Cytat Zamieszczone przez karodan
Zuczek chyba niedokładnie to napisałem i st?d nieporozumienia.
Okazuje się że mam piastę koła z łożyskiem.

Hans Pries 108 951 - VW 1J0 501 477A
wg katalogu hans pries pasuje , ale czy napewno.
Cornel, sprawd¥ jeszcze dokładnie czy będzie pasować do twojego TT. Może Artur pomoże

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Z tego co się dowiadywałem to wła?nie z tyłu łożysko jest zintegrowane z piast?, tzn, nie można kupić oddzielnie, a z przodu s? sprzedawane osobno i mnie najbardziej zależy na pia?cie, bo ona jest u mnie skrzywiona i nigdzie nie mogę znależć zamienników, bo podobno już się nie produkuje. Z łożyskami nie ma problemu, a piasty to tylko oryginał = 640 zł I dzisiaj dowiedziałem się jeszcze jednej ciekawostki, że producent stosuje trzy rodzaje piast, mianowicie podstawowe, do kół z rozmiarem od 18" oraz do sportowych zawieszeń (sportowych oryginalnych fabrycznych, tak przynajmniej powiedzieli mi w sklepie z czę?ciami) natomiast kwestię z piastami podstawowymi i do kół większych od 18" potwierdziłem w ASO. Cena tych podstawowych i do kół pow. 18" jest identyczna. Ja u Siebie mam koła 19", ale podejrzewam, że w tej chwili mam zamontowane fabryczne piasty. Nasuwa się w?tpliwo?ć czy mogę mieć jedn? piastę na lewym kole podstawow?, a na prawym, tym na którym mam skrzywion?, piastę przeznaczon? do kół pow. 18"???