Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: CZ?STOCHOWA-27 LIPCA!!!

  1. #1
    Maciek
    Gość

    CZ?STOCHOWA-27 LIPCA!!!

    LUDZISKA! OG?ASZAMY IMPREZ? W CZ?STOCHOWIE JAKO OKAZJ? DO PIERWSZEGO NIEOFICJALNEGO ZLOTU PILOT?W UFO! CO WY NA TO? NA PEWNO B?D? JA I YUKON! RESZTA ZALE?Y OD WAS! ??CZMY SI?!!! [/i][/b]

  2. #2
    Cezary Magier
    Gość

    jestem chetny

    jestem chetny i raczej tam bede...wlasciwie to macie chyba po drodze do mnie z warszawy do czestochowy(przejezdzacie przez lodz?)...a moze by tak w trzy fury uderzyc???
    mozna sie jakos umowic-pomyslcie!

  3. #3
    Maciek
    Gość
    Good idea!!!

    Z tego, co si? orientuj?, to b?dziemy wyrusza? w sobot? z samego rana i to jeszcze z dwoma A3 VTG i b?dziemy si? mogli jako? ustawi? tam, gdzie droga z WWy ??czy si? z t? z ?odzi (na odcinku autostradowym". Ale co do detali to si? jeszcze z?apiemy.

    B?dzie fajowo! Co 3 tetetki, to nie 2!!!! Poza tym mo?liwe, ?e do??czy ich wi?cej po drodze!

    Pozdrawiam!

  4. #4
    Cezary Magier
    Gość

    ok!

    pewnie bedzie to w Piotrkowie Trybunalski. super! wiec jade na 100%. wymienimy sie pozniej telefonami i umowimy jakos po drodze.
    mam sie zapisac na stronie www.tuning.pl ? czy wy to zalatwiacie???
    pozdrawiam!

  5. #5
    Maciek
    Gość
    w?a?nie czekam na mail'a z tuning.pl w sprawie zg?oszenia ca?ej naszej grupy, bo to zawsze milej i taniej, hehehhe!
    Dam zna?, a jak nie ja, to Yukon na pewno te? b?dzie trzyma? r?k? na pulsie!

    P.S. Fajowy zajazd ten Hades!!!!
    Mam nadziej?, ?e u Ciebie zawitam jako go?? honorowy, hehehe!

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    witam ponownie po przerwie :eating: Co do informacji na temat cz?stochowy zg?oszenia prze?lemy jako grupa. Wi?c ciebie Czarek prosi?bum o dane twoje i pojazdu tak jak jest na formulazu zg?oszeniowym www.tuning.pl Przeslij jak mo?esz na mojego mailika. thx :scatter:

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość

    zlocik

    i jak tam panowie, zlocik aktualny? zalatwiliscie wjazd?
    co taka ciszaaaa....?

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    zlocik za?atwiony startujemy w sobote dok?adnie ustalimy szczeg??y jak wr?ci maciek ?eby zgrac czas. Pozdrawiam

  9. #9
    Cezary Magier
    Gość

    chestochowa

    ok! wiec czekam na szczegoly!
    pozdrawiam!

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Czarku dzi? wszystkie szczeg??y b?de zna? co do godziny wyjazdu. Zadzwonie do ciebie wieczorem. Na wszelki wypadek podaje GG:1652291. prawdopodobnie wyruszymy z wawy ok 6.00 rano i spotkamy sie po drodze tak jak wcze?niej m?wi? Chrostol.
    Jeszcze tylko pytanie czy ty chcesz brac udzia? w wyscigach na 400 m??? Pozdrawiam.

  11. #11
    Cezary Magier
    Gość

    jak wyniki?

    witam!
    w zwiazku z tym ze nie udalo mi sie zostac do konca i zobaczyc..."deseru" wzracam sie z pytankiem o wyniki.
    jak poszlo yukon i ogolnie kto wygral???
    ...kurde napatrzyl sie czlowiek na wypasy i teraz mu glupie mysli chodza po glowie. oj ubedzie chyba z konta...ubedzie!

  12. #12
    Maciek
    Gość
    strza?ka
    Z tego co wiem, to Yukon jest drugi w klasie po tym zielonym S4, natomiast Grzesio w A3 z nitro by? (UWAGA!!!) 0,003 sekundu gorszy od.... CORVETTY!!!!! Czujesz baz?? Yukon podobno te? nie?le radzi? sobie w tym towarzystwie, ale poza konkurencj?. M?wi?c kr?tko: A3 NITRO RULES!!!! CORVETTE SUCKS!!!!
    Pozdrawiam.

    P.S. Znowu wypadam na tydzie?, tak?e jestem offline od jutra. NArta.

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Taaa.... Kr?tkie sprostowanie !!! Klasyfikacja og?lna
    I) corwetta
    II) Audi A3( nitro)
    III) Audi TT
    IV) Audi S4
    PS. W przejazdach pozakonkurencyjnych na starcie stan??y wszystkie cztery auta. . . . . BY?EM 2 OCZYWI?CIE PO Audi A3( NITRO)
    NA DZIE? DZISIEJSZY JESTEM JUZ PIERWSZY

  14. #14
    Maciek
    Gość
    taaaaa.......

Podobne wątki

  1. 25 Lipca ?
    Przez Lamer w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-07-2015, 20:49
  2. 19-20 lipca Toruń Motoarena
    Przez kiTTy w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2014, 05:08
  3. VAGoVWisko 2011 23-24 lipca k.Opola
    Przez Kaczuszka w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 15:19
  4. Cz?stochowa 07.09.02
    Przez Yukon w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2002, 13:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •