Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 95

Wątek: Zegar Atomowy w TT

  1. #31

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Oto wiedza tajemna.
    Witam. Nie tak dawno temu została wysłana tu znowu:

    Audi TT jest standardowo wyposażony w zegar / wyświetlanie daty. Ten zegar automatycznie ustawia się do aktualnego czasu w Niemczech, a czas letni jest niezależny.
    Radio z budzikiem zsynchronizowany z sygnałem długo fali DCF77 nadajnik, który jest odbierany w promieniu 600 km od jego umiejscowienia w Mainflingen koło Frankfurtu nad Menem, w następujący sposób:
    Model lat 99 / Model 00 do danych o stanie D23 (8N Y1 009 162): Przy wyłączonym zapłonie, informacje, daty i godziny na godzinę zegar na 3, 4 lub 5 zegar zegar (CET / CEST) przyjęte. Czy nie stanowią wpływy (na przykład podczas parkowania w garażu), jest kolejną próbą synchronizacji po wykryciu sygnału obrotomierza, a następnie zapłonu został wyłączony ponownie, ponieważ można założyć, że istnieją różne warunki odbioru.
    Model danych z roku 2000 przed D24 (8N Y1 009 163), a później: Po każdej jeździe (sygnał prędkości) jest synchronizowana po wyłączeniu zapłonu, radio z budzikiem.
    Po synchronizacji, ikona wieży radiowej pojawia się na tarczy zegarka. Ta ikona jest wyświetlana w każdym przypadku przez co najmniej trzy dni. Jeśli w tym czasie synchronizacji nie jest nowy, wieży radiowej zniknie z wyświetlacza i zegar działa wolny jak zegar kwarcowy.
    Quarzuhrbetrieb w ustawieniu godzin i minut jest dostępny na pokrętło.
    Strefa czasowa:
    Czy radio zegar zsynchronizowany, więc tylko ustawienie strefy czasowej (różnica czasu w całości godzin). Ustaw pokrętło z wyłączonym zapłonie pociągnąć aż na wyświetlaczu pojawi się show strefę czasową. Te mogą być następnie obracając pokrętło strojenia w prawo lub w lewo +11 do -11 godzin.


    Błąd:
    Brak ikony w wieży radiowej na wyświetlaczu, 99 D14 MJ: przez błąd oprogramowania w wstawić panel wyświetlany jest ikona wieży radiowej, ani razu nie jest wyłączony.
    Rozwiązanie:
    Panel wstawić, wymień zainstalowanych aplikacji w panelu D23 danych lub nowszej wersji.

    Błąd:
    Dla modelu roku 2001:
    Funkcja odbiornik może badać tylko pośrednio:
    Upewnij się, że stan danych wstawić panel jest większy niż D14
    Hamowanie na otwarte
    jedynie do danych z D23 i mniejszych: ustaw zegar na 02:55 zegar
    Wyłącz zapłon
    Wynoś się, zamknij drzwi
    Odczekać 15 minut, nie w tym czasie drzwi otwarte

    Rozwiązanie:
    zegar nie jest dostosowane do tego czasu do chwili obecnej (GMT / BST), moduł odbiornika radiowego zastąpić ETNR. 8N0 919 145 Cena: 46,17 €

    Od modelu roku 2001 jest "zegar" mogą być aktywowane poprzez Anpasskanal 19 lub niepełnosprawnych.
    XXXX0: zegar
    Xxxx1: Zegar aktywnych
    Zegar w trybie radia (ikona wieży radiowej na wyświetlaczu), ustawienie w pracy bezprzewodowej nie jest możliwe (tylko strefa czasowa) jest


    W przeciwnym razie trzeba nie tylko dla Bezpiecznik 11, ale 15 może być sporządzone przez 10-15 minut.
    Daj po prostu "zegar" w poszukiwaniu,, ponieważ istnieje już kilka wątków.

  2. #32
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no nie jest to w 100% jasne ale cóż, wiec jak ustawie vagina w bloku 19 wstawiajac 1 bedzie ok?

  3. #33

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    daj 11 ja tak mam. I przeważnie antenka wraca mi.

  4. #34
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ten nadajnik działa nie działa w promieniu 600 km, tylko 2000 km.
    Ja zmieniłem na 1 i czekam na efekt, druga jedynka dotyczy już czegoś innego

    Hm, coś piszą też o jakimś innym module... ja akurat mam 2001 rok, a do tego amerykańca.

  5. #35
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    w tym drugim linku, ktory wrzucilem jest tez cos o jakims patencie z otwieraniem drzwi, centralnym zamkiem i panelem od klimy - nie zrozumialem tylko, czy ta procedura jest do sprawdzenia, czy modul jest uszkodzony, czy do jego aktywowania o_O

  6. #36
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    chcialem dzis zadzialac z tym kanalem 19, ale u mnie jest tam tylko miejsce na 1 cyfre w okienku, nie mam 4 cyfrowej wartosci jak podaje schemat z wczesniejszej strony,
    po wejsciu w 17 instruments , dalem adaptacje, wybralem kanal 19 i wyskoczylo okno, gdzie moge tylko zmienic wartosc jednocofrowa - aktualnie mam tam 1 - i tak zostawilem ,
    cos robie nie tak ?

    ps. sorry zas posto pod postem, nie zwrocilem uwagi ze to ja koncze konczylem ten temat -__-'

  7. #37
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no widac ze dalej cos nie działa jeszcze te automatyczne łączenie postów:P
    ja tez mam 1 przez cały czas ale dzisiaj zapał sygnał więc jest git

    Działa działa tylko było ustawione 'Timespan How many minutes until a new post is no longer considered as doublepost.' na 10080 minut czyli 1 tydzien
    Zmienię na 1 miesiąc Przy starszych niz 1 mc, bedzie nowy post. // BarTTek

  8. #38
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Jak zmieniłem, antenki jeszcze nie zauważyłem, może robię za krótkie trasy?


    Jak jest długi odstęp pomiędzy postami, to lepiej jak się doda nowy post i jest ustawiana ilość dni (przynajmniej w dodatku na phpbb tak widziałem), bo nie będzie wiadomo czy ktoś odpisał.
    Ostatnio edytowane przez Darson ; 21-03-2011 o 23:11

  9. #39
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    nie wiem, czy nie tworze jakis mitow, ale w jednym z tych niemieckich linkow jest taka informacja (moge zle tlumaczyc), ze jak auto ma resetowany ten zegar, gdy jest poza zasiegiem sygnalu - czyli w garazu. czy w podziemiu, to on juz sie nie aktywuje, tak dlugo az sie go nie zresetuje na 'powietrzu' - czyli, ze niby trzeba wyciagnac te 2 bezpieczniki, o ktorych pisalem jak sie jest w zasiegu sygnalu, jak sie to zrobi w garazu to nic to nie da, bo nadajnik nie zlapie na starcie sygnalu, co bedzie dla niego informacja, ze jest w kraju, w ktorym nie ma zasiegu - to moze byc bzdurna interpretacja, ale postaram sie ja zweryfikowac - poki co faktycznie wszystko robilem zawsze w garazu...

  10. #40
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    U mnie zegar ustawia sie zawsze bez jakiego kolwiek resetowania nawet w garazu (pozdziemnym). Jedyna przypadlascia jest to ze lapie sygnal z Berlina (a jestem w Irl wiec powinien z Londynu) i musze zawsze godzinke do tylu przestawic

  11. #41
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no u mnie dzis znikneła antenka:P więc chyba kiepsko łapie ten sygnał:P albo w miejscu gdzie stoi pod domem są jakies zakłucenia:P

  12. #42
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    no u mnie dzis znikneła antenka:P więc chyba kiepsko łapie ten sygnał:P albo w miejscu gdzie stoi pod domem są jakies zakłucenia:P
    Bo pewnie uzupełniłeś płyn do spryskiwacza

    Da się ten zegarek ręcznie zmienić? W niedziele zmiana czasu, zobaczymy czy się zaktualizuje.
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #43
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    da się, wyciagasz bolec czekasz az zacznie migac i potem krecisz w lewo lub w prawo, ale mało przyjemna ta regulacja zwłaszcza jak masz tłuste łapy;/
    a odnośnie płynu to niema ani kontrolki od zegara ani płynu więc tryska mi fontanna ale nie tam gdzie trzeba
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 22-03-2011 o 13:43

  14. #44
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    da się, wyciagasz bolec czekasz az zacznie migac i potem krecisz w lewo lub w prawo, ale mało przyjemna ta regulacja zwłaszcza jak masz tłuste łapy;/
    a odnośnie płynu to niema ani kontrolki od zegara ani płynu więc tryska mi fontanna ale nie tam gdzie trzeba
    Z tym płynem to był joke a co do regulacji to się nakombinowałem i zawsze przyciskałem ten guzik i nie wpadłem na pomysł, że można go wyciągnąć ale na szczęście u mnie dobrze zbiera sygnał atomowy pewnie mam blisko do reaktora
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #45
    Awatar konyx74
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    sreberko
    Posty
    403
    U mnie ta "fontanna" też nie działa,może dlatego ze tt z polskiego salonu i ukradli jakis moduł podczas transportu z de
    Ostatnio edytowane przez konyx74 ; 22-03-2011 o 21:45

Podobne wątki

  1. zegar i data w TT ?? ustawienia ( jak..)
    Przez szadziak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2003, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •