Dzięki lekkiemu zjechaniu przez admina i przeniesieniu mojego postu do kosza, motywacja i wzrosła i spędziłem wczoraj 2 godziny na czytaniu wątków na forum.

Ale i tak nie do końca wiem co zrobić z tym olejem, polecacie 5W40 jest to syntetyk - a odkąd pamiętam to każdy mechanik mi mówił, że jeśli nie wiesz jaki olej był lany to lej półsyntetyk, ponieważ w dół jak się zejdzie to nie ma tragedii, gorzej jak pójdzie się z w górę, czyli był np,. półsyntetyk albo mineralny a naleje się fullsynt.

Jeszcze kilka słów na początek, bo czuję, że będę zaraz jechany za to i za tamto.

Auto kupiłem w Polsce, nie miałem czasu ani kurs walut nie zachęcał mnie do wyjazdu po TT. Obejrzałem wiele egzemplarzy, ten akurat mi spasował - wiem, że od auta za 34 000zł ciężko wymagać cudów i trzeba do niego włożyć sporo, ale wolę kupić tańszy i sukcesywnie doprowadzać go samemu , niż kupić super drogo i niby cacy - a i tak potem wychodzi swoje, wiem bo taką taktykę zastosowałem przy kupnie focusa II, kupiłem praktycznie najdroższy model ze swojego rocznika od I właściciela z polskiego salonu z myślą o super stanie, wszystko przebadane posprawdzane przed kupnem i co? żadna rewelacja - sypie się jak każdy inny

Pozdrawiam