Pokaż wyniki od 1 do 15 z 485

Wątek: >>>>>>>UWAGI<<<<<<<

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Nie wiem w czym te "przyjazne linki“ powodowaly problemy - ale od kiedy je Wylaczyliscie ja mam same problemy wczoraj pisalem ze ok 60% waznych mi wyszukan sie nie otwiera .
    Poprawka na dzien dzisiejszy jest ich 90% na 10 tematow tylko 1 sie otwiera .
    Zaje**scie jak tak juz ma byc.

    PS

    Co to znaczy "stare linki“ z przed tydz. mc. roku ?
    I TT

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Nie wiem w czym te "przyjazne linki“ powodowaly problemy - ale od kiedy je Wylaczyliscie ja mam same problemy wczoraj pisalem ze ok 60% waznych mi wyszukan sie nie otwiera .
    Poprawka na dzien dzisiejszy jest ich 90% na 10 tematow tylko 1 sie otwiera .
    Zaje**scie jak tak juz ma byc.

    PS

    Co to znaczy "stare linki“ z przed tydz. mc. roku ?
    Wcześniej linki wyglądały tak: http://www.klubtt.pl/jakis_przyjazny_link teraz linki wyglądają tak: /showthread.php?t=359&page=9&p=143828#post143828 podstrony nie znikły, nic nie zostało stracone jedynie zmieniły się same linki i wyszukiwanie w google faktycznie moze byc kłopotliwe teraz przez jakiś czas dlatego proponuje skorzystac wyszukiwarki wbudowanej w forum.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Nie wiem w czym te "przyjazne linki“ powodowaly problemy - ale od kiedy je Wylaczyliscie ja mam same problemy wczoraj pisalem ze ok 60% waznych mi wyszukan sie nie otwiera .
    Poprawka na dzien dzisiejszy jest ich 90% na 10 tematow tylko 1 sie otwiera .
    fakt troszke to bez sensu bo na forum w tematach jest pelno linkow, ktore gdzies prowadza, a po takich zmianach przestaja dzialac,
    niedawno bylo to samo przy zmianie z clubtt na klubtt, co nie zalezalo od nas, a teraz juz a wlasne zyczenie kolejny strzal w kolano dla przejrzystosci forum,
    jambolek - jedyna metoda na pocieszenie, stare linki , ktore ci padly na koncu maja zawsze w nazwie temat,w ktorym slowa sa oddzielone podkreslnikami ("_"),
    kopiujesz temat, prechodzisz do zaawansowanej wyszukiwarki wpisujesz temat bez podkreslnikow i dajesz wyszukiwanie w samych tytulach tematow - kilka upierdliwych ruchow wiecej, ale przynajmniej masz dalej przejscie do swoich waznych linkow

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    fakt troszke to bez sensu bo na forum w tematach jest pelno linkow, ktore gdzies prowadza, a po takich zmianach przestaja dzialac,
    niedawno bylo to samo przy zmianie z clubtt na klubtt, co nie zalezalo od nas, a teraz juz a wlasne zyczenie kolejny strzal w kolano dla przejrzystosci forum,
    jambolek - jedyna metoda na pocieszenie, stare linki , ktore ci padly na koncu maja zawsze w nazwie temat,w ktorym slowa sa oddzielone podkreslnikami ("_"),
    kopiujesz temat, prechodzisz do zaawansowanej wyszukiwarki wpisujesz temat bez podkreslnikow i dajesz wyszukiwanie w samych tytulach tematow - kilka upierdliwych ruchow wiecej, ale przynajmniej masz dalej przejscie do swoich waznych linkow
    Zmiana wynika nie z "widzi mi się" tylko sami zauważyliście, że był problem z forum. Żeby móc w ogóle z niego korzystać trzeba było wyłączyć ten dodatek. Bartek będąc za granicą poświęcił chwilę czasu i wyłączył ten dodatek abyśmy mogli normalnie korzystać z forum inaczej do dzisiaj by był problem.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Silnik 2.0 TFSI 200KM - opinie i uwagi
    Przez PinBack w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2014, 20:48
  2. OGłOSZENIE - TT DO SPRZEDANIA i uwagi
    Przez pabloes w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •