Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Audi TT 180km 1.8T vs Evo

  1. #31
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Prawda, prawda z tą Irlandią.
    Mój brat przez rok pracował w Irlandii i jak pojechałem go odwiedzić to od razu mi powiedział żebym zwrócił uwagę jakimi furami jeżdżą tu małolaci . Nie żadne nowości, nawet rocznikowo kulały, ale wszystkie odjeba.. i stuningowane. Właśnie dużo skyline, hond i toyot byłem aż w szoku. I trochę mi żal się zrobiło, że u nas tyle wiejskiego tuningu a tam np. taka stara toyota starlet odpicowana że mózg się lasuje.
    No ale tam jest inny świat na własne oczy widziałem (było to ponad dwa lata temu) jak rolnik w kaloszach i brudnych ciuchach zatrzymuje się „nowiutkim” passatem i idzie na pole krowy zaganiać . A na parkingu przy lotnisku to nie widziałem samochodu starszego niż dwa lata (łatwo rozpoznać bo na tablicach rej. wypisany jest rok produkcji samochodu) coś pięknego. Oby u nas tak było, ale jak widzę co tu się wyprawia (podniesienie akcyzy dla aut z silnikiem powyżej 2 litrów) to mi ręce opadają i wydaje mi się że jeszcze bardzo długo nie dogonimy Irlandczyków.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  2. #32
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Walnij głową w mur za nim coś takiego napiszesz do mnie lub o mnie
    za nieporozumnienie przepraszam , sadzilem ze albo chodzi ci o wykres EVO albo jakaś literówka ci sie wkradła w poscie rafała
    jeszcze raz sorry jesli w jakikolwiek sposob cie urazilem
    hahah walniecie poskutkowalo

    zuczek jak ja ci bede kiedys zarzucal literowke to sobie od razu ceglowką jebne

    [ Dodano: 3 Luty 2009, 05:13 ]
    Cytat Zamieszczone przez Rafał
    no wiec najpierw zrobilem chipa w apsolute chip tuning w dublinie, wykresik mialem, ale niestety zgubilem, po strojeniu mialem dokladnie 218KM, potem doszedl stozek+doplyw zimnego powietrza ze zderzaka i wyciecie katalizatora wraz ze srodkowym tlumikiem zostal tylko ostatni tlumik niestety Mam tylko 1 sonde, wiec z tym nie bylo problemu.Tak wiec przypuszczam, ze po tych zabiegach autku przybylo przynajmniej ze 12KM, ale dokladna moc i wykresik wrzuce za jakies 2miesiace, bo zbieramy chlopakow na hamownie, wiec nie omieszkam sie pochwalic Stad ta moc sie wziela, a co do evo gosciu wsadzil wieksza suszarke, nowe wtryski, pompe, kolekror, uklad wydechowy, no i jeszcze troche osprzetu, no i oczywiscie programik rowniez.Tak poza tym musze powiedziec, ze w Irlandii jest sporo aut o konkretnych mocach, jest monstwo japonczykow skyline gtr supry itp, bylem na fajnych pokazach driftowych supra na 1 suszarce 1100KM ewo 960KM skyliny po 700 i 1000KM mam fajne fotki jak chce ktos to moge wrzucic, zwlaszcza supra fajnie wyglada mega suszarka+ nitro

    Pozdrawiam
    smialo wrzucaj foty, ja z checia obczaje

  3. #33
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Ja jakieś dwa miesiące temu na początku toruńskiej w-wa miałem okazje spotkać szalejącego EVO - 8 lub 9. Całe czarne, koleś z blondyną w środku. Jechał za mną, zrobiłem mu miejsce dla jego ego i spotkalismy się na światłach. Stałem tak pół maski za nim żeby widzieć co zrobi. ... Bach zielone! I go nie było. Pojechał jak szalony po tych wszystkich wybojach, szynach tramwajowych na skrzyzowaniu, a moja srebrna tetka z gracją ruszyła do przodu w trasę (:

Podobne wątki

  1. audi tt 1.8 (180km) vs bmw e60 3,0d i 2,0d
    Przez alek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 19:54
  2. Audi TT 180KM vs ... (cz. 2)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 07:37
  3. Audi TT 180KM vs ...
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 01:30
  4. Audi TT 180KM vs Mercedes W211 E270 180KM
    Przez Chmoora w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •