Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 75

Wątek: DO SKASOWANIA

  1. #46
    moja black beast... )) apropo czarnych tetetek ))

  2. #47

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162

    A to moja czarnulka :)

    1.8 T 180 kM

  3. #48
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Jaki rocznik TT ??

  4. #49

    Dołączył
    Aug 2008
    Skąd
    Poland - mazowieckie
    Posty
    162
    1998r

  5. #50
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    moja TT. ... 99 /180Q + zmianki zewnetrzna.. ale juz powoli wracam do org progow i tylniego zderzaka taki bynajmniej jest plan ;] (anty-wydech) ;] // fotki starsze nowsze w kazdym badz razie TT bedzie wygladala jeszcze calkiem innaczej ;] .. gdyby ktos mial bylbym zainteresowany gwintem do TT do wersji quattro ;] event moge tez odsprzedac ostatni tlumik od ver225 stan bdb. tylni zderzak progi ;] pozdrawiam clubowiczow ;]

    [ Dodano: 1 Listopad 2008, 19:02 ]
    ;]

  6. #51
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Osobiscie jestem przeciwnikiem zmieniania zderzakow w aucie na nie oryginalne ale ta wersja z tymi zderzakami i progami wyglada niczego sobie jedynie co ja bym wywalil to audi i tylne lampy

    pozdro

  7. #52
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481

    dziekuje za opinie pawel. przynajmniej mowisz prawde :D

    generalnie tylnie lampy sa juz wyrzucone i sprzedane za grosze na allegro ;] tylni wydech wstawiony z wersji 225KM tzw 2 koncowki. w planach mam renowacje felg zmiana tylniego zderzaak na org ale zrobiony z 2zderzakow tzw pociegniety pare cm nizej (bez wydechu i bez linie ..gladko ). progi prawdopodobnie org. przedni zderzak zostanie taki jak jest ... no powiedzmy ze traki jak jest ;] srodek lamp w kolor auta. grill na patencie. mysle aby zalozyc dystanse i wyciagnac nadkola ale to tylko narazie takie wstepne plany na przyszlosc.. no i oczywiscie autko ma wygladaz jak zaba cycami przy ziemi ;] male i serokie ;] grill zaplanowalem sobie wersje wstepna w paincie

    [ Dodano: 2 Listopad 2008, 12:55 ]
    chetnei oczywiscie zmienil bym turbinke chociaz na k04 /intercooler jakis wydeszek program. ale niestety brak funduszy. wszystko klepie sobie w garazu po godzinkach i jakos tak sobie wychodzi ;] ... chcialem autko sprzedac i kupic wer 225 ale teraz tyle tego ze ciazko bylo by dorwac dobra wersje .. tzw nie skladana z 2 aut;] wiec stwierdzilem ze zostawie sobie autko i bede je pomalutku robil i w koncu dojde do takiego etapu ze bedzie to autko na niedziele ;]

  8. #53

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    jak wymieniles te tylne lampy to auTTko napewno wyglada super tylko ja mam inny gust co do felg
    NO RISK,
    NO FUN.

  9. #54
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Te lampy na allegro za trzy stówy wystawiłeś Tak właśnie jak je oglądałem to niezły obciach. Tuning TT nie jest łatwy i wymaga umiaru,ogolnie można wiecej zepsuć ale te wydechy pasują
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #55
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    lampy od tt sprzedalem za 100zl wraz z przesylka ;]

    [ Dodano: 2 Listopad 2008, 21:54 ]
    moim zdaniem wiem gdzie jest umiar .. a teraz moje tt srednio mi sie podoba... niby na realu bardzo ladnie wyglada ale zgubilem linie TT wiec bede robil je na inny styl ;] ...

    [ Dodano: 2 Listopad 2008, 21:55 ]
    a jak kolega napisal "super tylko ja mam inny gust co do felg" moim zdaniem to kwestia gustu co do felg ;] ma ktos w swoim audi moze kultowe felgi BBS ? moze jakies fotki mile widziane ;D ?

  11. #56
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    ja to wogóle uważam, ze w TT to w zasadzie niezbędne są tylko dwie modyfikacje - zawias w dół (to juz masz) i duże koła (to tez masz). reszta to juz bawienie sie, ale łątwo przedobrzyć

    no ale rozumiem że TT w takim stanie jak na fotkach juz nabyłes i nie jest to Twoje dzielo tylko poprzednika, a Ty teraz je starasz sie zblizac do oryginalu. i slusznie
    Pozdrawiam!
    Pajak

  12. #57
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    heh ;] wlasciwie to moje dzielo ;] .. jak mowie na zdj auto calkiem innaczej wyglada niz na realu ;] zawieszenei jest jak narazie h&r do tego przednie tarcze nawiercane. itp itd ;] no i ogolnie posiadam org progi zderzaki itp ;] wiec jakos to wykombinuje ;] narazie zbieram na gwint // dystanse // i wtedy bede myslal... napewno bedzie bez wydechu ...(a przynajmniej tak mi sie zdaje..)

  13. #58
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    no piekne autko Panie sekretarzu!
    Pozdrawiam!
    Pajak

  14. #59
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Sekretarz - czy taka podświetlana podłoga nie przeszkadza podczas jazdy w nocy? ja myślałem o imieszczeniu diod ciepłej czerwieni we wlotach powietrza.

    Blerx - zajebiste fotki, jestem pod wrażeniem estetyczno-wizualnym! Podziw szefie!

    unsuitable - gdzie kupiłeś tylni zderzak - allegro? i jak zrobiłęś ten poczwórny wydech? Końcówki czy jakiś wydech?


    tak czy siak klubowicze podziw za inwencje!

  15. #60
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    witam... jak pisalem wczesniej "koncowki" + puste rurki .. zostaly zastapione wydechem od 225. ... mysle ze niebawem bedzie bez wydechow i zderzak zrobiony na gladko] zderzak hmm ktory ? ;] przedni z allegro (laminat.. ale wykonanie dosc dobre nie bylo trzeba duzo sie z tym bawic.) .. tylni zderzak i progi wrr porażka !!! fale faliste.. mam nadzieje ze zime bedzie dluga i sciagam przerabiam.. daje szpachel natryskowa i bede wszystko sobie rownal ... oczywiscie na oko nie widac ze nie jest ok.. ale ja o tym wiem i to mi przeszkadza ;] wiec czekamyu na snieg bo w zime nie jezdze ;] jeszzce 1 foteczka ;] .. jak dla mnie bomba ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •