Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
Disiejsza moja przygoda z kluczykiem pokazala ze wystarczy w MK2 tylko jeden kluczyk

Mecze sie juz od tygodnia. Niebylo latwo wyciagnac praktycznych wnioskow nawet po przeczytaniu wszyskich rad na forum poniewaz nie uzywam VAGa i nie mam nawet kabla a zalozony alarm (badz fabryczny immob.) blokowal silnik wiec nawet o Idczaku nie moglem pomarzyc.
Mam tez jak juz wspomnialem tylko jeden kluczyk. Wiec nie liczylem ze cos poradze sam.
Poraz 3 dzisiaj poszedlem sprobowac czy zadziala pilot. Nie zadzialal . Przekrecilem kluczyk w drzwiach chyba w lewo i w prawo. Otworzyl sie, zamigaly pomaranczowe. Nie otwieralem drzwi ze wzgledu na alarm ktory jak widac jest polaczony z pilotem w kluczyku. Obydwie szyby zjechaly w dol a potem podniosly sie do gory. Przeprowadzielm operacje raz jeszcze uprzednio zamykajac samochod z kluczyka. Po wyjecie klucza pilot juz dziala. UFFFF, myslalem ze to transponder.

Mam 1 kluczyk, ktory nie otwiera i nie zamyka mi samochodu z pilota. Zrobilem tym sposobem i nie dziala nadal.