Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Adapter aux in

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329

    Adapter aux in

    Witam!!
    Jako ze padla mi zmieniarka wpadlem na pomysl zeby zamontowac cos takiego http://www.allegro.pl/item585828505_...mfd_f_vat.html
    co o tym myslicie??

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    wor
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    2005
    Kolor
    fiolet
    Posty
    342
    mysle ze jakos dziweku bedzie przytlaczająca, ale moge sie mylic mialem kiedys na troszke ten adapter fm jeden z drozszych jakie byly dostepne na allegro i dziwek byl straszny

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    kup sobie od razu taka niby zmieniarke na karty SD z MP3. To jest fajne, dziala jak zmieniarka i dzwiek jest niegorszy niz z fabrycznej zmieniarki.

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Dzwiek z takiej "niby" zmieniarki bedzie identyczny jak z tego adaptera bo podlaczam sie pod to samo zlacze w radiu. Wole chyba takie rozwiazanie bo mam odtwarzacz 8gb. Pytam bo moze ktos juz tego uzywa

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    tomi, no ale nie masz sterowania za pomoca radia. Nie kusi zlodzieji. Wlaczasz auto i muzyczka zaczyna grac, a nie trzeba wyciagac playera, podlaczac itd.

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    W jakiej cenie jest ta "niby" zmieniarka??

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Wodzisław ?l?ski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    22

    Re: Adapter aux in

    Cytat Zamieszczone przez tomi
    Witam!!
    Jako ze padla mi zmieniarka wpadlem na pomysl zeby zamontowac cos takiego http://www.allegro.pl/item585828505_...mfd_f_vat.html
    co o tym myslicie??
    Witam! Ja w mojej TT zamontowałem adapter USB dedykowany do oryginalnych radyjek audi. tu mam przykładowy link http://www.allegro.pl/item588730480_...gb_gratis.html

    wypusciłem kabalek do popielniczki i tam mam pen-driva. jest to wygodne rozwiązanie,
    na począdku jak słuchałem głosniej muzyki to słyszałem w głośnikach gwizdy od silnika, zamontowałem na wyjsciu z adaptera filtr (koszt 35zł) i jakość dzwięku jest super. POZDRAWIAM

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Czy ta zmieniarka adapter pasuje idealnie w miejscu standartowej zmieniarki cd??

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Wodzisław ?l?ski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez tomi
    Czy ta zmieniarka adapter pasuje idealnie w miejscu standartowej zmieniarki cd??
    jest tak mała ze zmiesciłem ja za radiem

  10. #10
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    rav02, o swietnie. Czyli nie korzystasz z SD tylko pendrive? Tez wlasnie planuje w mk1 takie cos zamontowac tylko odstrasza mnie koniecznosc wyjmowania schowka, nawiercania itd. Powiedz szczerze: zawiesza sie cos? Jest cos co wkurza? Ja chce kupic nieco inna, ale ma te same funkcje.

  11. #11

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Wodzisław ?l?ski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    rav02, o swietnie. Czyli nie korzystasz z SD tylko pendrive? Tez wlasnie planuje w mk1 takie cos zamontowac tylko odstrasza mnie koniecznosc wyjmowania schowka, nawiercania itd. Powiedz szczerze: zawiesza sie cos? Jest cos co wkurza? Ja chce kupic nieco inna, ale ma te same funkcje.
    tak z pendriva. nie zawiesza sie jedyny minus to taki ze rds nie wyświetla utworu i na konsoli przy zegarach przestał pokazywać co kolwiek nawet jak puszcze radio , nie wiem moze jeszcze nie dokońca wszystkie kostki podpiełem dobrze. Vag-com na początku wykrył jakis błąd związany z radiem juz nie pamiętam jaki numer, odrazu go skasowałem od tego czasu nie ma błędów , a adapter posiadam od pazdziernika 2008

  12. #12
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    aha, to git Ja w fazie testow podpinalem u siebie takie cos ale nie bylo moje tylko patrzylem przez 5 min czy dziala i FIS pracowal OK. Pytam bo bylo to tylko 5 min i wiadomo, ze przez tak krotki okres czasu nic sie nie sprawdzi Trudno bylo przelozyc kabelek od USB do schowka pod popielniczka? Ja myslalem o umieszczeniu calej zmieniarki albo w schowku pasazera albo w schowku pod wlacznikiem swiatel.

  13. #13
    Ja u siebie sprzedawałem już parę razy adaptery pod iPod. Idzie to pod miejsce zmieniarki. Wszystko dziala jak należy. Ale ten pomysł by podłączyć czytnik kart jest nie najgorszy. Różnica jest tylko w kasie.

  14. #14

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Wodzisław ?l?ski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    22
    odkręciłem popielniczke i nawierciłem od góry otworek , przeciągnołem kabelek usb , 10 min roboty

Podobne wątki

  1. Forge Blow Off Adapter 2.0TFSI/2.0TSI 06-15r.
    Przez asikson w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 19-05-2017, 14:22
  2. DV adapter forge 2.0 tfsi pilne
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-11-2016, 19:00
  3. Adapter do iPoda + Pendrive?
    Przez Chrisman w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 13:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •