Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: ZNOWU UKRADLI:(:(:(

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Wodzis?aw Sl?ski
    Posty
    14

    ZNOWU UKRADLI:(:(:(

    Wczoraj o godzinie 18.15 zapierdo..... mi moje autko!!! Mia?em go zaledwie miesi?c Prawdziwy dramat, co tu m?wi?. W?a?nie byli?my z Agnieszk? po odbi?r jej TT w Czechowicach i poszli?my do "rybiarni" Po oko?o 30 min. wyszli?my, a tu nie ma tt'ty!!!!!
    Mia?em antynapad dzia?aj?cy po 30 sek., ale po autku ani widu, ani s?ychu.
    Je?li zobaczycie gdzie? moje srebro z siwym srodkiem, bez ogrzewanych siedze?, z fisem i ksenonami, to ...
    TO sie kur... nazywa pech
    Ponoc zapierdo.... jacy? go?cie, kt?rzy r?wniez byli srebrnym TT, wi?c przynajmniej kto? maj?cy identyczna pasje.

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość
    o kur...a! moje kondolencje stary...mam nadzieje ze bylo ubezpieczone.

  3. #3
    XXXXX
    Gość

    POMOC

    Ja sam kupilem TT,wiec wspolczuje...WSKAZOWKA>>>Slyszalem,ze ktos ma TT-tki na czesci ,sa cale ,wiec pewnie z wedki....>>>Szukaj czesci do tt w Krakowie>>>Szukaj w ogloszeniach z Auto Gieldy numery 0 12.........
    Zycze powodzenia,pozdrawiam.

  4. #4
    Awatar pavel
    Dołączył
    Dec 2002
    Skąd
    GKW (pomorskie)
    Posty
    133
    strasznie wsp??czuj? Daniel---- po prostu brak mi s??w na takie sk......sy?stwo

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Wodzis?aw Sl?ski
    Posty
    14
    Ubezpieczenie mam, ale pytanie kiedy dostane kase. Policja niby ma 30 dni, a w ubezpieczalni facet mi powiedzia?, ze musz? to d?uzej sprawdzi?, bo sprawa jest troche dziwna (miesi?c mia?em auto) i duza warto??, wi?c z kasa sie nie bed? spieszyli. Wniosek taki, ze kas? moge dosta? po sezonie, czyli tt nowe raczej bed? mia? na jesie?/zim?. Policjant od razu mi nie wierzy?, bo stwierdzi?, ?e tt'tek nie krad?. Oczywi?cie nie dam sie robi? w balona i naucz? ich dyscypliny finansowej, ale i tak za szybko na kase nie licz?. Jestem chyba najbardziej pechowym by?ym posiadaczem tt"tki.
    Pewnymn jest jednak, ze po wyp?acie ubezpieczenia, kupi? sobie quattro, bo tak mnie to wszystko wkur..., ze co? mi sie od ?ycia nale?y.
    Ubezpieczenie mam w firmie NORDEA, to powiem Wam ile sa warci.

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    JA OD SIEBIE DODAM TYLKO TYLE ?E JESTEM W CI?G?YM SZOKU I NIKOMU NIGDY NIE ZYCZE TAKIEGO PRZE?YCIA !!!

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    .........je?eli dobrze masz fure ubezpieczon? i nie zostawi?e? w niej nic warto?ciowego- to o tyle dobrze. A ja myslalem ?e to ?adki samochod i nikt nie bedzie chcial go podp..........i?. Nie wiem co myslec.
    Zabi?bym go?ymi rencami.........................
    TTC Quattro
    GG 1539752

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Wodzis?aw Sl?ski
    Posty
    14
    W?asnie otrzyma?em kilka telefon?w od moich przyjaci?? i wniosek jest tylko jeden. W takim czasie jak omawiany nie jest mozliwe podprowadzenie TT. Kto? musia? miec kluczyk do mojego autka. Z technicznego punktu widzenia odpalenie TT w kilkanascie minut z dodatkowymi zabezpieczeniami jest ponoc ma?o prawdopodobne. Zreszta u nas na Slasku u dw?ch dealer?w by?y identyczne sytuacje, w kt?rych pracownicy serwis?w sprzedawali odpowiednie informacje z?odziejom. Wniosek jest tylko jeden. Prawdziwe niebezpiecze?stwo, to dawanie do reki kluczyka komukolwiek obcemu nawet dealerowi. Ch?opaki dali mi sie troche nacieszyc tt;t? i przyjechali odebrac towar. Jedyna nadzieja w tym, ze moze mi go zaoferuja odkupi?, wi?c czekam. Najlepiej po kupnie auta udac sie do dealera i wymienic stacyjke z kluczami, z nastepna tt tak zrobie na 100%. Niestety nie jestem w stanie sprawdzic, kto mia? wczesniej dostep do kluczy, wiec ...

  9. #9

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    16
    serdeczne kondolencje po stracie TT. To totalne Chu..jostwo.
    Moge sie podzielic moim przypadkiem, kilka dni temu by?em w Krakowie u kumpla . pojechalismy na kawe.. Samoch?d postawi?em prawie pod knajpk?.

    Po 30 min wysz?em i patrz a tu zamek rozpieprzony od strony kierowcy i uszczlka przy ma?y okienku. Jakis amator kt?ry chyba sie niezna? na tym co robi?( albo zabrak?o mu czasu) bo tylko narobi? same uszkodzenia ( naszczescie tylko). No niewiem czy to jakas mni plaga czy co ale trzeba uwa?ac .
    pozdrawiam i mam nadzieje ze twoje sreberko sie znajdzie , przecie? to nie jaki? marmeluch , ten samochodzik zwraca na siebie uwage.
    pozdrawiam wojtek

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Daniel - w serwisie potrafi? po numerach dojsc do "PARTS" czyli wszystkiego co zostalo przez fabryke wsadzone do twojej fury, a takze kluczyka w furze. Po za tym po za servisem s? specjalisci od tego. a odnosnie alarmu to ostatnio mialem w reku urzadzenie -jak pilot od samochodu tylko z regulacj? czestotliwosci. Na parkingu na pewno cos sie otworzy.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2003
    Skąd
    Wodzis?aw Sl?ski
    Posty
    14
    Obieca?em policji nagrod?, a jesli chodzi po okup to nie dzwoni?. Juz zaczynam sie oswaja? z my?l?, ze nie mam TT, ale trudno. Niech sie rozpier... na s?upie to mi si? lepiej zrobi.
    P.S. Moze wiecie w jakim czasie mozna w??czy? i odjecha? TT??? czy mozna to zrobi? bez wymiany komputera i otwierania maski???

  12. #12

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Koszalin
    Posty
    42
    odkrecaja zegary . wpinaja sie kostka i trwa to jakies 10 min!Dlatego nalezy miec odciencie sygnalu od immobilisera do kasety sterujacej.Wtedy to ich urzadzenie nie dziala i maja problem.

  13. #13
    Cezary Magier
    Gość
    jesli jest to seryjne auto bez dodatkowych zabezpieczen to nie trzeba nic rozkrecac Panowie...zlodziejowi wystarcza juz teraz LAPTOP ktorego wpina w wejscie diagnostyczne i po wszystkim(widzialem na wlasne oczy). dotyczy to jednak tylko aut z grupy VAG-niestety...
    zreszta wymienic komputer w TT to tez zaden problem, trwa to moze z 3 minuty.
    tak wiec starajcie sie dokladac dodatkowe zabezpieczenia! i polecam wyjecie wkladek z zamkow-wtedy zeby dostac sie do auta trzeba wybic szybe a nie zawsze jest taka mozliwosc dla zlodzieja.

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    skoro podpinaja sie do kostki to moze waln?c zabezpieczenie - np: odci?c kostke
    TTC Quattro
    GG 1539752

  15. #15

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Czarek - to z wk?adkami nie przejdzie poniewa? wkladajac wkladki zostawiasz miejsce po zamku w zas?wce - jak wsadzisz za?lepke to wystarczy zrobic w niej dziurke i wsadzi? srubokr?t i fooora otwarta - a alarm nie wyje.
    TTC Quattro
    GG 1539752

Podobne wątki

  1. Znowu wspomaganie :(
    Przez kkamilekk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 17:15
  2. Kupie TT (znowu) :-)
    Przez snopx w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-05-2015, 15:49
  3. Złodzieje ukradli moją TT MK 1 224 Q
    Przez Bambino w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 08-10-2014, 20:48
  4. Co to za dźwięki znowu ;]
    Przez TeTe w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 21:48
  5. UKRADLI MI DZISIAJ MOJA NIEBIESKA BESTIE !!!!
    Przez sebo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-05-2003, 09:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •