Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Wątek: Potrzebuje rady

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Gloucester
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    blue
    Posty
    121
    Cytat Zamieszczone przez iceboy
    max ......

    Forge Motorsport - 225 Front Mounted Intercooler Kit
    Forge Motorsport - Fast Road Closed Loop Diverter Valve [Polished Silver]
    Forge Motorsport - Cold Side Valve Relocation Kit for VAG 1.8T 225hp Engines [Red]
    Forge Motorsport - VAG 6 Short and Side Shifter Combined Kit
    Forge Motorsport - Silicone Induction Hose for the VAG 210 / 225hp engines [Red]
    Do tego wymienny ( z OEM -owskim) program z remapami pod 225, zapisany w klipsie (jak pendrive) i wczytywany przez OBD oczywiście - do + 40 koników. 1 kliknięcie i moc wzrasta. Następne kliknięcie i powrót fabrycznych map do ECU !

    Sprzęt ma przyjśc dzisiaj lub jutro, więc weekend będzie ciekawy
    Pzdr,

    widze ze ladne zakupy zrobiles... skad brales

  2. #17
    Po rozmowie z Godula Moto Sport mam następujące informacje: Mają promocje na program indywidualny + wysłałem do nich maila z zapytaniem o cene w przypadku gdy bedą to dwa bliźniacze samochody... dodatkowo ja chce wymienić intercooler na FMIC. I tu zapytanie do offsiq-a czy jestes zdecydowany na wspólny mod no i jeszcze oznaczenie Twojego silnika potrzebuje... no i czy chciałbyś coś jeszcze zmieniać u nich...????

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ciekawe po co im oznaczenie silnika do chiptuningu mam przeczucie że będą rozbierać komputer jak tak to daj se spokój
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    obecnie nie jestem jeszcze zdecydowany do konca czy tylko chip czy dokladac intercooler + dolot , gdzie znajde oznaczenie silnika??

  5. #20
    oznaczenie silnika jest po lewej stronie jak staniesz przy otwartej masce niedaleko pompy od wspomagania kierownicy ( jak dobrze pamiętam). Z tego co wywnioskowałem z rozmowy telefonicznej, nie bedą aż tak ingerować w ECU.

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ingerować to będą tylko ciekawe jakim sposobem przez OBD czy będą wluty robić
    Np jakieś gotowce i tyle bo poco się męczyć i pisać cały nowy program jak można coś skopiować i niech sie klient cieszy tylko jak długo
    Panowie na allegro jest firma która robi taki chip za trzy stówy
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    criters, w tym Godula Moto sport robił ktos z forum juz cos? moze sie wypowie?? no i jaka cene ci powiedzieli??

  8. #23

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    dudi 403 napisał " widze ze ladne zakupy zrobiles... skad brales"

    Z thettshop. Niestety w ostatni weekend nie miałem zbyt wiele czasu (goscie ) i nie zamontowałem niczego. Ten weekend na to poświęce. Duala jeszcze nie mam, maja dosłać. Czekając na dostawę zadałem im pytanie, jakie warunki techniczne ma spełniac auto- poza brakiem błednych kodów i nienagannym stanem, żeby dual faktycznie dał ten przyrost mocy ( wg. nich do 40 kucyków) i na ile to gwarantuja? .
    Ciekawy jestem co odpiszą!
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  9. #24

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    iceboy, ja też
    NO RISK,
    NO FUN.

  10. #25

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    max 12....
    Montowałes już te silikony Forge'a??
    Ja własnie dzisiaj to zrobiłem. Francowata robota - ponad pół dnia- z tego 9/10 z odkręceniem i zakręceniem jednej obejmy, tej na dole induction hose, na wejściu turbosprężarki. Koszmar, bo nie ma dojścia. Wymiana termostatu przy tej robocie to bajka. Myślę, że robota nie dla każdego. Ale jakbyś miał problemos - lub ktokolwiek z forumowiczów miał - to chętnie pomogę. Robiłem zdjęcia. W każdym razie zrobione, w tym montaż i relokacja w zimne miejsce zawodu DV Forge 007P. Mam wrażenie, że autko hula jeszcze lepiej- tzn zrobił sie taki jakby dostał ADHD !!! Bardzo mi się ta zmiana podoba. Po półgodzinnej jeżdzie- miasto- otwarłem machę i sprawdziłem zawór- zimniuteńki.
    PATRZ AVATAR !
    W piatek wymieniam Forge Short and Side Shifter. Będzie się działo

    pees....

    teraz wiem dlaczego do induction hose nie dają i.. nie znajdziesz w necie instrukcji. Bo musieli by napisać, że najlepiej to wyjąc silnik heheheh :P

    I jeszcze coś max12... - zamawiałeś Duala?
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  11. #26
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    ICEBOY
    Ja własnie dzisiaj to zrobiłem. Francowata robota - ponad pół dnia-

    ZUCZEK
    nie tylko bo przy itake hose też trzeba sie powyginać i noża użyć nie jest to idealnie podpasowane ale efekt końcowy rekopensuje wszystko
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #27

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    ZUCZEK napisał
    " nie tylko bo przy itake hose też trzeba sie powyginać i noża użyć nie jest to idealnie podpasowane ale efekt końcowy rekopensuje wszystko "

    To fakt- rekompensuje większą żwawością auta i... ładnie to wyglada pod machą.
    Dzisiaj wkładałem "skrócone biegi" + lewa-prawa. Poszlo gładko, choć znowu Forge zbagatelizował sprawę w instrukcji i nie podał rozwiązania dla przegubów kulowych w shifterach. Dobrze , że się zastanowiłem i wyczaiłem sprawę jak je zdjąc. Można było popsuć, a w ASO te przeguby nie są do dostania solo. Byłby niepotrzebny wydatek.
    Pieknie chodzą te krótkie biegi. Juz nie mówię o szybkości zmiany biegów, ale tez o komforcie. Fajne krótkie ruchy. Dobry zakup !
    Teraz czas na FMIC Czekam na ładny dzień, żeby to zrobić przed a nie w garażu.

    Szerokości wszystkim,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  13. #28

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez iceboy
    max 12....
    Montowałes już te silikony Forge'a??
    Ja własnie dzisiaj to zrobiłem. Francowata robota - ponad pół dnia- z tego 9/10 z odkręceniem i zakręceniem jednej obejmy, tej na dole induction hose, na wejściu turbosprężarki. Koszmar, bo nie ma dojścia. Wymiana termostatu przy tej robocie to bajka. Myślę, że robota nie dla każdego. Ale jakbyś miał problemos - lub ktokolwiek z forumowiczów miał - to chętnie pomogę. Robiłem zdjęcia. W każdym razie zrobione, w tym montaż i relokacja w zimne miejsce zawodu DV Forge 007P. Mam wrażenie, że autko hula jeszcze lepiej- tzn zrobił sie taki jakby dostał ADHD !!! Bardzo mi się ta zmiana podoba. Po półgodzinnej jeżdzie- miasto- otwarłem machę i sprawdziłem zawór- zimniuteńki.
    PATRZ AVATAR !
    W piatek wymieniam Forge Short and Side Shifter. Będzie się działo

    pees....

    teraz wiem dlaczego do induction hose nie dają i.. nie znajdziesz w necie instrukcji. Bo musieli by napisać, że najlepiej to wyjąc silnik heheheh :P

    I jeszcze coś max12... - zamawiałeś Duala?
    Ta montowałem temat "weże w 180 fwd"

    a na tego duala czekam aż przetestujesz
    NO RISK,
    NO FUN.

  14. #29

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    ArTTur...

    Nie z allegro. No co Ty?? Z thettshop . Ale zadałem im pytania i wciaż nie mam odpowiedzi. Maja dac odpowiedź - jaki będzie wzrost mocy dla OEM autka + Forge silikony + F DV + F FMIC - czego tak naprawdę po tym dualu oczekiwac? Bo jak 10 koników, to w nosie to mam.
    Odpowiedzi wciaz brak

    Jak cos więcej wiesz na ten temat ( to nowość) to napisz pls.

    Pzdr,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  15. #30
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mysle ze spokojnie 40 koni Ci przybedzie z Twoimi modami moze nawet kilka wiecej ..
    Dual dziala na tej zasadzie ze przez potr OBD zgrywa seryjny program i na jedo miejsce wgrywa wyczynowy , jak pewnie juz wiesz operacja jest odwracalna i da sie wrazie potrzeby wgrac seryjny , tylko watpie ze bedziesz mial na to ochote
    Oczywiscie program jest tak napisany ze wykorzystuje ''wrodzona inteligencje'' naszych ECU
    i zaadaptuje do Twoich modyfikacji ..
    Upewnij sie tylko przy zamawianiu zeby byl on do auta o danym kodzie silnika ..

    A to z Allegro nie bylo do Ciebie , usumelem tego posta bo pomylily mi sie watki


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Znajoma kupuje RX8 prośba o rady.
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 10-12-2015, 12:32
  2. Potrzebuje porady !!!
    Przez Pawel2012 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2014, 22:41
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-08-2013, 13:32
  4. Rady/pomoc w zakupie Evolution
    Przez Maru w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-08-2011, 14:52
  5. Potrzebuje informacji.
    Przez Bartek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-01-2003, 16:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •