Witam jak się ma ubezpieczenie AC do felg
właśnie wygiąłem felgę aluminiową
I Bóg jeden wie co jeszcze się porobiło
poprzestawiałem osie

Karoseria nic nie ruszona tylko felgi i pewnie zawieszenie
pocieszcie jakąś

Najlepsze jest to że zawracałem na parkingu miałem może 15km/h


I mam pytanie bo widziałem już podobne wątki na forum

jakie mogą być koszta naprawy po zderzeniu z krawężnikiem prawym bokiem auta
Karoserii nic się nie stało, ale co w takich przypadkach trzeba wymieniać w zawieszeniu, napęd na przód.

Jak wracałem do domu ledwo dało się jechać kierownica drgała to pewnie przez wykrzywioną felgę. Co jeszcze mogło zostać uszkodzone. Prędkość była mała ale uderzenie dosłownie bokiem chociaż na tylnej feldze nie zostało ani śladu po spotkaniu z krawężnikiem, aczkolwiek wydaje mi się jakby to koło było bardziej przesunięte do środka auta, to które nie było po stronie uderzenia wystaje bardziej za karoserie

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 18:11 ]
Znalazłem taką wypowiedź na forum

Mnie sie przydarzyło dokładnie to samo 19 września. Prawie to samo bo ja przywaliłem lewą stroną. Too fast too furious Tyle że u mnie nic nie syczało, skrzywiłem wachacz, to naturalne, uszkodziłem geometrie kierownicy, porysowałem obie felgi niszcząc przednią oponę.. Jakoś dojechałem do domu skąd mnie laweta ściągnęła po paru dniach. Cezary, i to quattro. Całkowity koszt naprawy to 7604 zł z groszami. Jak dobrze mieć AC
Ciekaw jestem o ile spadną zniżki na AC z tego powodu i czy spadają też na OC gdy się korzysta z AC?