Witam klubowicz?w i wszystkich w?a?cicieli TT. Pewnie nie raz to juz s?yszeli?cie, ale chcialbym pochwali? wasz? stronk? i powstanie samego klubu bo jak wiadomo Audi TT to auto wyj?tkowe. Mog? si? sam o tym przekona?, poniewa? par? miesi?cy temu moi rodzice j? kupili. Jedyn? wad? jest to, ?e jeszcze nie mog? legalnie sobie ni? poje?dzi? poniewaz dopiero w pa?dzierniku zaczynam kurs prawa jazdy. Jak narazie je?dze sobie bocznymi drogami albo po jakis wioskach za moim miastem. W mojej TT-tce szwankuje troche skrzynia bieg?w. Ci??ko wchodzi 1-ka i 2-ka. Czy u was te? si? co? takiego dzia?o? R?wnie? przy nag?ym przy?pieszaniu wy?acza sie calkowicie radio albo tak jakby sie zawiesza i nie mozna prze??cza? piosenek jak sie s?ucha CD. Czy mo?e to by? co? zwi?zane z jakim? zasilaczem? Przyznam sie ?e cie?ki ze mnie mechanik Ciekawi mnie do?? aktualna ilo?? TT w Polsce. Mo?naby j? poda? w przybli?eniu? Niedawno wr?ci?em z nadmorza i ko?o Dziwnowa widzialem srebrn? TT z dolno?lask? rejstracj? z Wroc?awia chyba. Mo?e to kto? od was?U mnie w miejscowo?ci te? moze pojawi sie nast?pna TT. Bede bardzo szcz??liwy je?li kto? przeczyta to co napisalem i mi odpisze. Jak b?d? mia? prawko to napewno wpadne na jaki? zlot. Do us?yszenia