W zwi?zku moimi „ostatnimi do?wiadczeniami” jak i r?wnie? faktem, ?e nie jestem jedynym, kt?rego w klubie spotka?a ta „niedogodno??” proponuj? zrobienie dw?ch nowych dzia??w w g??wnym menu na stronie:

1. Skradzione Audi TT w kt?rych szczeg??owo opiszemy ka?dy skradziony model auta – nr seryjne, wyposa?enie, znaki charakterystyczne. Oczywi?cie do strony maja r?wnie? dost?p z?odzieje i z ca?? pewno?ci? ja czytaj?, ale jest to jednak wskaz?wka (mo?e niewielka, ale zawsze co? dla kupuj?cych) i utrudnienie. Ja sobie ch?tnie takie informacje wydrukuje i kupuj?c nast?pny samoch?d zwr?c? uwag? czy nie kupi?em zajeba… auta kolegi.

2. Zabezpieczenie Audi TT – w tym dziale widzia?bym opisanie do?wiadcze? (w zorganizowanej formie) jakie „s?abe punkty” w TT nale?y zabezpieczy? i sposoby tego realizacji. Oczywi?cie ka?dorazowo modyfikowane tak, aby nie by?y one instrukcj? dla pocz?tkuj?cych z?odziei. Faktycznie jednak z?odzieje je znaj?, a uczciwi ludzie nie.
Wbrew pozorom nie jest to problem oczywisty, poniewa? wi?kszo?? zabezpiecze? to standard lub ?mieszne antynapady, a z?odzieje zaczynaj? od zrywania poszycia drzwi kierowcy i plastyk?w pod kierownic?, wiec takie zabezpieczenia dodatkowe s? ?mieszne. (wiem cos o tym).

Mo?e uznacie moja propozycje za zb?dn?, ale zapewniam, ?e jak Wam zwin? bryk?, to przekonacie si?, ?e emocje s? przednie, a wkur… jeszcze wi?ksze, ale oczywi?cie nikomu tego nie ?ycz