Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Wątek: Hybryda K04

  1. #1

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48

    Hybryda K04

    Witam wszystkich... Tydzień temu moja k04 dostała nowy wirnik na 12 łopatek (nie ten z allegro :P ,chłopaki z Ciesiel taki wiatrak zasunęli)i roztoczony zimny kolektor. Pytanie jest następujące jakie ciśnienie jest w miarę bezpieczne powyżej 5tys/obr bo soft jaki mam obecnie nie wyrabia już od 4,5tys. Do tej pory miałem 1.4 bara do 4tys a potem 1.2 do 5tys, a od 5tys, 1,1bara.
    Teraz na hybrydzie dmucha do 4,5tys 1.6bar a powyżej 4,5 wywala tryb awaryjny a w overbooście nawet dmuchnie 1.8

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Trudno cos konkretnego powiedziec .
    Jakie jest cisnienie bezpieczne dla turbimy , powinni wiedziec ludzie ktorzy ja zmodyfikowali ..
    Dla silnika przyjelo sie ze 14.bara jest ok , majac jednak dobry FMIC i oprogramowanie mozna i wiecej ...
    Mysle ze nie powinienes ostro jezdzic tym autem zanim nie zrobisz korekty oprogramowaniea lub przynajmniej korekty doladowania za pomoca MBC

    Jakie masz jeszcze modyfikacje i kto robil program ??


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Program robił Andrzej z Aleksandrowa łodz. CHipwaver.
    Ale gdy wrzucał to sie pozniej okazało ze było kilka dziurek w dolocie no i pompa paliwa standardowa która trzymała w jeżdzie tylko3.5 bara. Na hamowni wypluło mi 249 hp ale czasy otwarcia wtrysków były straszne 21-23ms

    [ Dodano: 2 Styczeń 2009, 18:17 ]
    Małe sprostowanie nie jest to tryb awaryjny tylko pojawia się błąd spalania stukowego 16712

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Generalnie stuka przy zbyt ubogiej mieszance na wysokim doladowaniu lub / i z za bardzo wyprzedzonym zaplonie ...
    Blad ten moze byc tez przyczyna wadliwego zamocowania knock sensora , lub wadliwego polaczenia elektrycznego..

    W Twoim jednak przypadku mysle jest winny program + zmiana turbiny bez jego korekty , wczesniej pewnie tez nie domagal ..

    Najlepiej zrobic logi z blokow pomiarowych 002 , 004 , 020 , 031 , 032 i 115 , wtedy mozna cos konkretnego powiedziec


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Dzięki za odpowiedź już umówiłem się na korektę za tydzień jadę na poprawkę i hamowanie zobaczymy co z tego będzie
    Artur Pozdrawiam!!!
    Aha dla wszystkich posiadaczy TT wszystkiego naj w nowym roku!!! i zeby turbina dmuchała 2 bary

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    malopolska
    Posty
    32
    witam ,dzisiaj szlak trafil moja turbine , co byscie polecili zalozyc???

  7. #7

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    black271 a dlaczego te hybrydy z allegro do k04 sa lipne??miał ktos taka bo jestem zainteresowany.pozdro

  8. #8

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Nie powiedziałem że są lipne a raczej podobne bo na allegro też mają wirnik z 12 łopatkami i o większej średnicy... Tylko czemu nic nie mówią o roztaczaniu muszli bez tego przecież nie włożysz większego wirnika
    Pojutrze korekta i hamownia Jak nie pokrzywi korb to wkleję oba wykresy przed i po modzie

  9. #9
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez kamil pasik
    black271 a dlaczego te hybrydy z allegro do k04 sa lipne??miał ktos taka bo jestem zainteresowany.pozdro
    Bo pewnie 80% z nich to MADE IN CHINA
    Osobiscie ufam tylko renomowanym producentom jesli chodzi o czesci wkladane do silnika ..


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #10

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    ←Oto mój wiatraczek pod podpisem bo za pierona nie moglem dołączyć załącznika
    Pozdrawiam

  11. #11

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    podoba mi sie ,jak mozesz to daj jakis namiary na tych co ci to robili gdzie w jakiej miejscowosci,ile zabuliłes itp,bo jestem zainteresowany tym modem

  12. #12

    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Włoszczowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Witam i pozdrawiam...Wydatek turbiny jest zaskakujący.Przy dmuchnięciu 1.2 rysuje 268hp i 362nm a budzi sie dopiero jak przykręciliśmy ją na mbc na 1.4bar a póżniej na 1.6 ale na tym doładowaniu z pomiarow lipa bo opony jakie mam są niestety letnie a dziś było -12 stopni. Moment jaki zaczęło rysować przekraczał 400 nm i od 4,5tyś kola zaczęły się ślizgać nawet przy upuszczonym ciśnieniu w oponach do 1.5atm(szkoda że naszych Teresek przez ten Haldex nie da sie zmieżyć na dwóch ośkach). Na następny pomiar trzeba poczekać do wiosny
    Pozdrawiam

  13. #13

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    black271, witam,czemu omijasz moja prosbe podania warsztatu firmy ktora zrobi taka hybryde,jak dla mnie przestajesz byc wiarygodny!!!widze ze forum traktujesz tylko do chwlenia sie zamiast pomagania i dyskutowania,chyba ze zazdrosc cie zrzera ze ktos by mogł miec taka sama,no ale ok,dzieki za namiary,jakos sobie poradze

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kamil zgłoś sie do mammuth oni spokojnie walną ci taką hybryde adresu poszukaj w gogle jak nie znajdziesz to pózniej dam ci namiar

    [ Dodano: 9 Styczeń 2009, 11:08 ]
    tel. 669 51 76 75
    WWW.mammutmotul.com
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15

    Dołączył
    Apr 2008
    Skąd
    łodzkie
    Posty
    211
    dzieiki zuczek,ale juz dzwoniłem do niego,koszt 3 tys roztaczaja zimna i goraca strone,wysyla sie do nich oni robia wywazaja i wysyłaja spowrotem

Podobne wątki

  1. hybryda
    Przez rydek37 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 09:00
  2. Properfekt - hybryda BOV/DV
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 12:29
  3. hybryda z osprzetem
    Przez gibons w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2009, 09:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •