Walnij głową w mur za nim coś takiego napiszesz do mnie lub o mnie
za nieporozumnienie przepraszam , sadzilem ze albo chodzi ci o wykres EVO albo jakaś literówka ci sie wkradła w poscie rafała
jeszcze raz sorry jesli w jakikolwiek sposob cie urazilem
hahah walniecie poskutkowalo

zuczek jak ja ci bede kiedys zarzucal literowke to sobie od razu ceglowką jebne

[ Dodano: 3 Luty 2009, 05:13 ]
Cytat Zamieszczone przez Rafał
no wiec najpierw zrobilem chipa w apsolute chip tuning w dublinie, wykresik mialem, ale niestety zgubilem, po strojeniu mialem dokladnie 218KM, potem doszedl stozek+doplyw zimnego powietrza ze zderzaka i wyciecie katalizatora wraz ze srodkowym tlumikiem zostal tylko ostatni tlumik niestety Mam tylko 1 sonde, wiec z tym nie bylo problemu.Tak wiec przypuszczam, ze po tych zabiegach autku przybylo przynajmniej ze 12KM, ale dokladna moc i wykresik wrzuce za jakies 2miesiace, bo zbieramy chlopakow na hamownie, wiec nie omieszkam sie pochwalic Stad ta moc sie wziela, a co do evo gosciu wsadzil wieksza suszarke, nowe wtryski, pompe, kolekror, uklad wydechowy, no i jeszcze troche osprzetu, no i oczywiscie programik rowniez.Tak poza tym musze powiedziec, ze w Irlandii jest sporo aut o konkretnych mocach, jest monstwo japonczykow skyline gtr supry itp, bylem na fajnych pokazach driftowych supra na 1 suszarce 1100KM ewo 960KM skyliny po 700 i 1000KM mam fajne fotki jak chce ktos to moge wrzucic, zwlaszcza supra fajnie wyglada mega suszarka+ nitro

Pozdrawiam
smialo wrzucaj foty, ja z checia obczaje