Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Wątek: Anty radar

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Szczecin/Hamburg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    161
    Ja dzisiaj zamówiłem u Chińczyków "kombajn" zawierający GPS,pokładową kamerę HD rejestrującą na karcie przebieg drogi, czujniki cofania i kamerę cofania. Wszystko korzysta z wyświetlacza LCD wbudowanego w lusterko wsteczne (lustro półprzepuszczalne więc przy wyłączonym systemie jest jak zwykła lustro a przy włączonym część powierzchni działa jak wyświetlacz). Dodatkowym atutem jest wbudowany antyradar. Doszedłem do wniosku, że jakoś się trzeba bronić przed pomysłami polowania na kasę z kieszeni kierowców.
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

  2. #2
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan Zobacz posta
    Ja dzisiaj zamówiłem u Chińczyków "kombajn" zawierający GPS,pokładową kamerę HD rejestrującą na karcie przebieg drogi, czujniki cofania i kamerę cofania. Wszystko korzysta z wyświetlacza LCD wbudowanego w lusterko wsteczne (lustro półprzepuszczalne więc przy wyłączonym systemie jest jak zwykła lustro a przy włączonym część powierzchni działa jak wyświetlacz). Dodatkowym atutem jest wbudowany antyradar. Doszedłem do wniosku, że jakoś się trzeba bronić przed pomysłami polowania na kasę z kieszeni kierowców.
    generalnie fajna informacja, tylko skromna, jak mozesz to dopisz skad to sciagasz ew. za ile jesli to nie tajemnica, fajny bajer nie wiem, czy koniecznie do TT, ale w jakies auto moglbym to wsadzic

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #3
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan Zobacz posta
    . Dodatkowym atutem jest wbudowany antyradar.
    Jak możesz napisz jakie pasma obsługuje owy antyradar, bo może się zdarzyć , że będziesz miał detektor....otwieranych drzwi do marketu .
    Dodatkowo sprawdź na jakim opszarze wyświetla się Navi, bo z tego co mi się przez łapy przewineło , żaden nie miał więcej niz 2,5 cala więc przydatność można powiedzieć żadna.
    Reszta funkcji jak najbardziej ok...ale opisz coś więcej , trochę danych no i cena

Podobne wątki

  1. NIE Nasza-Klasa ANTY FAN
    Przez BarTTek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2009, 11:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •