Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 485

Wątek: >>>>>>>UWAGI<<<<<<<

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    .....hmmmm-kolor robimy universalny -czy indywid dla kazdego-od wyb do koloru???
    TTC Quattro
    GG 1539752

  2. #17
    ja bym proponowal jeden kolor niech to wyglada jakos , a nie ze kazdy jakis inny

  3. #18
    My?le ze naklejka powinna wyg??da? tak jak logo i po k?opocie ! Kto? ju? sie mo?e dowiadywa? co do koszt?w ?

  4. #19
    Cezary Magier
    Gość
    proponuje jeden kolor (srebrny odblaskowy??) na tylna szybke na gore po srodku! oczywiscie jestem za zeby bylo to nasze logo! ceny bede znal 18-ego.
    pozdrawiam!

  5. #20

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Cytat Zamieszczone przez Cezary Magier
    na tylna szybke na gore po srodku!
    Nie wiem jak inni ale ja nie lubie na szybe

  6. #21

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    ...dla mnie tam moze byc...
    TTC Quattro
    GG 1539752

  7. #22
    hubi_
    Gość

    ilo?? TT-ek???

    Witam klubowicz?w i wszystkich w?a?cicieli TT. Pewnie nie raz to juz s?yszeli?cie, ale chcialbym pochwali? wasz? stronk? i powstanie samego klubu bo jak wiadomo Audi TT to auto wyj?tkowe. Mog? si? sam o tym przekona?, poniewa? par? miesi?cy temu moi rodzice j? kupili. Jedyn? wad? jest to, ?e jeszcze nie mog? legalnie sobie ni? poje?dzi? poniewaz dopiero w pa?dzierniku zaczynam kurs prawa jazdy. Jak narazie je?dze sobie bocznymi drogami albo po jakis wioskach za moim miastem. W mojej TT-tce szwankuje troche skrzynia bieg?w. Ci??ko wchodzi 1-ka i 2-ka. Czy u was te? si? co? takiego dzia?o? R?wnie? przy nag?ym przy?pieszaniu wy?acza sie calkowicie radio albo tak jakby sie zawiesza i nie mozna prze??cza? piosenek jak sie s?ucha CD. Czy mo?e to by? co? zwi?zane z jakim? zasilaczem? Przyznam sie ?e cie?ki ze mnie mechanik Ciekawi mnie do?? aktualna ilo?? TT w Polsce. Mo?naby j? poda? w przybli?eniu? Niedawno wr?ci?em z nadmorza i ko?o Dziwnowa widzialem srebrn? TT z dolno?lask? rejstracj? z Wroc?awia chyba. Mo?e to kto? od was?U mnie w miejscowo?ci te? moze pojawi sie nast?pna TT. Bede bardzo szcz??liwy je?li kto? przeczyta to co napisalem i mi odpisze. Jak b?d? mia? prawko to napewno wpadne na jaki? zlot. Do us?yszenia

  8. #23
    Troche odbiegamy od tematu ale jaki kolor by? tej tt ko?o dziwnowa ?

  9. #24
    hubi_
    Gość
    Przepraszam za nag?? zmian? tematu, a co do naklejek to bardzo dobry pomys?. To bylo srebrne TT Coupe.

  10. #25
    Cezary Magier
    Gość
    czesc Wszystkim! o naklejkach bede wiedzial cos wiecej w poniedzialek-dam wam znac oczywiscie!
    natomiast chcialem was poinformowac ze w naszym klubowym butiku www.butik.pl/audi pojawily sie kubki z fajnymi motywami oczywiscie
    wyglada to mnie wiecej tak:

    polecam dla was samych ew. na prezenty itp.
    pozdrowionka!

  11. #26
    Cezary Magier
    Gość
    sluchajcie stram sie wrzucac jakies nowe materialy na strone, przesylam to wszystko do admina no ale niestety sytuacja sie powtarza i ani nie widac nic na stronie ani nie dostaje zadnych odpowiedzi i wyjasniej od niego, po prostu martw cisza-musimy cos z tym zrobic bo tak ta strona nie moze funkcjonowac!
    jesli rowniez macie jakies ciekawe materialy odnosnie TT i uwazacie ze mozna je wykozystac na stronie to przesylajcie to do mnie. z gory dzieki!


    p.s- o naklejkach bede wiedzial cos wiecej do konca tygodnia.

  12. #27
    Cezary Magier
    Gość
    ok! a wiec sa juz naklejki:
    - kazdy kolor (4 x 12 cm) po 5 zl.
    - folia odblaskowa srebrna (5 x 15 cm) po 12 zl.
    tak jak uzgodnilismy jest to nasze logo, takie jak na stronie czyli ksztalt autka z adresem strony klubowej. bez angielskiego napisu " The First......"
    zamowienia do mnie-pozdrawiam!

  13. #28

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    wspaniale......naklejeczki.......zaraz sobie obkleje furke..

    co do stronki to powinnismy rozpoczac strajk glodowy z przerwami na obiad -bo to tak byc nie moze
    TTC Quattro
    GG 1539752

  14. #29
    SKORO ADMIN JEST TAK ZAJETY TO MOZE KTOS MOG?BY PRZEJAC CZESC JEGO OBOWIAZK?W I ZACZAC DZIA?AC NA STRONIE G??WNEJ ???!!!

  15. #30
    Gość

    ?

    to znaczy co potrzebujecie zmieni??? jak co? to piszcie na gg:3154144 , albo maila ka666@wp.pl piottrek

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Silnik 2.0 TFSI 200KM - opinie i uwagi
    Przez PinBack w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 20:48
  2. OGłOSZENIE - TT DO SPRZEDANIA i uwagi
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •