Siema,

Na gorąco pisze bo właśnie wróciłem do domu i jestem po wyścigu z wyżyje opisanym autem

jak co sobote robie sobie wożonko po mieście nagle patrze jakaś fura za mną jedzie to ja po gazie, honda tez przy 140 w mieście wyprzedza mnie i nagle zwalnia, w hondzie dwóch kolesi siedzi. pytają się czy chce sie na dwu pasmówce scignac , ja mowie ze spoko, ustalamy ze startujemy z miejsca i do 200 km/h wjezdzamy na droge dwu pasmowa. zero aut, zatrzymujemy sie i ogien on oczywiscie rusza z piskiem hehe i juz traci , ja do spodu jeden , dwa , trzy, cztery ,pieć i szesc patrze w lusterko on 30 metrow za mna . zwalniam koles mowi ze jeszcze raz, i to samo 200km/h na liczniku koles za mna od startu do 200km/h z 30-40 metrow z tylu!! potem zatrzymujemy sie. pytam sie go jaki ma silnik , on mowi ze 3L 247 koni w automacie, no i trzeba dodac ze ich bylo dwóch w aucie jakies 80kilo wiecej wagi. jestem zadowolony nie spodziewalem sie ze ten silnik w audi moze dac rade 3litrowemu silnikowi hondy 247 koni . ogien . pozdro