Sorki za faut pas. Nie zauważyłem działu powitalnego, tak samo zresztą, jak na forum PT Cruisera

Więc niniejszym witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i miłośników tego autka, który pomimo tego, że jest jednym z najbardziej niepraktycznych aut na świecie (większa walizka musiała być przesłana pocztą, bo nie zmieściła się w bagażniku roadstera, wsiadanie i wysiadanie przy rozłożonym dachu skończy się niebawem wizytą u ortopedy...), daje taką przyjemność z jazdy, że niech się schowają wszystkie "rodzinne kombi" (na inne okazje mam zresztą PT Cruisera).

O sobie: mam na imię Robert i wraz z żoną mamy czarnego roadstera turbo quattro 224 KM z 2001 r. (pierwsza rejestracja w Italii w dzień naszego ślubu ) 105 000 przebiegu. Mamy go od 1,5 roku.
Mieszkamy na południu śląskiego, 1500 m od węzła nowobudowanej A1 - za 1,5 roku będzie więc gdzie pośmigać maszyną ))

Na forum trafiłem dzięki "Naszej-Klasie". Postaram się od czasu do czasu napisać, jeżeli będę miał oczywiście coś mądrego do powiedzenia

pzdr
robks