Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: zmieniarka

  1. #1

    zmieniarka

    mam małe pytanie. czy w Waszych TT-tkach jest się zmieniarka płyt CD ?? powinna ona być umieszczona w schowku znajdującym się obok tylnych siedzeń.. jest tylko puste miejsce i teraz nie wiem czy ścigać poprzedniego właścicela czy poprostu nie miało tam jej być

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa / Rado?ć
    Posty
    136
    u mnie zmieniarka jest
    pytanie jaka masz wersje nagłośnienia.
    pusty schowek czy wnęka z ucietymi kablami?

  3. #3
    mam orginalne radio (standardowo zepsuty potencjometr) no i do tego nagłośnienie BOSS wnęka wygląda tak jakby coś tam miało być ale kabli nie widac ale poszukam głębiej a czy problem potencjometra to tylko bolączka mojej TT-tki?? w poprzedniej a4 było to samo radio i ten sam problem

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Toronto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    o radyjku masz na forum, a co do zmieniarki to przy bose chyba powinna byc

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    też mi się wydaje, że zmieniarka powinna być w zestawie. Natomiast o jej braku ("wyrwaniu") nie muszą świadczyć "ucięte kable" , być może poprzedni właściciel najnormalniej w świecie ją poprostu wyciągnął, zatem proponuję się w pierwszej kolejności z nim skontaktować i poprosić o brakujący element.
    Powodzenia
    dzi? ma j? Aldona

  6. #6
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Nie chce nikogo wprowadzać w błąd ale kiedyś wyjmowałem zmieniarkę z TT (aby dopasować magazynek) i był tam tylko jeden gruby kabel który podłączało się do zmieniarki jeśli taki znajdziesz tzn. że zmieniarka była po za tym jest ona mocowana takimi kawałkami „ blachy” u Ciebie są takie czy nie ma ich w ogóle? (przypuszczam że jak ktoś ją wyciągał to pewnie wraz z tymi elementami). Dobranie się do tej zmieniarki nie jest takie proste ale jak właściciel chciał ją do drugiego samochodu to jest to całkiem możliwe.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  7. #7
    sprawdziłem to i wygląda to tak jakby po zmieniarce została sama kieszeń czyli brakuje tego elementu który powinien zjadować sie w środku, możliwe że poprzedni właścicel poprostu wyciągnął ją w obawie przed kradzieżą (w co wątpie) albo poprostu potrzebował jakiś jej element, prawdopodobnie chodziło o sam magazynek.. Tak czy inaczej zadzwonie do niego i dowiem się o co chodzi.. dziękuje za pomoc

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Nie trzeba mieć boose żeby była zmieniarka. Z tego co kojaże to chyba był to standard.
    Czarne jest piękne

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2008
    Skąd
    pomorze
    Posty
    14
    Standard chyba nie, ale zwykły system audio bez bose jak najbardziej obsługuje zmieniarkę.

  10. #10
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez farmeros13
    sprawdziłem to i wygląda to tak jakby po zmieniarce została sama kieszeń czyli brakuje tego elementu który powinien zjadować sie w środku, możliwe że poprzedni właścicel poprostu wyciągnął ją w obawie przed kradzieżą (w co wątpie) albo poprostu potrzebował jakiś jej element, prawdopodobnie chodziło o sam magazynek.. Tak czy inaczej zadzwonie do niego i dowiem się o co chodzi.. dziękuje za pomoc
    No to masz zmieniarkę nie masz tylko wkładu tzn. „magazynka”, często kradziona rzecz przy sprowadzaniu auta. Można go kupić za 150 zł na allegro, kupowałem taki sam jak ten ale chyba można kupić trochę taniej: http://www.allegro.pl/item549031612_...d_vw_audi.html
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Zmieniarka była w standardzie.
    Pzdr,

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    lodz
    Posty
    5
    Czyścił ktos laser w zmieniarce?

  13. #13
    Awatar Prezes
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    38
    Zmieniarka nie była w TT standardem, może być Bose tylko z kasetą! Do radia pasuje każda zmieniarka z VW/Audi. ale uwaga na wtyczkę przy zmieniarce - są okrągłe i prostokątne.

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Tak? A w którym modelu/ roczniku nie było zmieniarki? I co ma kaseta w radiu do zmieniarki?
    Pzdr,

  15. #15
    Awatar Prezes
    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    38
    Zmieniarka nie była przypisana do jakiegoś konkretnego modelu - była to, oprócz tempomatu, jedna z niewielu rzeczy dostępnych jako wyposażenie dodatkowe. Wiele TT ma tylko radio z kasetą bez zmieniarki, kaseta jako taka nic oczywiście do zmieniarki nie ma. Na przykład moje TT Niestety późniejszy montaż zmieniarki w fabrycznym położeniu za tapicerką jest nieco utrudniony - trzeba demontować dużo samochodu. Ale można też włożyć zmieniarkę po prostu do bagażnika i tyle. Aha, no i oczywiście sprawa kostek do radia - jest trochę kombinacji jeśli jest jedna, łączona, duża kostka.

Podobne wątki

  1. Zmieniarka USB MP3
    Przez KpRacing w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-03-2014, 00:31
  2. Zmieniarka CD
    Przez PiotrekHIT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 21:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •