http://www.mercedes-benz.pl/content/...ical_data.html
dziś chłopak podjechał takim myślał że spasuje a tu kuku jade sobi stowką spokojnie do pracy i ładuje mi się na zdeżak kolega z gwiazdą na masce myśle sobi pewno c230 ale nie c220 no to 160km zmiana na 5 i 210 tylko bo deszcz padał po jakiś 300m kolega mnie dogonil, musialem zwolnić bo ciężarówka się wlekla 60 srodkiem jezdni i jak do niego dojechałem to k*tas topiero zjechal (ciepło się jakoś w samochodzie zrobiło ) no i znowu kloega z merca miał minę po chwili 200 ale nie dawał za wygrana, 3 raz miał szansę bo znowu jakieś osobuwki w sznureczku za cięrzarowym to kierunek i z bicza strzelil i znów kolega z merca miał minę na koniec jeszcze przed miastem rondo (fajnie bo można po tym jak kto jeździ poznać poziom kierownika - ten był cieniasem - myślałem że będzie mnie popędzał na rondzie wiadomo jaka róznica miedzy fwd i rwd na zakretach ) ale o dziwo merc znowu dostal w dupę - słaby kierownik. Wjazd do miasta przepisowo jak zwykle 50 km/h a kierownik z merca czul się strasznie urażony bo aż zamną po całym mieście jeździł - odpuścił kiedy zatżymałem się na parkingu przed parkiem wodnym.