Pokaż wyniki od 1 do 15 z 60

Wątek: Wskaźnik Paliwa Zepsuty ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    U mnie też problem ze wskaźnikiem, już dość długo. Do niedawna wskazywał co chciał a najczęściej była to rezerwa pomimo pełnego baku. Ostatnio dolałem specyfiku do czyszczenia układu paliwowego i trochę się zmieniło. W zasadzie działa tylko nie pokazuje pełnego baku a jedynie 3/4, tuż po zatankowaniu do pełna. Zastanawiam się nad tym czy to przypadek czy może wyczyszczenie czujnika/pływaka w tanku pomoże. Ktoś czyścił?

  2. #2
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    U mnie też problem ze wskaźnikiem, już dość długo. Do niedawna wskazywał co chciał a najczęściej była to rezerwa pomimo pełnego baku. Ostatnio dolałem specyfiku do czyszczenia układu paliwowego i trochę się zmieniło. W zasadzie działa tylko nie pokazuje pełnego baku a jedynie 3/4, tuż po zatankowaniu do pełna. Zastanawiam się nad tym czy to przypadek czy może wyczyszczenie czujnika/pływaka w tanku pomoże. Ktoś czyścił?
    I rozwiązałeś ten problem? U mnie jest podobnie. Test wskaźników ok, po zatankowaniu do pełna wskazówka pokazuje ok. 3/4 baku. Na VAG poziom paliwa się zgadza, czyli jest 62l.

  3. #3
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez Tomasso Zobacz posta
    I rozwiązałeś ten problem? U mnie jest podobnie. Test wskaźników ok, po zatankowaniu do pełna wskazówka pokazuje ok. 3/4 baku. Na VAG poziom paliwa się zgadza, czyli jest 62l.
    Nie rozwiązałem jeszcze. Nadal jak było, tak jest. Nie miałem sprawnej prawicy a samą lewicą niewiele się da. Minęło jednak trochę czasu, sprawność nieco wróciła, mam urlop więc chyba się zabiorę za grzebanie przy czujniku/pływaku. Może się tam coś poszlamiło na stykach. Gdzieś na forum wpadłem jakiś czas temu na posty kogoś kto to czyścił.

  4. #4
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Minęło jednak trochę czasu, sprawność nieco wróciła, mam urlop więc chyba się zabiorę za grzebanie przy czujniku/pływaku. Może się tam coś poszlamiło na stykach. Gdzieś na forum wpadłem jakiś czas temu na posty kogoś kto to czyścił.
    Polecam dużo cierpliwości przy odkręcaniu tego czarnego pierścienia pod tylna kanapą ostatnio sam majstrowałem i czyściłem styki pływaka bo mimo pełnej sprawności wskazówki ilosci paliwa na output teście zegarów, ta potrafiła skakać we wszystkie strony. Na razie misja zakończona sukcesem wskaźnik nie skacze i reaguje na każdą ilość dolanego paliwa.

    U mnie obyło się bez nowej uszczelki.

Podobne wątki

  1. Wskaźnik poziomu paliwa w baku . Mk1
    Przez S.michal w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 13:14
  2. opadajacy wskaźnik paliwa instalacja lpg
    Przez unia92 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2015, 12:06
  3. Wskaźnik paliwa
    Przez lukasTRN w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 08:53
  4. Wskaźnik zużycia paliwa.
    Przez Phantom w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-12-2013, 09:45
  5. falujacy wskaznik paliwa
    Przez kamil pasik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-09-2009, 21:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •