Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Witam wszystkich klubowiczów, kolejna TT-ka w Warszawie

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11

    Witam wszystkich klubowiczów, kolejna TT-ka w Warszawie

    Siemanko, witam wszystkich klubowiczów! Jest kolejna TT-ka w Warszawie
    Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem autka, jest to czarna 225-tka Q krajowa z 2000 roku, seryjna, kupiona w Grodzisku Mazowieckim z przebiegiem 100500km (ku mojemu zdziwieniu przebieg jest prawdziwy i sprawdzony w aso auto viva na połczyńskiej) chciałbym jeszcze dodac że udało mi się znależśc egzemplarz z oryginalnym lakierem na całej powierzchni co w przypadku prawie 9-cioletniego auta jest niezwykle trudne, póki co auto jest świeżo po wymianie rozrządu i wszystkich płynów ustrojowych, także jeszcze nie zdążyłem się nią nacieszyc, choc pierwsze wrażenia z jazdy są niesamowite przy czym dodam, że przesiadłem się z bmw e34 520i - 150 km,(kiedyś wydawało mi się że to całkiem szybka fura ... do niedawna )
    Tyle słowem wstępu, teraz pora na kilka fotek, strzelonych na szybko dnia dzisiajszego:








    Przy okazji ładniejszej pogody, oraz wizyty na myjce postaram się wrzucic troche więcej fotek :P

    Chciałbym jeszcze dodac, że TT-ki szukałem ponad pół roku, obejrzałem ok 10 aut i w pewnym momencie zwątpiłem w nasz krajowy rynek ponieważ poza 2 samochodami reszta była dosłownie składakami a w wyborze "odpowiedniej" bardzo pomogło mi to forum a szczególnie wątki typu kupujemy audi TT i inne, chłopaki kawał dobrej roboty i masa konkretnych informacji, choc czasem dośc chaotycznie

    Przy okazji małe pytanie do klubowiczów z Warszawy i okolic, jakoże chciałbym utrzymywac auto przez cały czas w topowej kondycji, poroszę o małą pomoc w przeskanowaniu auta vagiem, mam podejrzenia o drobne nieprawidłowości w ukłądzie dolotowym, ew działanie przepłwomierza ? jeśli ktoś dysponuje chwilą wolnego czasu oraz odpowiednim kabelkiem i chciałby pomóc, proszę o kontakt gg 1189899 albo tel 792 770 672.

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    Kamil - Mały

  2. #2
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    Wzorowy post powitalny

    Witaj.

    Bardzo mi się podoba Twoja TT i choć na ogól nie jestem zwolennikiem tuningu to podobają mi się te subtelne zmiany w Twoim TT. Wybrałeś najlepszą możliwą opcje silnikową, ale to pewnie wiesz.

    Jak wybadałeś czy czerwone elementy w środku oraz zmieniony układ wydechowy nie są powodem jakichs głębszych kombinacji?

    Co z tym wydechem? Jakić custom czy co?

    Pozdro

  3. #3

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Swietne przywitanie.
    Piekny egzemplarz, rozumiem Cie calkowicie mowiac ze musiales sie naszukac wlasciwego auta. 6 miesiecy to nieco dluzej aniezeli ja szukalem swego auta ale ostatnio pojawili sie tutaj na forum oszolomy ktorym szukanie wlasciwej TT zajmuje tydzien bo kosztuje 25 i jest 2002r (pytanie tylko ktora tego samochodu czesc jest z 2002r).
    Zeby nie bylo tak slodko - mam nadzieje ze wiesz ze w Twoim aucie siedzi grill z 2003r wzwyz i ze byla to swiadoma modyfikacja poprzedniego wlasciciela. No i faktycznie ten wydech wystaje bardziej aniezeli seria...Jakkolwiek jednak b. dobry egzemplarz.
    Szerokiej i bezkolizyjnej drogi zycze!!!
    ...

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    Hej
    arthstudio , odeen dobre macie oko, ja osobiście dopiero po obejrzeniu auta na żywo wypatrzyłem że zderzak i wydech były zmienione ,a mówiąc że auto jest w serii miałem na myśli stronę mechaniczną, zmieniony zderzak przód, wydech końcowy i czerwone elementy wnętrza to inwencja twórcza poprzednika, osobiście uważam że dobrze mu to wyszło, szacuneczek dla niego ,natomiast jeśli chodzi o stronę mechaniczną auta to na przeglądzie przedzakupowym w auto vivie stwierdził mechanik że w silniku nie było nic dłubane, program też nie był zmieniany, w sumie to chyba im wieże Dzięki chłopaki za cenne spostrzeżenia, pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Witam maly_24.

    Furka świetna. Oby się dobrze sprawowała. A jakby coś, to trochę nas tutaj jest

    Pozdrówka ,

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    maly_24, witamy na forum super furka. Rozumiem, ze przebieg to 105 000 a nie 10 500? Twoja pomylke zdradza kondycja skory na fotelu Pozdrawiam!

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    @ mari ... opsasa jak najbardziej pomyłka przebieg to oczywiście 100 500 km, aż takie cuda to się nie zdarzają :P pozdro

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Cholera nie długo po wawie będą same czarne jeździły
    Czarne jest piękne

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa - Bemowo
    Posty
    55
    nie poki ja sie z wawy nie wyprowadze

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2009
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    43
    Witam i gratuluje super udanego zakupu

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    witam kolejnego klubowicza

  12. #12
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    witam witam, i mam nadzieje ze sie spotkamy na jakims zlocie w wawie??

  13. #13
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Powitać nowego forumowicza.
    Ciekawe masz to wnętrze.
    A co do spoilera to dopiero teraz się dowiedziałem ze od 2003r. się rózni.

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Witam Wszystkich Klubowiczów
    Przez cziko w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-12-2015, 18:39
  2. Witam wszystkich klubowiczów!
    Przez mmgold w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 21:36
  3. Witam wszystkich Klubowiczów
    Przez Mattes w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-01-2012, 23:05
  4. Witam wszystkich klubowiczów
    Przez mkdbgirl w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-10-2010, 18:14
  5. Witam wszystkich klubowiczów
    Przez szalek w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-08-2010, 06:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •