Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gratulacje dla Palacza!!!

  1. #1
    Maciek
    Gość

    Gratulacje dla Palacza!!!

    Witajcie!
    No i po Modlinie! By?o cool! Tak si? z?o?y?o, ?e wystartowa?em w parze z naszym kumplem klubowym Palaczem. I tu pragn? pogratulowa? mu, poniewa? seryjne TT 225PS zapieprza jak g?upie! Naprawd?, jestem pod wielkim wra?eniem! A? strach pomysle?, co by by?o po paru modyfikacjach!!!
    Ja spartoli?em oba starty... Falstart za pierwszym, przyduszenie auta niemal do zga?ni?cia za drugim razem... Well, zdarza si?.
    Tak, czy inaczej by?o fajnie i jeszcze raz gratuluj?!!!

    Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    do??czam sie do gratulacji, tym bardziej ze to nie przypadek-- na pierwszym Modlinie Palaczowi posz?o rewelacyjnie, i oby tak dalej

    gg 2401050

  3. #3
    Wielkie dzieki Panowie.
    Jestem bardzo mile zaskoczony ze ktos mnie dostrzegl.
    Opisze moze wszystkim jak do tego doszlo :

    Pewnego dnia siedzialem sobie w firmie i wpadl mo do glowy pomysl ze moze czas sprawic sobie jakies autko, wiec zaczelem szukac.
    Wiedzialem jedynie ze bedzie to napewno audi.
    Jakims dziwnym trafem trafilem na strone http://www.audiklub.pl
    Na forum zadalem pytanie ze mam okreslona ilosc kasy i chce audi , co mam wybrac . I tu pojawil sie wielki Keyser i zaczol mieszac mi w glowie .
    Na poczatek jakims cudem namowil mnie na zakup TT 225 KM quattro.
    lecz bylo ciezko cos takiego znalezc nawed bylem w Wawie i ogladalem Macka TT-ke. Keyser powiedzial ze 1 Maja w Modlinie beda wyscigi na 1/4 mili a do 1 amja zostalo 2 tygodnie myslalem ze nie znajde nic do tego czasu.
    Pewnego dnia jak siedzialem w domku i przegladalem po raz 1000 ogloszenia o TT-kach widze ze jest jakies nowe ogloszenia o takim modelu jak chce pomyslalem MAM zadzwonilem i umowilem sie na ogledziny.
    w miedzyczasie poznalem nastepnego Wielkiego czlowieka a byl nim Leo w dodatku mieszka niedaleko.
    Poprosilem Go zeby pojechal ze mna zobaczyc autko i zgodzil sie .
    w koncu kupilem, jedyne co zrobilem w nim to wymiana 2 czujnikow bo autko stalo przez rok i rozmagnesowaly sie .
    I tak pojawilem sie pelen obaw o start w Modlinie i ku mojemu zdziwieniu zajelem 4 miejsce
    Areszte juz znacie
    Jeszcze raz dzieki.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    .....i juz szukam turbo k04
    TTC Quattro
    GG 1539752

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •