Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254

    Witam

    Witam wszystkich
    Od kilku miesięcy przeglądałem forum, później się zarejestrowałem...
    Błądziłem w poszukiwaniach autka, dużo na forum wyczytałem, bardzo pomogło mi przy zakupie.
    Zdarzało mi się coś napisać, jednak jeszcze się nie witałem ...co będę się witać, jak nie mam się czym pochwalić? :>

    No i ostatnio w Lublinie przybyło kolejne TT.
    Szuałem TT w różnych gazetach i w internecie, w kolorze czarnym ...i tylko czarnym, było ich bardzo mało i nawet miałem myśli o kupnie w innym kolorze i przemalowaniu, jednak później przy ewentualnej sprzedaży pewnie nikt takiej by nie chciał, więc wycofałem się z tego. Chociaż oglądałem w każdym kolorze, wiadomo...coś nagle może się odmienić.

    Jest to autko z USA - licznik w milach (mam troche ubawu jak kogoś wiozę i słyszę ...eee, tylko 80 km/h )
    Przy pomocy kolegi z forum zmieniłem na z mil na km, przebieg 135k km.
    Jak widać z lewej jest to 2001 rok, 225KM, Quattro.

    Muszę przyznać, że głęboko zastanawiałem się pomiędzy 180 i 225, ośka i Quattro.
    Jak patrzyłem na ogłoszenia, to troszkę bardziej skłaniałem się do 180-ki.
    Troszkę obawiałem się 225, jednak teraz bardzo się cieszę, że jest to właśnie Quattro 225. Zwłaszcza po ostatniej środzie w Lublinie - było lodowisko i cały LBN był zakorkowany.
    Niektórzy bardzo męczyli się z ruszeniem na lekkim wzniesieniu, a ja nawet jak dodałem więcej gazu, autko od razu jechało jak przyklejone (zimowe opony już słabe) - dlatego wszystkim polecam quattro, nie ma się co zastanawiać ...przyśpiesza lepiej, tylko hamuje tak jak każdy W sumie bardziej szukałem dobrego stanu niż patrzyłem na moc i Q.

    Niektóre filtry i olej mam wymieniony, ale chyba dla pewności niedługo wszystkie rzeczy eksploatacyjne powymieniam, muszę jeszcze znaleźć jakiś serwis co mi wszystko wymieni w miarę rozsądnie...

    Czekam na cieplejsze dni, kupiłem trochę kosmetyków, do skóry, lakieru...
    Może wydobędę z niego jeszcze ładniejszy blask

    Oj...troszkę się rozgadałem, na koniec zdjęcia:


    Niestety pogoda nie za dobra i takie zdjęcia :>

  2. #2
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Witam i gratuluje zakupu, 225 Q to dobry wybór (patrząc na tylnie światła i zderzak to chyba samochód z GB a nie z USA)
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  3. #3
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    W GB światła też są chyba inne, może nie wszystkie.
    Jak mówiłem jest to autko z USA, zderzak i światła zmienione, wiem co kupiłem
    Polskie prawo nie przewiduje czerwonych kierunkowskazów.
    Przednie światła jak widać, zostały z odblaskami.

  4. #4

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Witam i gratuluje świadomego zakupu - tak właśnie powinno kupować się TT najpierw spędzić kupe czasu wertując to forum i dowiadując się wszystkiego co przydatne przy zakupie a później wyruszać na poszukiwania. Krótkie pytanie - wydech wymieniany czy mi się wydaje?
    Szerokiej drogi życzę!!!

  5. #5
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Muszę przyznać, że zagłębiałem się w lekturce od razu w całej marce audi, spacerowałem po różnych forach. Również zagranicznych odnośnie TT. Przed kupnem zapoznałem się nawet z instrukcją obsługi ;D Nazbierałem prawie 400 zdjęć i wiedziałem mniej więcej co i jak ma wyglądać. Chyba najwięcej dowiedziałem się na tym forum (troszkę bałagan panuje na ogólnym ;P) i wszystkim polecam taką metodę. Niektórzy niestety zastanawiają się dopiero po kupnie.

    Wydech jest seryjny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •