Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Wątek: Nierowne spasowanie listw dachowych.

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    no niestety jak ja szukałem swojej.....to wiele takich TT widziałem ze niemalowana tylko klapa.....albo jakis mały element....a tak to wszystkie .....ale jedna warstwa lakieru to niz strasznego....wkońcu 10 lat jazdy bez zarysowania albo zadrapania.....ale jak szpachla jest na progach wnekach....to juz jest gorzej....a takich jest sporo....i niektóre na oko niewidac.......wiec bez czujnika ani rusz.....
    A moj jest malowany I w dodatku ktos mi teraz zrobil gustowne wzorki kluczykiem na prawych drzwiach i wypadaloby to pomalowac.. i bede mial 2 x malowane czyli masakra dla potencjalnego kupca
    ttless..

  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no to jak bedzie marudził to mu podziekujesz.....u mnie błotniki tez były cieniowane....i drzwi...i chlapniete progi....ale co mi tam skoro mam fotki co było powodem tego.....i wiem ze to jest napewno to....zreszta auto pozostawiłem na nieszczesnym parkingu i wracam i jest rysa na tylnim błotniku.....tez lekko lakiernik chlapnał...ale zrobiłem fotki....w sumie auta nie sprzedaje.....ale co mi szkodzi cyknac fotke i miec na kompie....wrazie czego moze sie przyda......jak jakis szpecu podejdzie i powie mi ze składana z 3....z co do tych listew.....to patrzyłem....niemaja prawa byc źle spasowane....audi to nie opel albo fiat.....a w warszawie na modlińskiej stoi taka tt co ma szpachle przy tylnich słupkach...byłem sie nią przejechac bo ma ciekawe stadko koników .....ale niestety niesprawne<Lol> taka wielka żeźba....i to bedzie kolejny przykład krzywych listew na dachu....i nietylko zapewne...

Podobne wątki

  1. Nierówne obroty na zimnym silniku
    Przez onedeep69 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2010, 23:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •