Strona 10 z 33 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 485

Wątek: >>>>>>>UWAGI<<<<<<<

  1. #136
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Dzieki! Po prostu smutno mi sie zrobilo, zeby nie powiedziec, ze sie wkur*lem bo nie za bardzo rozumiem za co te wakacje

  2. #137
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Dzieki! Po prostu smutno mi sie zrobilo, zeby nie powiedziec, ze sie wkur*lem bo nie za bardzo rozumiem za co te wakacje
    Pamiętaj, jak nie dostaniesz wakacji w pracy od przełożonego to się nie denerwuj - zawsze możesz je dostać od ZUCZKA (:
    Chyba rozumiem Twoją frustrację. Kiedyś dostałem wakacje na moim starym, ulubionym forum i to faktycznie trochę boli. Nauczyłem się tam pokory w dyskusjach. Dla pocieszenia to tam trochę dłuższe wakacje dawali i do tej pory panuje oj większy rygor co moim zdaniem b.dobrze wpływa na tamtejszych forumowiczów. To właśnie z tamtego forum chciałem zaprzęgnąć temat banów i wolnego od pracy tutaj bo wydawało mi się to dobrym rozwiązaniem. Każdy mógł zerknąć co i za co i była nawet szansa o wycofania bana, jeżeli było mocne uzasadnienie i poparcie użytkowników.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 05-12-2011 o 21:10

  3. #138
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Niby powod jest podany, ale wyskakuje: "niestosowanie sie do regulaminu" i wtedy mamy dowolnosc przy wyborze punktu do ktorego sie nie "stosowalismy"

  4. #139
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Panowie, Nie po to wyznaczyłem moderatora, by pytał się innych klubowiczów czy może komuś dać bana. Według ZUCZKA na niego załużyłeś więc go dostałeś.
    Jesli ktoś zwraca sie do mnie z zalem ze dostał bana, ostrzeżenie od moderatora czy drugiego admina, to szczerze mowiąć, mnie to nie interesuje. Staram sie nie ingerować w te sprawy, tzn. decyzje innych członków załogi. Jesli juz naprawde cos mi nie pasuje, wtedy zwracam sie do niego o wyjaśnienie sytuacji. Tak jak ktos wczesniej napisal, na forum nie ma demokracji. My sie nim zajmujemy i my za nie odpowiadamy, a regulamin napisałem po to by go przestrzegać. Nie widze tutaj sensu dyskusji w w/w sprawie. Jesli któryś z użytkowników dostanie drugi raz "wakacje" to juz na stale. Myśle ze teraz i tak ten rygor na forum jest mniejszy, niz był kiedys, jeszcze na starym skrypcie forum, nie zmuszajcie nas do tego by to się jednak zmieniło - dot. wszystkich.
    Na koniec mam tylko jedna uwage do kolegi singl0r, założenie 2 konta nie było dobrym pomysłem.. Za to juz powinienes mieć wieczne wakacje od forum, ale jak widzisz modzi dali Ci jeszcze jedna szanse.

  5. #140
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    To w ogole czytales?

    "Moim zdaniem forum ogólnie, a w szczególności to ma łączyć ludzi którzy lubią motoryzacje, indywidualizm pomimo wielu przeciwności ( funkcjonalność i koszty utrzymania TT). Tak wiec wyskakiwanie z tekstem dal bana i juz, przypomina mi taka opowieść o blondynce i jej chłopaku -karku: idą sobie razem po parku i nagle ten kark ja uderzył, ona zapłakanym głosem: czemu mnie uderzyłeś? On: Jebł*m to jebł*m . Takie zachowanie jest trochę dziwne i głupie, bo niby co ono ma na celu? Celem głównym jest nawiązanie znajomości, spotkanie sie, ustawka, piwko, fajna wycieczka, no chyba ze prowadzenie idealnego forum w takim razie przepraszam ( a jak wiemy ideał nie istnieje, np. komuna ;P ). Wiec jeśli ktoś na forum jest wielkim adminem/modem i wyznaje metodę "jebł*m to jebł*m" = "KONIEC KROPKA"? to jak ma wyglądać to w realu, tzn. jakieś spotkanko? Oczywiście będzie pewnego rodzaju dystans, niechęć itd. ( pewnie pojawi sie zaraz odpowiedz "jeden klubowicz w ta czy w ta" - ale chyba nie po to sie rejestrowaliście na tym forum?) spowodowana przez jakieś niepotrzebne sytuacje na forum."

