Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Jestem nowy tutaj :-)

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Pozna?
    Posty
    2

    Jestem nowy tutaj :-)

    Witam wszystkich

    Przegladalem siec w poszukiwaniu informacji o TT i znalazlem link do Was , no i jestem , gratuluje inicjatywy i pomyslu na klub . Mysle ze czesto bede tu zagladal , ale musze sie przyznac ze NIE posiadam jeszcze Audi TT , ale caly czas ciezko na nie pracuje zeby je nareszcie zdobyc - bo to auto moich marzen . Mam dopiero 21 lat , ale wierze ze juz za jakis czas uda mi sie nabyc to auto cud , narazie posiadam Forda Pume 1.7 (125 PS) , tez fajne auto (mamy nawet wlasny Klub Pumy) . Moze kiedys sie spotkamy na jakims zlocie , zobaczymy . Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Emet witamy ci? na naszym forum s?dze ze pomys? spotkania jest bardzo ciekawy. Mam nadzieje ze uda ci sie osi?gn?c cel ( w?asne UFO) czego ci bardzo ?ycze. Je?eli masz w?r?d swoich znajomych posiadacza TT-tki pozdr?w go od nas i zapraszamy cz?sciej. :B-fly:

  3. #3
    witam , tez jestem nowy na tym forum , ale co do marki to nie musze sie wiele tlumaczyc ... poprostu pozdrawiam ... niech moc bedzie z Wami

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    1
    Cze?? Wszystkim to moje pierwsze logowanie u Was. Je?d?? w tej samej stajni tylko konik?w mam troche niej.
    Pozdro.

  5. #5
    Maciek
    Gość
    hello Hans i Krawat. Welcome! AUDI RULES! hehehehe!

  6. #6
    Witam wszystkich a w szczeg?lno?ci tw?rc?w klubu! Szczerze gratuluje pomys?u i wykonania – strona jest naprawd? pierwszorz?dna! Jestem szcz??liwym posiadaczem TT z okolic Jeleniej G?ry! Mam nadzieje, ?e ju? nied?ugo nawi??emy bli?sz? znajomo?

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Witamy ci? Arturze w naszym klubie. Cieszymy si? ?e jestes szcz??liwym posiadaczem UFO.
    Je?eli m?g?bys przes?a? nam jakies fotki twojego Auta zamie?ciliby?my je obok naszych.
    Mam nadzieje ?e pozostaniesz z nami i b?dziesz wsp?ltw?rc? dalszych los?w klubu
    pozdrawiam Yuk

  8. #8
    Bartek
    Gość

    Ja tez tutaj nowy!

    Cze??, nazywam si? Bartek jestem z Lublina, TT posiadam od maja 2002r, zreszt? ca?kiem przypadkiem, jecha?em po Passata TDI, po drodze kupi?em Gie?d? Samochodow?, a tam na ostatniej stronie pi?kne srebrne TT i sta?o si?! Za 4 dni ju? je?dzi?em. Pierwsza jazda z Gda?ska do Lublina -super, chyba nigdy tego nie zapomn? Jestem bardzo zadowolony, fakt ma par? wad, ale da si? ?y?! Ka?dego dnia jak otwieram drzwi od gara?u i widz? "ufo" to jest to!!! Na wasz? stron? trafi?em dzi?ki koledze tez ma TT szare, bardzo ?adne. Kto? z was zostawi? mu wiadomo?? za wycieraczk? i bardzo dobrze. Mam nadzieje ze kiedy? si? spotkamy i pogadamy. narazie

  9. #9
    Cezary Magier
    Gość
    czesc bartek! mam nadzieje ze zaprosisz tez do naszego grona kolege z roadstera bo takiego modelu jeszcze w klubie nie mamy!
    pozdrawiam!

  10. #10
    Maciek
    Gość
    jest coraz lepiej! przybywa nam zwolennik?w! Tak trzyma?! Nadchodz?cy sezon zapowiada si? ca?kiem nie?le!

  11. #11

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    WITAM KOLEJNEGO TT-MANIAKA ?adnie b?d? wygl?da? zloty w tym roku jak taka nas rzesza przyb?dzie

  12. #12

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    7

    Bry:)

    hmm to moze siem moge przy??czyc tez? Moja rakieta jest normalna jak to TT to cio?

  13. #13

    Ello :D

    Ello wszystkim
    Jestem kaja z Lbn...od kilku miesiecy jestem zakochalam sie w audiTT niestety jeszcze nie posiadam audiTT mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni ale najpierw to musze sobie prawko zrobic Nio poprostu uwielbian ten samochodzik a jeszcze bardziej chcialabym sie nim przejechac moze kiedys sie moje marzenie spelni
    Big buzzziakos dla wszystkich

  14. #14

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Cze?? KAJKA
    Witam w klubie kolejn? dziewczynk? Mo?e uda Ci si? przyjecha? na zlot do Bemowa to z ch?ci? osobi?cie przewioz? Ci? moj? bestyjk?( podejrzewam ?e ch?opaki zrobi? to z jeszcze wi?ksz? przyjemno??i? )

  15. #15
    Cezary Magier
    Gość

    Re: Ello :D

    Cytat Zamieszczone przez kajuniaaa
    Ello wszystkim
    Jestem kaja z Lbn...od kilku miesiecy jestem zakochalam sie w audiTT niestety jeszcze nie posiadam audiTT mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni ale najpierw to musze sobie prawko zrobic Nio poprostu uwielbian ten samochodzik a jeszcze bardziej chcialabym sie nim przejechac moze kiedys sie moje marzenie speni
    Big buzzziakos dla wszystkich
    a przeciez mamy dwoch kolego w z Lublina-molestuj ich, moze cos z tego wyjdzie... (jeden ma nawet cabrio!)
    pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. jestem tu nowy
    Przez Jacek37 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 22:12
  2. Jestem nowy
    Przez benq1989@wp.pl w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-06-2012, 12:33
  3. Witam jestem tu nowy
    Przez Masster w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-06-2011, 16:46
  4. Jestem tu nowy
    Przez ZUCZEK w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-04-2008, 23:21
  5. Jestem nowy;
    Przez varna w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2007, 19:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •