Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Wątek: Rekord punktów karnych

  1. #16
    Lambo... ja osobiscie nie dodam komentarza, po juz raz mi posta redkcja wykasowala
    Ja mam jeszcze 3 punkt, za czerowne swiatlo az z kwietnia 2005.
    niestety w tym kraju, gdzie obecnie mieszkam, max punktow jest 12 i nie kasuja sie tak latwo, bo dopiero po 3-4 latach, a za pijanstwo nawet dluzej.
    Na poczatku tego roku zabrali mi prawko na 3 miesiace za jazde na autostradzie 210/110 czyli 110 mil/h i dostalem 400Funtow kary. TO juz oczywisce przez kolegium d/s wykroczen. Niestety trafia to wszystko do ubezpieczenia, ktore idzie w gore po takich wpadkach.
    Zycze rozsadnej jazdy

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    luke_t, i taki powinien być też system w polsce bo jak byłem w weekend w szczecinie to się w pale nie mieści że tak mało http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...7415792&Ref=PH a poza szczecinem na trasie jade sobie passatem 120 i co się dzieje gość pierdolonym autobusem wyprzedza mnie na zakrecie jakaś paranoja, to samo z corsą 1,0 moja żona taką miala -przeceż to kupa złomu ale gość chyba miał plan rozwalić silnik
    no i nie wspomne już ze 3 razy ktoś na mnie walil na czołówkę gdyby nie pobocze...........
    uwierzcie mi jak mam jechać w dlugą trasę po polsce to jak nie muszę jeżdzę pierwszą klasą pociągiem
    NO RISK,
    NO FUN.

  3. #18
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Droga to nie tor wyścigowy ale chyba nikt z was nie jeździ 50 w terenie zabudowanym, chyba że się Mylę..! nie kupuje się sportowego auta nie tuninguje się silnika zawieszenia itd.dla lansu chyba że Mam inne poglądy..!?!

  4. #19
    Poglady pogladami Lambo a rozum swoja droga. Ja np. uwielbiam przyspieszenia a max predkosc to juz mnie nie bawi. Predkosciami pod 300km/h cieszylem sie jak jezdzilem swoja R1. Teraz staram sie przepisowo, szczegolnie w miescie. W Londynie i na autotradach strasznie duzo nieozankowanych sam. policyjnych. To nie Polska, gdzie mozesz uzywac CB, tutaj niestety jest to zabronione
    Po zabraniu prawka uspokoilem sie, bo potrzebuje je, zeby jezdzic do pracy, a bez pracy.. wiadomo bylo by ciezko.

  5. #20
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    No to Masz Tam nie za ciekawie.. :P Fakt faktem odpukać nigdy wypadku nie Miałem Mandat jeden i to 100zł 2pk za światła a już z 5 razy chcieli mi wziąć prawko ale nigdy nie prowadzę szybko jak nie jadę sam..!

  6. #21

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Toronto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    w Ontario za przekroczenie ponad 50km/h sa "troszke" wieksze kary(mandat 2000-10000CAD + laweta i samochod na tydzien na parking+wpis "niebezpieczna jazda" i ubezpieczenie strasznie wzrasta do tego sad moze zawiesic prawko).Szybko mozna nauczyc sie pokory

  7. #22

    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    pruszkow
    Posty
    56
    hmm, niezłe opowieści

    ja chyba mam dużo szczęścia...
    dośc dużo jeżdzę po wawie i okolicach, acz staram się kontrolowac gaz... ale nie zawsze mi się to udaje
    czasami nawet perfidnie jadę za policją tyle co oni... dodam nie jadą na sygnale, ale napewno nie zgodnie z obowiązującymi znakami.
    reszta samochodów porusza się zgodnie z przepisami. co jest oczywiście godne naśladowania.
    ale w zeszłym roku spotkała mnie nie nazbyt miła niespodzianka. pojechałam do pracy do krakowa. po 20min pobytu: mandat + 5 pkt karnych . tak naprawdę tylko za rejestrację. zrtesztą prostak który mnie zatrzymał to potwierdził
    ... 4.04.09 - stan punktów: 0,00
    no chyba, że coś do tego czasu złapię...
    "Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego doj?ć warto"

  8. #23
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Mnie ostatnio nagrali w Wołominie nieoznakowaną Vectra 16V.
    Seans kosztował 300,- + 8pkt
    Powód: przekroczenie prędkości o 44km/h
    jechałem 94km/h

  9. #24
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez aga
    tak naprawdę tylko za rejestrację. zrtesztą prostak który mnie zatrzymał to potwierdził
    aga nie masz się co dziwić mój ojciec w zeszłym tygodniu był w interesach w Krakowie. Jechał w kolumnie gdzieś 5 samochodów on jako 3, i jakie było jego zdziwienie jak z 5 samochodów tylko akurat jego ściągnęli do boku. Starszy powiedział że takich skurwy..... dawno już nie spotkał . Też nie ukrywali że go ściągnęli tylko dlatego bo jechał na Warszawskich blachach (250 zł + chyba 8 pkt.).

    Jeśli chodzi o mnie to mam czyste konto, ostatni mandat dostałem za wymuszenie pierwszeństwa ............. NA RADIOWOZIE :P
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  10. #25
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez kondi

    Jeśli chodzi o mnie to mam czyste konto, ostatni mandat dostałem za wymuszenie pierwszeństwa ............. NA RADIOWOZIE :P


    ja czysto.

    jednak przepisow predkosci raczej nie uznaje w chwilach/miejscach gdzie to czysty debilizm - np. 50 na pulawskiej o 23.30 ?

    Gdyby przepisy rzeczywiscie byly dostowane do warunkow jazdy to bym sie ich trzymał.
    zawsze zwalniam przy sporych skrzyzowaniach i scigam sie tylko na prostych bez podporzadkowanych.

    A jak pędzę to tylko na zajączku ....trzeba kupic sobie to cb.

    Wie ktos moze czy psy z suszarką mogą sciagnac 2 samochody jadace jeden za drugim ?

  11. #26

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    jednak przepisow predkosci raczej nie uznaje w chwilach/miejscach gdzie to czysty debilizm - np. 50 na pulawskiej o 23.30 ?
    Wydaje mi sie ze po godzinie 22.00 na terenie zabudowanym mozna smigac 60km/h

  12. #27
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a ja mam 10 pkt i tez przez debilne przepisy. Jechalem sobie kolo 23 mostem Poniatowskiego od strony pragi okolo 95 kmh, czyli calkiem normalnie i bezpiecznie jak na dwujezdniowy most gdzie widac w przod na kilometr. Na koncu za filarem stal misiaczek i ciach... Widac, ze chlopaki musieli sie na kims wyladowac, bo KAZDY by tam o tej porze jechal 90.

  13. #28
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    A jak pędzę to tylko na zajączku ....trzeba kupic sobie to cb.

    Wie ktos moze czy psy z suszarką mogą sciagnac 2 samochody jadace jeden za drugim ?
    Nie wiem czy mogą zatrzymać dwa samochody, ale czasem mogą mieć kaprys - są nowe, laserowe radary i mogą zatrzymać tego drugiego
    Inna opcja - mogą dogonić od tyłu wideoradarem...

    Zauważyłem, że te przepisy mają sens jak jest wielka śnieżyca i nieodśnieżona droga

    Osobiście - zero pkt.
    Ostatnio miałem kilka lat temu, za parkowanie - 1 pkt.

  14. #29
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    kamilradosc

    moze jednak odpuść sobie tetetke i poszukaj czegoś ze stajni OPLA ? to chyba Mnie się tyczyło... co chciałeś tym stwierdzić bo nie rozumiem ..??

  15. #30
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    ...czasem lepiej nie mówić nic, niż pisać o czymś takim.
    Nie chciałem nic mówić, ale też nie mam szacunku do kogoś kto pije i jedzie.
    Już pomijając taką szybką jazdę i fakt, że mogłeś kogoś zabić ...nie tylko siebie.
    Tylko nie wiem czemu akurat do opla :/

Podobne wątki

  1. Pytanie za sto punktów - co to za złącze?
    Przez Vik88 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 13:45
  2. rekord minimalnego spalania...
    Przez sylweste.r w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 17:42
  3. pytanie za 100-punktow. kto to jest...?:)
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-10-2002, 19:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •