Dokladnie Panowie nie ma się co sprzeczać Zuczek zacząłeś dobrze prawić, regulator 4bar to podcieranie dupy szkłem. Żadna szanująca się firma nie poleci regulatora 4 bar , tylko wieksze wtryskiwacze i pozostanie przy reg 3bar, gdyż jest to mniej awaryjny setap.
Co do wybuchania , przeliczcie sobie ile wydajnosci beda miec wtryski ORI 1.8T BAM na 4barach , a nastepnie ile potrzebne jest Messikowi i czy będzie to duży zapas na wypadek gdy pompa będzie powoli odmawiać pracy, błędu nie wyrzuci bo to chwile potrwa zanim sie ecu upewni a tłoki na autobanie przy probie przekroczenia 2xx km/h powiedzą PAPA BEJBE zanim ecu zdąży wprowadzić korekte lambda.
Pozatym nigdzie nie napisałem 2xwiecej jak seria tylko 'PRAWIE 2x WIECEJ' a to różnica , ale ok , mogłem napisać o połowe wiecej tego co seria,co zresztą już wczesniej napisałem 4bar na listwie +1.3bara boosty= 5.3bara na wtryskach. Źle się wyraziłem sory za wprowadzenie zamieszania.

Co do Patryka z CS i wkladania 550/525cm3 jestem jak najbardziej za tą opcją. Dlaczego ? Wystarczy przeliczyć na ile starczą 440 ? Odpowiedz - będą z niewielkim zapasem. Zdecydowanie lepiej jest dać 550/525 Bosche.