Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wszystkie czesci do ufo

  1. #1
    Cezary Magier
    Gość

    wszystkie czesci do ufo

    mam telefon do czlowieka z Zagania, ktory zalatwia wszystkie czescie do TT-tki w cinekich kosztach(rozkreca je na czesci )!
    sprawdzone!!!
    jak by co dajcie znac!

  2. #2
    Maciek
    Gość

    turbo

    no to za ile by?aby turbinka od 225PS?

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość

    turboooo

    wiesz co nie wiem ale jutro wysle ci telefon do faceta!
    ...wlasciwie co da wstawienie turbinki od 225Ps do wersji slabszej???!!!

  4. #4
    Maciek
    Gość
    oczywi?cie da wi?cej powera, tylko wtedy znowu trzeba pod?ubac przy chipie. Pytam wst?pnie, ale zdaje mi si?, ?e juz lepiej sprzeda? moj? tetetke i poszuka? mocniejszej. Po?yjemy, zobaczymy, ale dzi?ki z g?ry za nr telefonu tego klienta.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Jak kiedy? mojego UFOka nie znajd? nfire: w gara?u to b?d? wiedzia? gdzie go szuka? I modl? si? ?eby kiedy? mojej TeTety tak nie rozkr?cili na cz??ci kt?re b?d? potem kupowali za bezcen inni klubowicze a ja b?d? si? bi? z PZU o odszkodowanie........ i po wyp?acie starczy mi mo?e na Lanosa z klim? :eggface:

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    CO DO TEJ TURBINKI:WYMIANA SAMEJ TURBINY NIE WYSTARCZY.TRZEBA WYMIENIC GLOWICE , WTRYSKIWACZE I JESZCZE KUPE DETALI.....
    ALE JAKBY KTOS COS POTRZEBOWAL Z CZESCI TO U NAS W KOSZALINIE JEST TEZ TAKI GOSC CO MA WSZYSTKO DO TT.

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Marcin
    Jak kiedy? mojego UFOka nie znajd? nfire: w gara?u to b?d? wiedzia? gdzie go szuka? I modl? si? ?eby kiedy? mojej TeTety tak nie rozkr?cili na cz??ci kt?re b?d? potem kupowali za bezcen inni klubowicze a ja b?d? si? bi? z PZU o odszkodowanie........ i po wyp?acie starczy mi mo?e na Lanosa z klim? :eggface:
    on rozkreca ale auta z jazd testowych z niemiec- tak wiec mozesz spac spokojnie...

  8. #8
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Maciek B.
    CO DO TEJ TURBINKI:WYMIANA SAMEJ TURBINY NIE WYSTARCZY.TRZEBA WYMIENIC GLOWICE , WTRYSKIWACZE I JESZCZE KUPE DETALI.....
    ALE JAKBY KTOS COS POTRZEBOWAL Z CZESCI TO U NAS W KOSZALINIE JEST TEZ TAKI GOSC CO MA WSZYSTKO DO TT.
    glowicy absolutnie nie trzeba wymienic-zaufaj mi i kupe detali tez nie
    podstawa to
    -turbina ( k04)
    -oczywiscie automatycznie kolektor (jeden i drugi)
    -wtryski od 225 albo S3
    -2gi ITC
    -uklad wydechowy
    -elektronika
    i daje to w zaleznosci jaki program sie wybierze 240 albo 260PS-potwierdzone na hamowni
    Jesli ktos mysli o czyms takim to polecamy ludzi ktorzy sie juz na tym znaja :www.vtg.info.pl
    a wrazenia po zmianie sa nie do opisania

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    No to spi? spokojnie......

Podobne wątki

  1. Wszystkie części Audi TT Quattro BAM
    Przez mlody_mk2 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 03-08-2017, 19:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •