Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Rekord punktów karnych

  1. #31
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    http://motoryzacja.interia.pl/galeri...uze,654988,1,6 w tym aucie siedziałem 20 minut wcześniej koledzy z klasy http://www.malopolska.policja.gov.pl...p.php?idek=800 kolega z klasy dostał 5 lat drugi 19lat zmarł. ogólnie około 10 osób Pożegnałem z Powodu %i nie tylko..od tego czasu jak Pierwszy kolega się zabił nigdy Po % nie wsiadłem i uspokoiłem się z nadmierną Prędkością..

  2. #32
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jazda na bani to chyba plaga w mniejszych miastach i na wsiach szczególnie w sobotę po dysce większość myśli że ich leciwe bejce i calibry to zaubery a sami oni to Kubica
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #33

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    ja niestety muszę się przyznać uwielbiam max prędkoś - poprostu jestem uzależniony - ale w mieście jak kodeks drogowy przykazał jeżdzę (staram się bardzo mocno 50km/h z dobrymi wynikami) bo uważam że w ten sposób nie generuję zagrożenia w aglomeracjach nigdy nie wiadomo kiedy naćpany małolat z jabolem w ręku wyskoczy ci przed maskę i ch@j w niego ale ja mogbym iść do paki bo wiadomo sportowy samochod spojżą ci zaco miałeś mandaty (w moim przypadku tylko i wylącznie za predkość poza miastem nawet za pasy nie dostałem czy za złe parkowanie) i nieszczęście gotowe a to co stracę w mieście nadrabiam na trasie (zależy jakim wózkiej jadę) ale ogólnie jak jadę auTTem sam wieczorem po moim "lotnisku" to predekość z mojego zdjęcia poniżej często się pojawia - no ale powtarzam staram się to robić jak najbezpieczniej jak się tylko da

    [ Dodano: 21 Marzec 2009, 12:46 ]
    no a co do jazdy na rauszu raz mi się zdażylo bylo to po imprezie nie dopity szukałem alkocholu i niestety kluczyki leżało na stole to bylo jakieś 8 lat temu nic się nikomu nie stało ale jak wypadłem z samochodu, na postoju, na ulicę i uderzyłem się mocno w głowę (aż miałem siniaka na następny dzień) teraz zawsze zapewniam sobie kierowcę lub taxi po pijanemu to był pierwszy i mój ostatni raz
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Pytanie za sto punktów - co to za złącze?
    Przez Vik88 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 13:45
  2. rekord minimalnego spalania...
    Przez sylweste.r w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 17:42
  3. pytanie za 100-punktow. kto to jest...?:)
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-10-2002, 19:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •