Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Powietanie wśrod zapalenców audi tt

  1. #1

    Powietanie wśrod zapalenców audi tt

    Witam wszystkim dolaczylam do was nie dawno na imie mam Paula i mam nadzieje ze nie jestem jedyna kobietą wsród was . Jezdze Audi tt z 1999 roku 180 km , przejechane ma 95 tys km jesstem bardzo zadowolna z tego samochodu gdyz robi on ogromne wrazenie Nie raz na swoiatlach trafiaja mi sie sytuacje ze ktos zuca mi wyzwanie do delikatnego wyscigu z mysle ze kobieta to pewnie nie da sobie rady a tu zawsze zakoczie kocham swoje autko i tyle pochodze z okolic wrocławia i szkoda ze wszystkie zloty sa w warszawie moze by dalo rade troche blizej pozdrawiam

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witamy kobetę
    Wrocław- Warszawa a co to dla ciebie i twojego TT, bułka z masłem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Witam!
    Kolejna TiTka z Wro Mam nadzieję, że spisywać się będzie dobrze nie tylko na Wrocławskich dziurach.
    Zlot we Wro...a raczej spotkanie w kameralnym gronie było jakiś czas temu po Magnolią. Nie równało się niestety pod względem liczby użytkowników z Warszawskim, no ale zawsze coś
    Pozdrawiam!

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    nie wszystkie są w Warszawie

    Warszawa jest poprostu najmocniejsza )
    Czarne jest piękne

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    WiTTam !!!
    ja tez mam nadzieje że kiedys będziemy mieli bliżej na jakis zlocik
    Pozdrowionka

  6. #6
    Dziekuje za powitnie powiem tak na jakis zlot do Warszawy napewno sie wybiore byl by to pierwszy moj zlote ale jak to mówa pierwsze zawsze najlepsze Zastanawiam sie bo cos organizujecie na Mazurach z tego co mi wiadomo interesowałam sie tez impreza VAG i sama nie wiem co teraz jeszcze raz bardzo dziekuje za powietanie i jak bylo by cos blizej to prosze o wiadomość pozrawiam wszystkich

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam na forum


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez bithoven
    Witam!
    Kolejna TiTka z Wro Mam nadzieję, że spisywać się będzie dobrze nie tylko na Wrocławskich dziurach.
    Zlot we Wro...a raczej spotkanie w kameralnym gronie było jakiś czas temu po Magnolią. Nie równało się niestety pod względem liczby użytkowników z Warszawskim, no ale zawsze coś
    Pozdrawiam!
    hej hej jeśli Ty jesteś z Leszna to pewnie jeżdżąc do wrocławia przejeżdżasz za każdym razem koło mojego domu

    Pozdrawiam ja też jestem z okolic wrocławia, to mówisz że chciałabyś się spotkać
    KOCHAM MAłE CZARNE

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Cytat Zamieszczone przez Toxias
    Cytat Zamieszczone przez bithoven
    Witam!
    Kolejna TiTka z Wro Mam nadzieję, że spisywać się będzie dobrze nie tylko na Wrocławskich dziurach.
    Zlot we Wro...a raczej spotkanie w kameralnym gronie było jakiś czas temu po Magnolią. Nie równało się niestety pod względem liczby użytkowników z Warszawskim, no ale zawsze coś
    Pozdrawiam!
    hej hej jeśli Ty jesteś z Leszna to pewnie jeżdżąc do wrocławia przejeżdżasz za każdym razem koło mojego domu

    Pozdrawiam ja też jestem z okolic wrocławia, to mówisz że chciałabyś się spotkać
    Heh no mijam kilka tych domów po drodze szczerze mówiąc Niestety przed żadnym z nich nie widziałem znanych kształtów...no chyba że nie zdążyłem zarejestrować okiem :]
    Co do zlotu we Wro, to miało cos być chyba, ale jakoś ucichło jak na razie...
    Pozdrawiam!

  10. #10

    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    pruszkow
    Posty
    56
    witam
    super wrażeń z jazdy śliczną furką
    "Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego doj?ć warto"

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-01-2018, 16:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •