No dzięki! Nie jest to pilna sprawa, bo jak ma razie polecam na komputerze i w tym momencie jestem po bezpiecznej stronie! A i jeszcze jeśli mówimy o rzeczach z wnętrza- to podświetlenie deski, nie stałe sie podswietla! Mam na myśli że czasami jest to podświetlenie skromne a czasami extended.skromne- liczniki wiadomo, diody na radio, i od klimatronika wszystkie migotki! Extended- wszystkie przyciski w rzędzie z podgrzewaniem foteli, szybą,esp i awaryjnymi, radio kazdy przycisk, regulacja szyb i lusterek po stronie kierowcy, światełka obok lusterka wstecznego! Czasami jak pale to zapala się wszystko czasem mniej, czasem więcej! Ale zawsze 2 opcje! Czasami nawet na dziurach sie wylacza i odwrotnie! Ewidentnie coś nie łączy! Ale co? Wiecie koledzy? Ps. Jak majstry mi resetowali kompa to zdjęli klemy i do radia muszę wpisać kod! I chodzi o to jak je wyjąć, bo kod jest napisany na nim, jak zapewnil poprzedni wlasciciel.radio audi concert w systemie bose, taki kaseciak ze zmieniarka. Jak wybrać czy wsadzić coś przez te małe otworki na dole??? Ok! Dzięki za pomoc, i sorry za upierdliwosc i o głupie pytania (podobno takich nie ma :P) ale wolę 5 razy sie zapytać niż jak ten bałwan połamać! Pzdr