Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Wątek: chpituning TT

  1. #16
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jak pojedziesz do mechaniora i bedziesz chcial wyregulować silnik to albo ucieszy sie z trafil na goscia nie obeznanego jeszcze w temacie i ''okradnie'' Cie z kasy albo ... no wlasnie
    Nic sie nie reguluje w naszych silnikach , jedynie mozna dokonac zmiany w programie , do tego potrzebny Ci jest dobry tuner , lub wymienic nie pracujace wlasciwie czujniki majace zasadniczy wplyw na prace silnika ewentualnie naprawic nieszczelnosci w ukladzie doladowania ..
    Standatrowo powinno sie sprawdzic MAF( przeplywka ) zawor N75 , DV , szczelnosc ukladu doladowania i szczelnosc wezykow podcisnieniowych ...
    Jesli masz dostep do Vag coma , to przetestuj auto wg wskazowek zawartych w dziale Vag-com w temacie ''Interpretacja podstawowych blokow pomiarowych''

    Jesli chodzi o o zmiane programu to robimy to majac pewnosc ze auto jest sprawne ..


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #17

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez wojtekff
    U mnie nie ma spalania stukowego bo nic nie stuka
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Czujnik_spalania_stukowego Jesteś pewien kolego:P?

  3. #18

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    96
    Rocznik
    2013
    Kolor
    czarny
    Posty
    91
    Samochód przed zrobieniem chiptuningu musi być całkowicie sprawny i każda fachowa firma najpierw dokładnie go sprawdzi, więc chyba się przejadę wkrótce np. do Kreatoramocy na Młodnickiej, tam sprawdzę silnik i jeśli będzie ok to zrobię chiptunung.

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Też sie wybieram do nich jak będziesz jechał to daj znać polecimy razem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    96
    Rocznik
    2013
    Kolor
    czarny
    Posty
    91
    Ok, nie ma problemu, dam znac

  6. #21

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    wypowiem się pecz nie powinienem ArTTur Ci napisał (święte słowa przeskanuj Vag-iem apropo tej operacji możemy dojść co i jak- Vag+kabel to podstawa w naszych auTTach) bo tak to możemy gdybać na alegro lub nie konieczniie zestaw taki kosztuje "grosze" każdy "grat" ma znaczenie
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #22

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    96
    Rocznik
    2013
    Kolor
    czarny
    Posty
    91
    żuczek, bede jechał do Kreatoramocy jakoś tak za 2-3 tyg., musze tyle odczekać żeby osiągnąć dodatni cash flow i mieć fundusze Oczywiście dam znać co i jak, jeśli masz ochotę możemy śmignąć razem Dzięki za namiary na elektryka na tyłach Leclerc'a na Ursynowie, byłem tam ostatnio i naprawiłem wreszcie ten xenon co nie odpalał, facet zamontował przetwornicę hella i po problemie

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To fajnie, zapomnisz o lampie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    wtracajac sie w temat to moze ktos lal 95 w ramach oszczednosci zamiast 98+ :P
    sprubuj zastosowac jakis srodek czyszczacy np firmy STP,tylko zwroc uwage zeby mial napisane made in uk...nieraz mozesz miec jakies nagary na wtryskach iw komorach spalania od tzw."zamulania" przez wczesniejszego uzytkownika...P.S.to tylko mala sugestia zeby zaraz nie bylo ze to totalna glupota.dzieki i pozdrawiam
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  10. #25

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    game23, wt tym kraju gdzi się obecnie znajduje już nikt nie sprzedaje 98 i niestety musze jeździć na 95 tak ze to nie oszczedność lecz konieczność
    NO RISK,
    NO FUN.

  11. #26
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    powiem Ci tak ze tankujac np na olrenie etc masz prawo prosic o certyfikat jakosci potwierdzajacy liczbe oktanow w danym rodzaju paliwa.wiem o tym poniewaz moj znajomy pracowal jakis czas na stacji i nie raz mial taka sytuacje.A jesli chcesz np poprawic jakosc swojego paliwa to polecam STP POWER BOOSTER zwiekszajacy liczbe okanowa paliwa i zawierajacy srodki czyszczace.pozdrawiam.teraz to zastosowalem dwie buteleczki i powiem ze auto zaczelo mniej palic pozdrawiam
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Ja lałem i gra z 98 zwykłym nie warta świeczki . Od 8 miesięcy jeźdze na 95 i spalnie mniejsze odrobine,wiecej mam w baku i nie wymieniam świec co 3 miechy ;-DA jesli chodzi o osiągie nie zauważalne
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  13. #28

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Maxvibe, tu się z tobą nie zgodzę - może w polsce sprzedają taki syf- ale tu jak jeszcze byla 98 to była dobrej jakości i rożnice w spalaniu i osoągach były widocne golym okiem (spalanie chwilowe) na 95 przy 100km/h = 6,7 a na 98 przy 100 = 5,8,- 5,9 no i kop był bardziej odczówalny
    NO RISK,
    NO FUN.

  14. #29
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    czy jak mam srednie spalanie od 9 do 11 po miescie to cos z moją TT nie tak ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  15. #30

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    96
    Rocznik
    2013
    Kolor
    czarny
    Posty
    91
    Ja zwykle leję Ultimate 98 na BP i jestem zadowolony Moje spalanie w mieście to jakieś 9,5 - 10 l/100 km, czasem trochę więcej, ostatnio komp mi wyświetla średnie spalanie 9,6 l/100 km.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •