Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Wątek: Hybryda K04

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No to drogo w tym przedziale cenowym to można sobie strzelić update w postaci gtrs 28 z dużo większą wydajnością i nową. Nie widzę sensu za tą cene tuningować k04
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    dokłądnie juz zamawiam trubo nowe gt28rs albo to co ma arturgt 2871r,roznica w cenie 500zł,do tego kolektor 1800zł rurowy,reszta juz poleci,dp i dolot zrobie sobie sam bo mam dojscie do rur,zostanie zakucie i wtryski i inne duperele,ale najwazniejszejuz bede miał,myslałem ze hybryda bedzie kosztowa cos koło tej w allegro to jeszcze ujdzie,ale 3 tys,to ja wole nowke gt,pozdro

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Widze że idziesz po bandzie ciekawy jestem jak ci wyjdzie radził bym ci na początek zrobić projekt który póżniej będziesz wdrażał tak bedzie łatwiej i bez bałaganu. Widze że celujesz w conajmniej 300hp jeżeli masz Quatro ma to sens
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    hmm po bandzie to ja juz lece od urodzenia,takie mody to ja mam we krwi,a ze jestem z zawodu mechanikiem maszyn budowlanych to czarna magia nie jest mi obca,bede probował,głownie chodzi o kaske jak bedzie kaska to bedzie dobrze

  5. #20

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    LUDZIE LUDZIE co to za kwoty ja zapłaciłem za to tyle ile kosztuje u nich regeneracja 900zeta Gorącego nie ma raczej potrzeby roztaczać no chyba ze ktoś chce mieć laga na poziomie gt28rs nie wiem może sie nie znam A to że nie odpisałem koledze to dlatego że jestem w Zakopcu na Nartach i włączam laptopa dopiero zanim idę spać.

    [ Dodano: 10 Styczeń 2009, 00:05 ]
    Ktoś ma sporą bazie Za 3 tys kupić garetta kolektor orurowanie dolot intercooler odpowiedni( a nie dwa gówienka w zderzakach) i wtryski bo te które są w 225 szybko sie zmęcza no i jeszcze softa do tego wyrzeźbić
    Mała podpowiedz jak któryś z was włoży sobie taką suszarke to niech sprawdzi Map sensor, N75 no i przepływke one muszą być na 100% sprawne i najlepiej żeby AFR wyszedł w okolicy 11,5. Artur napewno wie o co biega
    Pozdrawiam i nikomu nie zazdroszcze to że nie siadam przy śniadaniu do kompa to już musicie nazwać przechwalaniem się A ztego co mi się wydaje to jestem 1 na forum który to zrobił i napisał cokolwiek

  6. #21
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Moim zdaniem hybryda jest najlepszym rozwiazaniem jesli chcemy niewielkim kosztem dojsc w okolice 300KM . W zasadzie wystarczy tylko wymienic turbine , i zmienic program ewentualnie wtryski lub poprostu regulator cisnienia paliwa na 4 barowy (dot 225 , w 180 -tce wtryski koniecznie ) Oczywiscie tak jak w przypasku seryjnej , caly wydech tez by sie przydal i do tego FMIC
    Hybryda taka jak oferuje mamoth jest porownywalna z Gt28R ( nie mylic z GT28 RS )
    W przypadku wymiany na Garretta bez 20tys, nie ma co nawet podchodzic do tematu ..
    Tak wiec hybryda jest dobra alternatywa kiedy mamy ograniczone fundusze lub nie planujemy wyciskac wiele wiecej niz 300KM ..

    black271 Zgadza sie jestes jedyny na forum ktory to posiada tak wiec opisuj wszystko , no i trzymamy kciuki zeby maszyna wymiatala jak powinna
    Jesli chodzi o laga z gt 28 RS to nie ma o czym mowic lag bardziej pasuje do GT 3076 U mnie z GT 2871 jest minimalny i niedokuczliwy ale na to ma tez wplyw srednia orurowania , kolektor wydechowy i program


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #22

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    artur czyli krotko mowiac turbo k04 od tt 225km z przewodami i kolektorem dac do zmiany na hybryde,wtryski 380 regulator cisnienia na 4 bary ,ale majac 180 tak jak ja to chyba korby trzxeba zmienic od 225,dp nowe i fmic nowy przepływka od 225km,tak to wszytsko ??bo ja majac oske to 300km to juz za duzo

  8. #23
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Generalnie wszystko sie zgadza jesli chodzi o 180-siatke to koniecznie wtryski i 4 barowy FPR
    Co do korb to nie jestem pewien nie znajac parametrow turbiny ale na 99% seryjne wystarcza trzeba tylko auto tak wystroic zeby nie pojawial sie jakisz szalony momet obrotowy predd 3-3,5 tys obrotow .
    Poza tym takie wystrojenie tez jest bardziej odpowiednie dla oski .
    Przeplywka z 225 nie koniecznie , musisz pogadac z tunerem ktory bedzie to stroil czy ulatwi mu to sprawe czy bedzie przeszkadzac .
    DP do takiej hybrydy trzeba dorobic bo seryjna z 225 jest zrobiona z 2 cienszych rur i ktore schadza sie w jedna dopiero za katalizatorami .
    Konstrukcja taka byla podyktowana brakiem miejsca , w osce jest o wiele latwiej poprowadzic 3 calowe DP bez zbednych komplikacji .


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #24

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    oki fajnie mi to opisałes,tylko z tymi korbami wiesz co wole moze jednak wsadzic te korby od 225,i byc spokojny,nie chciałbym zeby przez własna głupote rozwalic silnik,dlatego pytam ile moge max wycisnac z seryjnych 180km,z tym momentem to masz w zupełnosci racje nie chce zeby auto mi slizgało ,wiec wole miec mniejszy moment na poczatku co troche ubezpieczy korby i wiecej od 3 tys,gdzie juz nie dostaja tak mocno .

  10. #25

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Witam po powrocie wszystkich.
    Turbina spisuje sie bardzo dobrze ale żebym wszystko latało jak chce potrwa jeszcze 1 moze 2 tygodnie.
    Ps wracając z nart ze znajomymi nie chciałem dać siary gdyż oni jechali lexusem ls430 a ja oczywiście swoim(na letnich )i przepiąłem przed wyjazdem map sensor na ten od TDI :P No i gościowi uszy opadły Powiem tylko tyle jak było trzeba hybryda sadziła 1.8 bara do 4,5-5tys a powyżej prawie do końca 1.5 ale jutro znowu przepne na zwykły bo to raczej nie jest dobre
    Aha moja Tereska miała kiedyś 180 kucy ale za to quattro

  11. #26
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    kamil pasik, Problem z korbami od 225 jest taki ze maja sworznie laczace je z cylindrami o srednicy 20mm podczas gdy w 180- siatkach sa 19 mm i 20 mm .
    Musisz po kodzie silnika dowiedziec sie jakie sa u Ciebie jesli masz 19 mm to bez wymiany tlokow nie wsadzisz korb z 225
    Inna sprawa ze to sporo pracy i jesli juz zakladac to lepdze niz serja z 225 bo wiadomo ze apetyt rosnie w miare jedzenia i za jakis czas mozesz myslec o wiekszych mocach i znowu korby beda problemem ..

    Problem z ta hybryda jest taki ze mie ma profi danych o jej potencjale , ta od mamotcha jest za to rozpracowana i dokladnie przetestowana , mysle ze wiedza dokladnie jaki ma potencjal ...

    black271, No spoczko , poprawiaj program i pisz na forum , jestes tu pionierem jesli chodzi o hybryde .
    Tylko sprzedaj tamten MAP sensor zeby Cie nie kusil wiecej



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #27

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    artur a czy ty mogłbys to sprawdzic jakos janie zabardzo wiem jak i gdziemam kod silnika ajq,znalazłem sobie wlasnie fajne korby kute i maja sworzen 19mm,i gosciu mowi ze ja raczej bede miał 20mm,wiec fajnie by bylajakbym jednakmiał te 19mm

  13. #28

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Kolego ja też mam AJQ i na razie jeżdżę. Na twoim miejscu nie zaczynałbym od korb... Jak sie wygnie to wtedy wymienisz
    Jeśli chodzi o korbki to w ETCE pisze że APX,BAM,AJQ, mają takie same korby
    nr 027 198 401B a ARY,AUM,APP,AUQ to 027 198 401 bez literki B

  14. #29

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    moze i tak trzeba zrobic

  15. #30

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    kamil pasik dzwoniłeś już o śmigło do swojego speedfire"a

Podobne wątki

  1. hybryda
    Przez rydek37 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 09:00
  2. Properfekt - hybryda BOV/DV
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 12:29
  3. hybryda z osprzetem
    Przez gibons w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 09:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •