Strona 13 z 33 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 485

Wątek: >>>>>>>UWAGI<<<<<<<

  1. #181
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    A da się zrobić to żeby automatycznie łączyły się posty jak napiszemy jeden pod drugim? Bo była to fajna opcja , a teraz widzę że tego nie ma.

  2. #182
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Jest Jest

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:27 29-01-2012 ---------- EDYCJA

    No mówiłem że jest

  3. #183
    Awatar d_matys
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Augustów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    825
    A to fajnie. Bo widziałem parę postów jeden pod drugim.

  4. #184
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Panowie kiedy bedzie znowu dostepne forum w mobilnej wersji ???
    I TT

  5. #185
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Bartek czy możesz rzucić okiem na przełączenie styli na innych przeglądarkach? Na androidzie za nic nie mogę przełączyć stylu na mobilny. PróbOwałem czyścić ciastka, cache i nic. Bezpośrednie wejście na www.klubtt.pl/?styleid=13 też nic nie daje. U kolegi to samo. Na ie7 na pc też sa problemy, ale pierwsze przełączenie działa, potem już nie. W trybie private jest ok. Możesz to naprawić? Da się wystawić wersję mobile z innym url, np. klubtt.pl/m/ ? byłbym wdzięczny za pomoc. Dzięki

  6. #186
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Na iOS 5.0.1 tez nie da sie nadal przelaczyc.
    I TT

  7. #187
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    chciałem dodać dwa filmiki w temacie "muza w TT" , niestety jest ograniczenie i mozna dodać max 1 link z filmem, kiedys tak nie było...

  8. #188
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Kuzwa, z deka wku*wia mnie to panujace na tym forum kolko wzajemnej adoracji. Jak czlowiem napisze cos "zlego" w stosunku do kogos innego, ale najczesciej prawdziwego to dostaje bana albo ma usuniete posty. Co ja robie zle??

    Twój post który wyleciał :
    """Szczerze? To mam w d*** czy Cie *******m czy nie. Bo ani Cie nie obrazilem ani nic, a Ty wyskakujesz z mor*da, wiec zbastuj troche.

    Specjalnie zes napisal ze ok 6s zeby ktos mogl Cie poprawic, napisac ze jest lepiej itd. Pojawil sie tekst niskie 5 wysokie 4, mialem jeszcze bana wiec nie moglem tego wysmiac i czekalem na Twoje sprostowanie ale widac spodobaly Ci sie te liczby. Ban sie skonczyl i jestem.

    PS Co do ********ia innych, moglbys sie zdziwic jak dzialasz na innych """


    dziwisz się że to usunąłem? albo trzymamy poziom albo nasze posty są kasowane i dostajemy bany. Jakoś inni nie mają z tym problemu więc pomyśl czemu TY masz i zmień styl pisania
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 13-03-2012 o 20:24

  9. #189
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Drodzy admini i moderatorzy (oprocz Pana Zuczka)

    wystapil pewien maly problem w moim profilu, otoz zmienila sie sygnaturka i to sama? wtf Wnioskujac po wysokiej jakosci ironii, mam swoje pewne typy, a nawet typ.
    . Rozumiem ze bylo to spowodowane checia rewanzu za moje wszystkie docinki Tylko zastanawiam sie jak to wielki Pan Moderator moze sobie na cos takiego pozwolic, skoro ja zistalem nazwany dzieckiem (pomimo braku informacji na ten temat z mojej strony) to jak okreslic zachowania tego Pana?


    Z warazami szacunku
    Messik vel "jakies dziecko"

    Ps przepraszam za bledt spowodowane pisaniem na telefonie i za zle ustawiona hamownie przez co niektorych zaczynal szlag trafiac

  10. #190
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie wykorzystałeś jednak kolejnej szansy na poprawę jaką ci dałem, nie będę tolerował takich zagrywek wobec mojej osoby, poszukaj sobie nowego forum, bo do tego po prostu nie dorosłeś, więc żegnamy się na zawsze.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #191

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    DZG > CB
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny???
    Posty
    114
    o,a ja sie zastanawiam czemu nie moge wyslac pm do messa...
    ja mam za to pytanie,czemu mam L jako nowy uzytkownik,a inni z mniejsza ioscia postow nie maja? w sumie to zaden problem ,ale mnie to ciekawi

  12. #192
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Cytat Zamieszczone przez pr0metheus Zobacz posta
    ja mam za to pytanie,czemu mam L jako nowy uzytkownik,a inni z mniejsza ioscia postow nie maja? w sumie to zaden problem ,ale mnie to ciekawi
    Na L też trzeba zapracować

  13. #193
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Nie wykorzystałeś jednak kolejnej szansy na poprawę jaką ci dałem, nie będę tolerował takich zagrywek wobec mojej osoby, poszukaj sobie nowego forum, bo do tego po prostu nie dorosłeś, więc żegnamy się na zawsze.

    Ja rozumiem, że nie przepadacie za sobą ale wieczny ban wg mnie jest za surowy. Proszę na spokojnie przemyśl to i rozpatrz prośbę o skrócenie bana do np. 3 dni. a później dajcie sobie ignora i będzie spokój

  14. #194
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Widzę że coś przegapiłem .
    ZUCZEK zdaj mi relacje na PW odnośnie sprawy ..










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #195
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ban był na tydzień, messik wrócił po tygodniu i robi jeszcze większe awantury więc czas kolejnego bana powinien zostać wydłużony a nie skrócony (bo wniosek że tydzień czasu to jednak za mało;/) , czy potrzeba aż dożywocie? sam nie wiem ja chyba dałbym na miesiąc ale to sobie pewnie wspólnie z załogą przedyskutujemy jak to rozegrać.

    Odnośnie sygnatury to Messik wykazał chęć poprawy niby przeprosił (oczywiście z ironią;/) ale potem widzę sygnaturę z ironią pojadem że 4s jest w zasięgu ręki (czyli obiecał poprawę niby przepraszał ale dalej kręci szyderę i pojazdy nie wiadomo zresztą nawet z jakiego pojazdu) więc ja jej nie zmieniałem tylko dopisałem że "tak samo jak 400nm z k04". Więc nic nie zmieniałem w tej szyderczej sygnaturze jedynie dopisałem coś licząc że messik zobaczy że my widzimy ogarnie się i zmieni na normalną. Bo jeżeli byśmy byli złośliwi to tak samo byśmy odkopali jego wykres z 400NM i ob board gdzie auto jedzie nawet gorzej jak moja seria z 237km i 296NM. Ale po co, liczyłem że messik ustawi coś normalnego i wykasuje wszystko tak samo jak post z żalem w tym dziale gdzie odpisałem czemu wywalałem posty. Także nie usuwałem sygnatury aby reszta widziała zawziętość kolegi. No więc zamiast się ogarnąć do reszty był kolejny żal napisany w dziwny sposób.

    Podsumowując jakoś inni nie mają z nami problemów a że Messik ma lub już tylko miał to znaczy że chyba jest taką jednostką która lubi siać zamieszanie;/

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Silnik 2.0 TFSI 200KM - opinie i uwagi
    Przez PinBack w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 20:48
  2. OGłOSZENIE - TT DO SPRZEDANIA i uwagi
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •