Strona 9 z 33 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 485

Wątek: >>>>>>>UWAGI<<<<<<<

  1. #121
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    No to ja mam coś nie tak. U mnie się coś zepsuło.
    Sprawdź czy na pewno dobrze kopiujesz cały adres url

  2. #122
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez pitupitu Zobacz posta
    Mam drobną uwagę co do forumowej 'szukajki'.
    Czy nie dało by się tak zrobić żeby po wyszukaniu danej frazy wyszukiwało temat z nią i po kliknięciu na niego przenosiło od razu na pierwszą stroną na której ona wystąpiła? Bo z tego co widzę na chwilę obecną jest tak że gdy wyszukam coś to przenosi mnie na 1 stronę tematu a szukany tekst występuje np. na 30 stronie dopiero..
    nie jestem pewien czy to cos zmieni ale pod szukajka kliknij na ((Zaawansowane wyszukiwanie)) Zjedz na dol strony nastepnie ((Dodatkowe opcje /Find Posts /Sortuj wyniki wg/ ....i starsze zmien na i nowsze )) zamiana bedzie polegala na tym iz kazdy temat bedzie Ci sie pokazywal od ostatnio dodanej odp. Ale jesli juz o tym Wiesz to sorry i post do usuniecia ..... pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 26-11-2011 o 20:14
    I TT

  3. #123
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Sprawdź czy na pewno dobrze kopiujesz cały adres url
    Adres dobry bo otwieram najpierw w nowym oknie i stamtąd kopiuje . Nie wiem czemu tak jest. Sprawdzałem i w Mozzilli i Internet Explorer. Ma ktoś jakiś pomysł?

  4. #124
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    Adres dobry bo otwieram najpierw w nowym oknie i stamtąd kopiuje . Nie wiem czemu tak jest. Sprawdzałem i w Mozzilli i Internet Explorer. Ma ktoś jakiś pomysł?


    jesli Chcesz podeslij mi fotke na PW a ja sprawdze czy mi uda sie ja uploatowac i na forum zamiescic...
    I TT

  5. #125
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Jambolek i jak patrzyłeś czy u ciebie da się wstawić moje zdjęcie?

  6. #126
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    Jambolek i jak patrzyłeś czy u ciebie da się wstawić moje zdjęcie?


    Uploaded with ImageShack.us TEST NR2... bez problemowo .... ((zdjecie wstawione za zgoda i prosba wlasciciela))...
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 26-11-2011 o 21:50
    I TT

  7. #127
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Kurde. Więc co się stało u mnie? Jest jakiś limit na dodawanie zdjęć w ten sposób?

    Dzięki za sprawdzenie.

  8. #128
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez d_matys Zobacz posta
    Kurde. Więc co się stało u mnie? Jest jakiś limit na dodawanie zdjęć w ten sposób?

    Dzięki za sprawdzenie.

    ... ja dzialam na safari (( osx Wersja 5.1.1 (7534.51.22) )) ale to na pewno nie jest wina Twojego sprzetu .....wina jest po stronie operatora ....chwilowy brak dostepu -tak mysle ((sam mam tak czesto )) wiec ... glowa do .... jutro juz bedzie napewno lepiej :P
    I TT

  9. #129
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    Dobra. Spróbuje jutro. Jak nie zadziała to będę szukał dalej

    ---------- Post dodany 27-11-2011 o 17:07 ---------- Poprzedni post 26-11-2011 z 22:14 ----------

    A więc tak. Przez przycisk "image" nie mogę dodać fotki (wyskakuje "invalid url" ) , ale zdjęcie mogę dodać jak w tekście wezmę link w "[img] [/img] " . Nie wiem o co chodzi ale ogólnie zdjęcia mogę dodawać.
    Ostatnio edytowane przez d_matys ; 27-11-2011 o 17:10

  10. #130
    lol
    Gość
    Taka mala uwaga, wchodze na forum i jest napisane ze mam bana, przydalaby sie mozliwosc odbierania wiadomosci (wlasnie po to zalozylem to konto zeby dowiedziec sie czegos w sprawie kalendarza) oraz powod (bo jeden zielony za bardzo sciska poslady, tak mi sie wydaje ).

    Jak juz mam mozliwosc to z checia sie dowiem jaki byl powod. Zapewne chodzi o mala dyskuzje z Singlorem w dziale "kupujemy audi tt" i ni cholery nie moge zrozumiec dlaczego? Dosadnie zaznaczylem ze sie z nim nie zgadzam i polecilem osoba szukajacym TT zeby zwracali przy wyborze czy jest quattro i podalem przyklad potwierdzajacy moja teze. Wiec Zuczek nie rob z siebie aptekarza i dziecka i cofnij te bany!

    Ps Zuczek ogladnij film Eksperyment filmweb ------>www.filmweb.pl/Eksperyment
    Ostatnio edytowane przez lol ; 29-11-2011 o 18:08

  11. #131
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zgodnie z regulaminem nie możesz mieć więcej niż jedno konto na forum tak więc user '' lol '' został usunięty .
    Nie widziałem co przeskrobaliście ale już raz upominałem Panów na PM .
    Przyjdzie Żuczek to napisze na ile ten ban i radzę po prostu cierpliwie poczekać .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #132
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Na razie 6 dni
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #133
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    A wiec jakos ze ten drugi temat zostal zamkniety, napisze tu swoje przemyslenia na "cieplo" :P
    Taki mały komentarz do tych banów i sytuacji je poprzedzających:

    Moim zdaniem forum ogólnie, a w szczególności to ma łączyć ludzi którzy lubią motoryzacje, indywidualizm pomimo wielu przeciwności ( funkcjonalność i koszty utrzymania TT). Tak wiec wyskakiwanie z tekstem dal bana i juz, przypomina mi taka opowieść o blondynce i jej chłopaku -karku: idą sobie razem po parku i nagle ten kark ja uderzył, ona zapłakanym głosem: czemu mnie uderzyłeś? On: Jebł*m to jebł*m . Takie zachowanie jest trochę dziwne i głupie, bo niby co ono ma na celu? Celem głównym jest nawiązanie znajomości, spotkanie sie, ustawka, piwko, fajna wycieczka, no chyba ze prowadzenie idealnego forum w takim razie przepraszam ( a jak wiemy ideał nie istnieje, np. komuna ;P ). Wiec jeśli ktoś na forum jest wielkim adminem/modem i wyznaje metodę "jebł*m to jebł*m" = "KONIEC KROPKA"? to jak ma wyglądać to w realu, tzn. jakieś spotkanko? Oczywiście będzie pewnego rodzaju dystans, niechęć itd. ( pewnie pojawi sie zaraz odpowiedz "jeden klubowicz w ta czy w ta" - ale chyba nie po to sie rejestrowaliście na tym forum?) spowodowana przez jakieś niepotrzebne sytuacje na forum.

    Taka wskazówka dla Was sprzątających (i nie tylko): [url=http://www.filmweb.pl/film/Eksperyment-2010-446373]

    Co do konkretnie mojego/naszego bana. Jest on dla mnie trochę (nawet bardzo niezrozumiały), wiec chciałbym uzyskać jakieś wytłumaczenie (po co to wyżej). Żuczek napisał cos takiego:

    "W temacie Kupujemy Audi TT nie dyskutujemy o napędzie Quatro, jak w off topie przymknąłem oko na wasze zachowanie, szczególnie w stosunku do starszych forumowiczów, tak w tym przypadku postąpiłem tak jak uważałem KONIEC KROPKA."

    Mam wrażenie, ze niedługo to będzie zabroniona dyskusja o TT w tym dziale. Bo dla mnie jeśli jest to dział o kupnie i ktoś mówi KUPUJ ośkę jeśli nie jeździsz w zimie, bo (jakieś głupie uzasadnienie). Oczywiście oska tez jest dobra, ale raczej jak ktoś jeździ spokojnie i raczej w suche dni, a w każdym innym wypadku to lepiej dołożyć do Quatro i wydaje mi sie ze 99% osób sie ze mną zgodzi.
    Możliwe ze trochę przesadziłem z moja reakcja ( "Singlor piepszysz") ale była ona spowodowana ogólnym zachowaniem tego kolegi. Za każdym razem chce on zaznaczyć ze jego TT jest najlepsza, najszybsza, najpewniejsza, zachwala ja na każdym miejscu i mam/miąłem wrażenie ze tylko dlatego poleca ośkę, bo sam ja ma ( plując sobie zapewne w brodę ;p ). Możliwe ze trochę przesądziłem z tymi domysłami, ale jak przypomnimy sobie akcje pt: "ma wystarczająco mocy" później "sprzedaje i kupuje 3.2" (quattro?) a na końcu "tunning" to juz pojawia sie dosyć ciekawy obraz... Nie wspominając o tym ze niektórzy bali sie otworzyć lodówkę bo możliwe ze i tam zamieścił ofertę sprzedaży TT ;P

    Co do jego wypowiedzi odnośnie zasadności bana: "Bart rozpoczął dyskusje o quattro, ja napisałem swoje za i przeciw, ICE to samo, a Messik wpieprzył się i zaczął przeklinać, a potem ja napisałem SPOKOJNEGO BEZ PRZEKLEŃSTW posta żeby w końcu trochę nauczył się kultury w stosunku do innych."

    Wiec nigdzie sie nie wpiepszylem (mam wrażenie ze Singlorowi wydaje sie ze to forum jest jego i tylko on jest godny na nim pisania, a jeśli nie forum to przynajmniej tematy w których cos pisze. I jeśli ktoś sie z nim nie zgadza to zawsze jest "uwaga ze sie ktoś wpiepsza" ( i to nie tylko do mnie) :/ Co do przeklinania, napisałem ze "piepszy" co było prawda i raczej nie jest przekleństwem.

    Jego odpowiedzi nie widziałem ale mogę sobie wyobrazić, jak to on uczy mnie szacunku do innych, choć to on ostatnio do kogoś napisał żeby "wypierd*lal z forum" ... i inne takie

    Co do tego: "jak w off topie przymknąłem oko na wasze zachowanie, szczególnie w stosunku do starszych forumowiczów"

    Za bardzo nie wiem o co chodzi i chyba zaszła jakaś pomyłka do której Żuczek za pewne sie nie przyzna, bo okaże sie ze dostałem bana za nic, bo nie brałem udziału w tej "akcji".
    Ostatnio edytowane przez Messik ; 05-12-2011 o 18:53

  14. #134
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie wiem o co chodzi bo przyznam szczerze że od jakiegoś czasu nie bardzo lubię zaglądać do działu kupujemy audi TT bo ten dział zalatuje troszkę takim śmietnikiem no ale w sumie jest to potrzebny dział dla tych co kupują TT, a to wszystko było już tak dawno że proponuję olać temat a na spocie polejecie sobie do kielona i zapomnicie o sprawie:P

  15. #135
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Messik

    ...reszta nie wazna pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 05-12-2011 o 19:48
    I TT

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Silnik 2.0 TFSI 200KM - opinie i uwagi
    Przez PinBack w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 20:48
  2. OGłOSZENIE - TT DO SPRZEDANIA i uwagi
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •