Siemanko, witam wszystkich klubowiczów! Jest kolejna TT-ka w Warszawie
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem autka, jest to czarna 225-tka Q krajowa z 2000 roku, seryjna, kupiona w Grodzisku Mazowieckim z przebiegiem 100500km (ku mojemu zdziwieniu przebieg jest prawdziwy i sprawdzony w aso auto viva na połczyńskiej) chciałbym jeszcze dodac że udało mi się znależśc egzemplarz z oryginalnym lakierem na całej powierzchni co w przypadku prawie 9-cioletniego auta jest niezwykle trudne, póki co auto jest świeżo po wymianie rozrządu i wszystkich płynów ustrojowych, także jeszcze nie zdążyłem się nią nacieszyc, choc pierwsze wrażenia z jazdy są niesamowite przy czym dodam, że przesiadłem się z bmw e34 520i - 150 km,(kiedyś wydawało mi się że to całkiem szybka fura ... do niedawna )
Tyle słowem wstępu, teraz pora na kilka fotek, strzelonych na szybko dnia dzisiajszego:








Przy okazji ładniejszej pogody, oraz wizyty na myjce postaram się wrzucic troche więcej fotek :P

Chciałbym jeszcze dodac, że TT-ki szukałem ponad pół roku, obejrzałem ok 10 aut i w pewnym momencie zwątpiłem w nasz krajowy rynek ponieważ poza 2 samochodami reszta była dosłownie składakami a w wyborze "odpowiedniej" bardzo pomogło mi to forum a szczególnie wątki typu kupujemy audi TT i inne, chłopaki kawał dobrej roboty i masa konkretnych informacji, choc czasem dośc chaotycznie

Przy okazji małe pytanie do klubowiczów z Warszawy i okolic, jakoże chciałbym utrzymywac auto przez cały czas w topowej kondycji, poroszę o małą pomoc w przeskanowaniu auta vagiem, mam podejrzenia o drobne nieprawidłowości w ukłądzie dolotowym, ew działanie przepłwomierza ? jeśli ktoś dysponuje chwilą wolnego czasu oraz odpowiednim kabelkiem i chciałby pomóc, proszę o kontakt gg 1189899 albo tel 792 770 672.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Kamil - Mały