    Czy po prostu "KONIEC KROPKA"? Po za tym post ten byl glownie do Zuczka.

    "Tak jak ktos wczesniej napisal, na forum nie ma demokracji. My sie nim zajmujemy i my za nie odpowiadamy, a regulamin napisałem po to by go przestrzegać. Nie widze tutaj sensu dyskusji w w/w sprawie. Jesli któryś z użytkowników dostanie drugi raz "wakacje" to juz na stale" Moze warto sie zastanowic po co jest forum, bo jak kazdemu damy bana bo krzywo cos napisze to kogo bedziecie pilnowac?

  6. #141
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez lol Zobacz posta
    Taka mala uwaga, wchodze na forum i jest napisane ze mam bana, przydalaby sie mozliwosc odbierania wiadomosci (wlasnie po to zalozylem to konto zeby dowiedziec sie czegos w sprawie kalendarza) oraz powod (bo jeden zielony za bardzo sciska poslady, tak mi sie wydaje ).

    Jak juz mam mozliwosc to z checia sie dowiem jaki byl powod. Zapewne chodzi o mala dyskuzje z Singlorem w dziale "kupujemy audi tt" i ni cholery nie moge zrozumiec dlaczego? Dosadnie zaznaczylem ze sie z nim nie zgadzam i polecilem osoba szukajacym TT zeby zwracali przy wyborze czy jest quattro i podalem przyklad potwierdzajacy moja teze. Wiec Zuczek nie rob z siebie aptekarza i dziecka i cofnij te bany!

    Ps Zuczek ogladnij film Eksperyment filmweb ------>www.filmweb.pl/Eksperyment
    Kolega Messik też tak uczynił, również przymknąłem oko, więc niech przestanie już się mazać i wezmie w garść
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #142
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    " Moze warto sie zastanowic po co jest forum, bo jak kazdemu damy bana bo krzywo cos napisze to kogo bedziecie pilnowac?
    A może się kilkanaście razy zastanowi zanim coś głupiego napisze.. nie pomyślałeś o tym? a no chyba jednak nie.

    Nie widze sensu ciągnąc dalej tej rozmowy. Przestrzegasz regulamin albo nie.

    Pozdrawiam

  8. #143
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Zgadzam sie ze ktos sie zastanowi za nim cos glupiego napisze, ale ja uwazam ze czegos takiego nie zrobilem i zapytalem sie dlaczego? Jak widac przerasto to niektorych...

    Co do regulaminu, to odnioslem wrazenie, ze mam przestrzegac punkt ktory mowi ze admin ma zawsze racje, bo jesli nie umie uzasasnic swojego dzialania.

    Troche taka walka z wiatrakami, ale mam mala uwage. Daloby sie zrbic zeby admin dajac bana wspisywal recznie powod nie wyskakiwal komunikat "niestosowanie sie do regulaminu"?

  9. #144
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Co do regulaminu, to odnioslem wrazenie, ze mam przestrzegac punkt ktory mowi ze admin ma zawsze racje, bo jesli nie umie uzasasnic swojego dzialania.

    Dobre odniosłeś wrażenie.

    Odnośnie twojej wiadomości priv.
    Od czasu zlikwidowania starego tematu o kupnie tt, nowy dział jest pod szczególnym nadzorem, aby ponownie nie powstał z niego wielki śmietnik mało mówiący na temat, od tego mamy off top, na samym początku prosiłem o trzymanie się tematu, natomiast ty mało masz do powiedzenia w poradzie kupna, natomiast bardzo lubisz rozwijać się w innych tematach np posiadaniu Quatro o którym zapewne masz pojęcie i wyższości jego działania nad innymi napędami, na domiar tego używasz do tego nie cenzuralnych słów i nie jest to słowo {pieprzysz}, tu znowu konfabulujesz, bo ja pamiętam co pisałeś, niestety nie zapisałem do wy edytowania, bo nie mam takiego zwyczaju. Kolejną sprawą jest to że nie szanujesz takiej decyzji i zakładasz nowe konto, aby dalej być na forum, za takie działanie powinna być następna kara, czego nie uczyniłem i to powinno dać ci do myślenia, że nie mam do ciebie żadnych uprzedzeń, lub złych zamiarów, a wręcz przeciwnie. Myślałem że mały odpoczynek od forum pozwoli ci przemyśleć, odpocząć od kolegów i wrócić z nowymi perspektywami, lecz skutek niestety jest odwrotny
    Tyle na temat którego to nie widzę sensu dalej wałkować
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #145
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Panowie, jesteśmy dorosłymi ludźmi w większości płci męskiej. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba przyjąć pewne rzeczy na klatę i tyle. Jesteśmy tutaj nie po to aby się kłócić tylko z pasji do TT.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #146

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Czy istnieje taki bajer na forum by można było zakładać nowe tematy widoczne tylko dla poszczególnej grupy użytkowników?
    Np. Przy zakładaniu tematu wybierasz, że widzą go użytkownicy go od rangi Kierowca do Admin.

  12. #147
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Od tego jest dział vip, nie widziałem takich możliwości dla użytkowników w skryptach forum. Można zakładać działy z dostępem dla danej grupy, jednak nie poszczególne tematy. Chyba, że już ktoś stworzył takie dodatki, tylko pytanie po co to wszystko? Chcesz zamknąć jeszcze bardziej i tak zamkniętą i małą grupę użytkowników TT?

  13. #148

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Od tego jest dział vip, nie widziałem takich możliwości dla użytkowników w skryptach forum. Można zakładać działy z dostępem dla danej grupy, jednak nie poszczególne tematy. Chyba, że już ktoś stworzył takie dodatki, tylko pytanie po co to wszystko? Chcesz zamknąć jeszcze bardziej i tak zamkniętą i małą grupę użytkowników TT?
    Chce żeby coś było dla forumowiczów, a nie dla wszystkich nowych którzy odwiedzają forum jak coś puka lub stuka. Powiedzmy limit postów 50. Wiele for internetowych ma po blokowane działy dla osób niezarejestrowanych.

    Np. Po co wszystkie obce osoby (nie zarejestrowane) mają oglądać nasze samochody w dziale "Nasze auta". Już się raz przejechałem na tym, że był on publiczny ... i trzeba było zrobić porządek z fotami ...

    ps. i sytuacja o której kiedyś z Artturem gadałem na PW, powinien pamiętać i wie o co mi chodzi.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 09-12-2011 o 19:16

  14. #149
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    ice napisal podobnie .... kasuje moj
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 09-12-2011 o 19:24
    I TT

  15. #150
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Zablokowanie podglądu forum dla niezalogowanych, odpada całkowicie. Zmiana restrykcji w niczym nie pomoże. A to dlatego że pozycjonowanie forum bardzo sie przez to pogorszy.... W zasadzie w ogole wtedy nie bedzie pozycjonowania, bo w google nie znajdziesz juz np. frazy VAG-COM i na pierwszym miejscu wyskoczy KlubTT.pl. Szkoda tutaj dyskutować na ten temat, nie możemy sobie na to pozwolić.
    Co to specialnego działu.. Kolega Darson już w zasadzie wyjaśnił

    PS. Akurat dział "Nasze auta" moge zablokowac dla niezalogowanych.
    Wszyscy sie na to godzą? Jak min. 5 osob to potwierdzi, to tak zrobimy

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Silnik 2.0 TFSI 200KM - opinie i uwagi
    Przez PinBack w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 20:48
  2. OGłOSZENIE - TT DO SPRZEDANIA i uwagi
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •