ZUCZEK, desperacko wklejasz filmiki z pojedynku TT mk2 (!!!) i tak na prawde nie wiadomo czy dlubnietej (a pewnie tak) i z jakim motorem.. nie chce mi sie szukac takich gdzie to TT dostaje baty od zety Ty chyba masz wrażenie, ze jestes ''najszybszy w miescie'' a byc moze jest tak, ze czesto dostajesz baty na ulicy i probujesz sie dowartosciowac na forum poprzez gloszenie swoich teorii i rozpisywanie sie jaka to szybka 180tke posiadasz :P spojz prawdzie w oczy i zrozum, ze jest mnostwo seryjnych aut, ktore bez problemu zloja Ci dupe :P np moja ZETA

Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
:

WUYU szkoda że nie przyznajesz się na forum skąd jesteś bo mam zjebistą ochote pokazać ci jak jeżdzi moja tylko po modach 180 i musiał byś odwolać to co napisałeś w swoim poście
:
po 1. cenie sobie prywatnosc a po 2. mam wazniejsze lub przyjemniejsze sprawy na glowie niz spotkanie sie z ''mędrcem' z forum i łojenie mu dupy :P ja w przeciwienstwie do Ciebie nie zyje tylko tym forum a dla Ciebie widze po tresci postow i ich ilosci jest to cale zycie

by the way: staraj sie nie zapominac, ze to nie forum Porsche a ty nie latasz Carrera GT3 :P