Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Wątek: Nissan 350z VS Moja TT Q225

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Panowie nie ma co się sprzeczać

    żuczek rzucił rekawicą w twarz Wuya, zobaczymy jak kolega zareaguje )
    Jesli nie masz ochoty na duel przynajmniej napisz że mieszkasz aktualnie w Kanadzie :P :P
    Czarne jest piękne

  2. #17

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    xylo, ochote na duel z kims z forum moglbym miec jedynie gdyby wygrana dala mi satysfakcje a w przypadku objechania lekko dlubnietej 180tki takiej satysfakcji nie uzyskam hmm no chyba, ze powinienem sie obawiac zuczka pogromcy 350zetek i pewnie innych 300 konnych aut hehe
    a nawiazujac do Twojego poprzedniego postu, tak w zetce jest tyl naped a radosc z jazdy jest nieporownywalna do prowadzenia tt.. do tej pory gdy otwieram garaz pojawia sie usmiech na mojej twarzy

  3. #18

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    Dajcie spokój z tymi kłótniami bo czuję się jakbym siedział na forum Manty ) albo beemki delfina i czytał posty 16-latków, którzy dostali szansę na karnięcie się 20-łupem od swojego taty w dresie , hehehe, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, Apropos to jestem przekonany, że @Arttur dałby radę każdej Z, ale szczerze mówiąc jakie to ma znaczenie? Pozdro!!
    dzi? ma j? Aldona

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    wuyu,
    Rozmawialiśmy o wyścigach ty jednak przeszedłeś do oceny mojej osoby więc teraz wiem z kim mam doczynienia, jesteś płytki jak Swider w Otwocku a rozmowe z tobą uważam za zamkniętą
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    wuyu,
    Rozmawialiśmy o wyścigach ty jednak przeszedłeś do oceny mojej osoby więc teraz wiem z kim mam doczynienia, jesteś płytki jak Swider w Otwocku a rozmowe z tobą uważam za zamkniętą
    hmm jestes bezczelny a ja nie znosze takich ludzi to raz a dwa nie oceniam Twojej osoby a jedynie zwracam uwage, ze zbyt powaznie traktujesz udzielanie sie na tym forum a tak na prawde nic konstruktywnego nie psizesz i nie mam na mysli tylko tego tematu poza tym Twoje opinie opieraja sie na domyslach i filmikach z youtube gdzie obserwujesz jak porusza sie wskazowka w zetce sugerujac, ze u Ciebie szybciej hehe ocene takich metod pozostawie innym :P bo mnie np to bawi tez uwazam, ze czas zakonczyc te potyczki i spadam na forum NISSANA hehe pozdro!

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Nooo zaraz, zaraz z jednym się nie zgadzam. żuczek pisze bardzo wiele konstruktywnych postów. Nie uogólniaj wogóle jest forum Z ?? :P
    Czarne jest piękne

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    no wlasnie niema takiego forum chyba skoro kolega jezdzący z350 pisze na forum tt ale jak zrobie wydech, fmic i program to wtedy bede do takich nisanow podlatywal bo jak narazie w seri to czuje przed nimi respekt

  8. #23
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308

  9. #24
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    U mnie to samo. czuję respekt przed Zetkami, ale po prostu chciałem jednak spróbować tamtej nocy się pościgać chociaż miałem przeświadczenie że szybko się to skończy przegraną

    Btw.: kierowca bardzo się stresował w Z'etce może to spowodowało, że miał problemy z dogonieniem mnie .. na początku.

    Jeszcze jedno.. przypomniałem sobie, że do duela dołączył się VW Polo czerwone.. za cholere nie wiem po co

    [ Dodano: 20 Kwiecień 2009, 17:14 ]
    Cytat Zamieszczone przez lambo
    >>

    http://www.nissanklub.pl/forum/viewf...3e7954678a15e6

  10. #25

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Gloucester
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    blue
    Posty
    121
    reasumujac : MichałTT, ja mysle ze tamtej nocy to spotkales wuyu .
    Przeczytalem wszystkie posty i wnioskuje , ze wuyu obawial sie przegranej z Zuczkiem
    To tyle , bo wuyu poszedl powkur.... forumowiczow Zetki

  11. #26

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    dudi403, skoncentruj sie lepiej na handlu gratami forga a nie wnioski wysnuwasz bo nawet nie jestes uzytkownikiem TT-tki a wtracasz swoje 3 grosze wcale niepotrzebnie odnosnie dueli TT vs Z o ktorych pojecia nie masz

  12. #27

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Gloucester
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    blue
    Posty
    121
    wuyu
    wymiekles i tyle ... , zebys mial pewnosc ze " zjesz " Zuczkowa TeTke to bys podjal wyzwanie a nie pisal , ze nie bedziesz mial satysfakcji... jesli wygrasz to bedziesz mial satysfakcje ( w szczegolnosci po tym temacie) ... i wielkiego szacuna dostaniesz

    ps.
    chyba miales na mysli , ze nie jestem wlascicielem TT (TT owner) a nie uzytkownikiem.

    pozdrawiam

    ps. Nie chcesz czasem kupic actuatota do swej Zetki

  13. #28

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    dudi403, siedzisz na tym forum jedynie po to by zarobic pare groszy wiec skup sie na handlu i daruj sobie wywody w temacie KILL ON STREET i nie wciskaj ludziom nachalnie swoich gratow bo to jest lekko zenujace
    co do zuczka tety czy zjem czy nie, nie zawracaj sobie tym glowy jestes na tym forum jedynie sprzedawca :P

  14. #29

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Gloucester
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    blue
    Posty
    121
    a ty sie uparles i teraz bedziesz jesdzil po slowach takich jak handlarz , sprzedawca... ale pewnie nawet nie wiesz ile ludzie kasy zaoszczedzili kupujac cos ode mnie niz bezposrednio z Forge.... wiec Tu nie chodzi o to , ze komus cos wciskam... bo jeszcze nic nikomu na sile nie wepchnalem ...
    BTW : A ty po co siedzisz na tym forum... nie masz z kim popisac na nissanie ? a moze juz nikt tam nie chce z toba gadac... ?

    wiesz co ... nie ubijemy interesu ,bo z toba to bym nie chcial ubic nawet muchy w kiblu ...

    3m sie

  15. #30

    Dołączył
    Sep 2008
    Płeć
    Skąd
    Kielce
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    26
    dudi403, nie wiem czy cos zaoszczedzili bo ceny masz takie same jak na allegro.pl teraz siedze na tym forum poniewaz ktos poruszyl temat TT vs 350z a jak wiesz mialem TT a teraz smigam zetka wiec moge cos powiedziec na temat osiagow obu aut ale tak to jest kazdy chwali swoje teraz latam zetka i tak na prawde wszyscy na tym forum sa przeciwko mnie nawet sprzedawca z forga ehhh nie mam lekko oj nie mam hehe :P chcialem juz zakonczyc temat ale nie zdzierże glupich komentarzy takich jak w twoim poscie....
    pozdro

Podobne wątki

  1. TT 3.2 VR6 quattro vs Nissan 350Z
    Przez Matulka R. w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 17:19
  2. TT mk1 1.8t quattro 260+hp vs Nissan 350Z 300hp
    Przez haszczu w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 12:51
  3. Nissan 350Z takie tam
    Przez Elor w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 10:07
  4. Moje TT (240ps) vs Nissan 350z (313ps)
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 15:18
  5. Audi TT V6 3.2 250 KM DSG VS Nissan 350Z
    Przez titien w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •