Panowie temat jest o ESP i ABS nie oczekiwałem na Wasze wywody dotyczące opon, bo to nie ten temat, więc jak nie macie nic do powiedzenia o ESP i ABS to nie róbcie OT w moim temacie.
Nie lubie się tłumaczyć, ale jak już zostałem nazwany nieodpowiedzialnym i stwarzającym zagrożenie (zabójcą) to odpowiem Wam jak tak Was to interesuje.
Mam jeszcze dwa inne samochody i na nich mam zimówki, audi miało stać garażowane całą zimę ale właśnie dziś byłem zmuszony nią pojechać, jeżdzę samochodem już
od 7 lat (i odpukać nigdy nie spowodowałem nawet zwykłej kolizji). Kieruje się w życiu kilkoma zasadami jedną z nich jest to że nie oceniam ludzi nie znając ich a Wy odrazu przkreśliliście i szybko oceniliście mnie bo napisałem że nie mam zimowych opon. Po za tym uważam że jak ktoś nie ma dobrze poukładane podczaszką to i najlepsze zimowe opony mu nie pomogą.
Mam 25 lat każdy samochód kupiłem za swoje ciężko zarobione pieniądze nikt mi nic nie dał ani nie kupił więc nie piszcie do mnie jakbym był jakimś gnojkiem któremu mamusia z tatusiem kupili zabawkę a dzieciak teraz bawi się i morduje ludzi na drodze.