Kilka fotek strzelonych na szybko, mocowanie foteli wymaga jeszcze drobnej korekty. Fotele bimarco expert, pasy 3 punktowe sparco + grube nakładki sparco

Konkluzje dotyczące montażu:

- przeróbka pod oryginalne przesuwne szyny była dość pracochłonna, a to coś za nisko a to coś za wysoko, a to za bardzo w lewo a to obciera o drzwi. Expert jest dość małym fotelem a i tak weszła na styk, trzeba było przerobić jeszcze dodatkowo mocowania aby fotel siadł niżej.

Konkluzje co do jazdy i wygody:

wsiadanie wysiadanie - masakra, chociaż już to opanowałem to i tak wygląda to dość śmiesznie w te same kubełki wsiadałem w a4 bez żadnych problemów ale tam otwór drzwi jest większy i linia dachu dużo wyżej.

Ogólne wrażenia z jazdy - też masakra ale na plus jak już się wbiję w fotel i przypnę mocno pasami . Trzymanie boczne bez porównania, całe czucie auta się zmienia przy czym wcale nie odczuwam twardości foteli, zamontowane zostały pod dość dużym kątem dzięki czemu oparcie nie jest pod kątem 90% , siedzi się bardzo wygodnie.

Ot i tyle, zostało minimalnie przerobić mocowanie foteli, oraz pasów z tyłu ( nie mogę dokupić odpowiedniej śruby) oraz najważniejsze, zabudować gołą blachę za siedzeniami.

Polecam wszystkim którzy chcą sobie stworzyć fajny klimat podczas prowadzenia auta, do tego teraz gwint, wydech i na ten rok starczy