Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: quatro vs 1.8 180 koni bez quatro i kilka innych pytan

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6

    quatro vs 1.8 180 koni bez quatro i kilka innych pytan

    Witam jestem tutaj nowy. Mam pare pytań o TT. Mam zamiar kupic tt z 99 1.8t 180, jedna zecza jak trzeba zrobic to to ze ma z tylu zderzak na dwie rury a ma jedna (ile kosztuje zrobie tak zeby byly dwie??.
    Przynam sie nie jezdilem jeszcze tt do dziaj. bo ustawilem sie z gosciem i troche nia pojezdilem pierwsze moje wrazenie to takie ze jak na 180 koni to nie kreci sie tak jak powinno. Moze dlatego ze bylo to quatro 180 koni a nie na przod??? bedzie roznica bez quatro bo ta co mam kupowac to nie jest quatro. Mialm golfa 1.8t 150 koni i wydaj mi sie ze on sie lepiej zbieral od tej co dziaj latalem. (moze cos w niej bylo nie tak, ale slychac bylo swist turbinki, jechali w 3 osoby to gosc mowil ze to daletego ale sorry ja takich roznic nie czulem w tym 150 kon czy jechalm sam czy w 3 osoby. Kolejnym moim pytaniem jest czy kolor nibieski latwo sie sprzedaje?? wielkie dzieki za jakies info ta te tematu. pozdrawaim (swiezak)

  2. #2
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Witaj.

    Osobiście odpuściłbym sobie to auto.
    Sam napisałeś: "...z tylu zderzak na dwie rury a ma jedna...", "... pierwsze moje wrazenie to takie ze jak na 180 koni to nie kreci sie tak jak powinno."

    To co zauważyłeś powinno Ci dać do myślenia...

    Pozdrawiam

  3. #3
    Awatar micjed
    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Wierzchowiska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    430
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Bleu Île
    Posty
    157
    Na początek to jakieś przywitanie by się przydało.
    A tak poza tym to trochę nie rozumiem tego co napisałeś

    Cytat Zamieszczone przez michalaudi
    bo ustawilem sie z gosciem i troche nia pojezdilem pierwsze moje wrazenie to takie ze jak na 180 koni to nie kreci sie tak jak powinno. Moze dlatego ze bylo to quatro 180 koni a nie na przod??? bedzie roznica bez quatro bo ta co mam kupowac to nie jest quatro
    to w końcu jeździłeś quattro a chcesz kupić ośkę to nie jeździłeś tym co chcesz kupić
    Atak poza tym to ja bym nie był taki pewny czy ta którą jeździłeś maiła 150 koni
    bo takich nie brakuje .

    Czy taktórą chcesz kupić
    ma miejsce na 2 rury a jest 1 to bo jak tak to musi być niezły składak pewnie niezła okazja jakieś 25000 bezwypadkowa od kobiety jak tu
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...g=&tabNumber=2

    Cytat Zamieszczone przez michalaudi
    Kolejnym moim pytaniem jest czy kolor nibieski latwo sie sprzedaje??
    A tym pytaniem to już padłeś na tym forum chcesz kupić czy sprzedać

    DOBRA RADA DARUJ SOBIE TAKIE AUDI TT ORAZ WSZYSTKIE OKAZJE poniżej ok 38,40 tyś

    bo później będziesz pisał nie kręci się i takie tam

    NAPRAWDĘ PRZEMY¦L ZAKUP AUDI TT
    430KM i 430Nm

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6
    Wiec to jest tak ze ta która chce kupic to jest oska 180 od znajomego ale on mieszka pod granica wiec nie miale okazji przejchac się ta audiczka. Nie była ona nigdzie uderzona on tylko wymienił tylny zderzak bo był delikanie pękniety i porywany, wiec ja jak ja bym kupil to bym chciał zrobic tak żeby były dwie.(jaki to koszty sa)
    Natomiast ta która dzisiaj jeździłem to niby była 180 ale quarto.(ale ja byłem ją tylko obejrzeć i zobaczyć jak tym się to prowadzi) i moje pytanie jest takie zakladjąc ze ta która dzisiaj oglądałem to była 180 Quatro to czy gorzej to przyspiesza niż 180 oska.
    A co do tego koloru to porostu się pytam bo po prostu chce wiedzieć czy jak będę ja sprzedawał np. za pare miechów to czy będzie problem z tym kolorem. (najprawdopodobniej wyjade z PL. I mam już ostatnie pytanie czy to prawda ze te TT w lato maja wieksza cene niż teraz w zimie?

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    jeśli chodzi o kolor to kwestia gustu, gdy ja wyjeżdżałem do Niemiec po swoją, to chciałem czarne quattro 225KM, natomiast na miejscu oglądałem wszystkie inne kolory (w tym niebieską-osobiście mi się nie podobała) tylko nie czarną stąd też wybrałem ten egzemplarz, który był z nich wszystkich najciekawszy (sprawdzone VIN-Y itp.) choć się wcześniej broniłem od srebrnej to zdrowy rozsądek wziął górę i wybrałem auto nie patrząc na kolor.
    Obecnie jestem bardzo zadowolony srebrna w połączeniu z czarnym środkiem daje super efekt wizualny.... ale to moja subiektywna ocena.... cóż o gustach się nie rozmawia......
    dzi? ma j? Aldona

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    micjed, sory za OT ale dawno TTakiego auTTa rozj*banego nie widziałem ciekawe czy kierowca przeżył
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #7
    a ja tez coś od siebie wtrące sam mam niebieską ale polowałem na czarną.. chyba jak każdy samochód czarna TT-tka dużo lepiej się prezentuje..ale wszytstko jest kwestia gustu ja mam niebieską i mi odpowiada.. co do tego zderzaka to ewidentnie widać, że coś tam jest nie tak nie wydaje mi się żeby quatro słabiej się zbierał niż ośka.. myśle że nie ma sensu kupić samochodu który jest aż tak podejżany aż strach zaglądać pod podwozie sam podczas kupna swojej oglądałem jedna TT-tke i jak zobaczyłem jak wygląda blaha przy kole zapasowym (w bagażniku) to się przeraziłem ... po dwóch takich samochodach przestałem wierzyć w tzw. okazje trzeba albo idealnie trafić co rzadko się zdarza albo w wiekszości przypadków słono zabulić udanego zakupu życze

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2009
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6
    wiec juz kupilem tt (180 oska)w tym egzemplarzu to czuc te 180 koni naprawde pieknie chodzi

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    no to napisz coś o autku ;]
    Czarne jest piękne

Podobne wątki

  1. Hudy's TT 225 quatro
    Przez Hudy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-10-2014, 07:40
  2. Wahacz do quatro
    Przez Roxi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-01-2014, 15:11
  3. quatro pytanie
    Przez cezek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 19:07
  4. Quatro-WROCLAW-
    Przez nahay w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 14:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •