Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Map sensor

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945

    Map sensor

    Zastanawia skutek wymiany naszych orginałów na naprzykład takie cudo http://forgemotorsport.co.uk/content...product=FMMAPT

    czego mogę się spodziewać czy ten grat jest wogole potrzebny (po tuningu) czy nie ma zadnego wplywu na pracę silnika (po zmianie na w.w.)
    NO RISK,
    NO FUN.

  2. #2

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Właśnie jak już ktoś pisał i ma temat o podnoszeniu ciśnienia (np.hybryda) jeśli za mocno podniesiemy ciśnienie na seryjnym o sprzecie to ingerują pewne elementy jak np.Map sensor i chyba N249 i pewnie jakieś jeszcze ale za mało wiem . Spodobał mi się temat http://klubtt.pl/forum/topics10/hybr...3,15.htm#17038 i dało mi to do myślenia .Ponoć nie duży koszt ale nie które rzeczy będą do wymiany w związku z podniesieniem ciśnienia. Jeśli to uządzenie takie jak na linku max1236454, to przecież da sie to domowym sposobem zrobić
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  3. #3

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Taki uchwyt można kupić albo samemu zrobić. Wiadomo że jest on potrzebny gdy wyrzucimy seryjny intercooler(w którym takie mocowanie jest) wkładając drugi który nie ma mocowania na MApa.

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Well...
    To co podeslales w linku max nie wplywa w zadnym stopniu na osiagi auta , pozwala jedynie zamocowac inaczej , obecny juz w aucie MAP sensor .

    Przydaje sie to wlasnie posiadaczom 180-siatek wtedy i tylko wtedy kiedy zmieniaja IC na FMIC-a i trzeba przeniesc MAP ktory seryjnie siedzi w wymontowywanym z auta IC


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Arttur, jak zwykle twoja wiedza mnie oniesmiela dzięki jeszcze raz za konkretną i fachowa odpowiedz (ktora można by bylo zamieścic w wikpedi)
    NO RISK,
    NO FUN.

Podobne wątki

  1. Map sensor
    Przez Grabarz w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2020, 16:31
  2. OIL SENSOR
    Przez lukaszienko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2013, 14:52
  3. Sensor airbag
    Przez sokoleoko w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 08:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •