Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 73

Wątek: Audi TT Challenge

  1. #46

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Nie tam, ciemno jak w d*** bylo, i kazdy zajety rozgrzewaniem panewek byl :P

  2. #47
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Cytat Zamieszczone przez kamilradosc
    Maru, tym bardziej zaluje bo do schela mam nie wiecej niz 2 km
    to co , w najblizsza niedziele powtórka z rozrywki?
    jest moze jakas foto-relacja?
    moze jednak piatek, zeby mari nie mial juz wymowek ?:P
    brak foto relacji chociaz apart byl. Jakos mi sie nie chcialo robic fotek ;P bylem "zajety"


    Woyytek, jak chcesz to wbijaj do wawy. Jakbys przyjechal to ja sie moge poswiecic i cala noc moge sie z toba poscigac

  3. #48

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Ja tez chetnie ustawilbym sie pod Mariego, jestem bardzo ciekawe jak MKII daje rade

  4. #49

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    No ladnie - to ja sobie na chwile na narty wyjechalem a Wy tu takie szalenstwa odstawiacie

    Chetnie bym z wami posmigal przy najblizszej okazji chociaz... troche punktow juz mam na koncie i dwa szkolenia za soba a nastepne moge zrobic dopiero w czerwcu

    Wbrew pozorom fajowy jest ten pomysl aby "porobic czasy" na jakims placu wyznaczajac trase dookola opon czy slupkow. Ja kiedys zapisalem sie na "lekcje" do Wrobla i przez godzinke jezdzilismy po jego rozecie na lotnisku na Bemowie. Super zabawa choc musze przyznac ze po godzinie czulem sie zmeczony jak po przejechaniu kilkuset ladnych kilometrow - zarowno psychiznie jak i fizycznie. Moj bak rowniez odnosil podobne wrazenie...

    Dla zainteresowanych link ponizej:

    http://www.rspw.waw.pl/rozeta.htm

    Zabawa nie jest tania ale polecam.

    Gdybysmy sami taki placyk przygotowali to gwarantuje (tym co tego nie przezyli) ze zabawa super i wcale nie moc silnika jest najwazniejsza (choc na pewno nie jest bez znaczenia) w wykreceniu dobrego czasu. Zobaczcie na liste czasow pod powyzszym linkiem - roznica w czasach pomiedzy super mega wykreconymi wozkami po kilkaset KM a prawie normalnymi cywilnymi samochodami jest choc nie jest jakas mega przepascia. W przypadku naszych TT rozpietosc mocy i trakcji samochodow jest znacznie mniejsza.

    [ Dodano: 3 Marzec 2009, 12:10 ]
    P.S. kurcze... na tej liscie czasow nie ma zadnej TT - jest R8 ale nie ma TT - panowie trzeba potrenowac i wbic sie gdzies w ta liste!!!

  5. #50

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Wow! Tego było trzeba :] Wchodze w to w ciemno, kto chętny?

  6. #51

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    pomysl bdb , tylko najwiekszym problemem moze byc wlasnie taki plac :/

  7. #52
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    moze jednak piatek, zeby mari nie mial juz wymowek ?:P
    mowiac o weekendzie mialem na mysli od piatku po pracy do niedzieli wieczor

    byc moze uda mi sie byc w niedziele po 21 ale najchetniej jakos na tygodniu, np sroda czwartek. Moze tez bede w przyszly weekend w wawie. Nie chce zeby wygladalo ze unikam - wrecz przeciwnie

  8. #53
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Mari ja nie wiem czy ty możesz sie z nami ścigać bo masz za ciężki pojazd jeśli wiesz o czym ja mowie MZK

    Niedziela wieczór jestem chętny pojawić się znowu na lotnisku oby pogoda była to wrzuce fele może nie będe mial takich problemów z trakcją jak ostatnim razem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #54
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ZUCZEK, no ale joke Jak bedzie jakis spocik na tygodniu to postaram sie wpasc, oby bylo sucho

  10. #55
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    naturalnie tez sie piszę na taki tor - tylko gdzie i z czego mielibysmy sobie taki tor zrobic? pilony mozna jakos zalatwic ale co z miejscem ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  11. #56

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    w radości jest plac (dawne korty tenisowe) o wymiarach ok 80/90x120m. obecnie tereny nie sa uzywane przez klub sportowy,wiec miejscowka służy tylko do nieoficjalnego szkolenia techniki jazdy . teren jest w miare równy , wylany asfaltem. pozostaje tylko kwestia ustawnienia słupków i mozna robić czasówki.

    ja w ta niedziele też się wstępnie pisze

  12. #57
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    to ogarniaj slupki i jedziemy :] jest ktos w stanie ogarnac paredziesiat slupkow ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  13. #58

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Do zrobienia prostej rozety to pewnie 6 slupkow wystarczy (lub cos podobnego "miekkiego" i odstajacego od ziemi).

    Moze mozna pojechac tam gdzie ktos wspomianl ze klub Fiesty jezdzi?

  14. #59

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Tam sie nie nadaje jak nie ma sniegu, dziury sa, no i budynki, jak przesadzimy to rozwalimy samochody. Zadzwonie jutro do goscia z tego linku co podales jakie sa koszty.

    [ Dodano: 5 Marzec 2009, 16:15 ]
    Dzwonilem. Dla grup zorganizowanych sprawa wyglada tak, ze jedzie sie 120 km od wawy do miejscowosci ktorej nazwy nie pamietam Placi sie w sumie 2000, max 10 samochodow, czyli najlepiej w 10 jechac, 200 na lba. Jezdzimy po torze ustawionym, kazdy z nas z instruktorem, jeden samochod naraz. Ja sie chetnie pisze Termin wolny jest pod koniec marca.

    Indywidualnie mozna jezdzic z gosciem na Bemowie, pierwsze 1,5 h 280 zl, nastepne 140 zl. Ja juz sie zapisalem na jutro :P

  15. #60

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Hehehe - fajnie ze sie wkreciles. Napisz jak ci sie spodoba - mega ciekawy jestem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •