Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Problem - Kodowanie Kluczyka

  1. #31
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Ja przed "zakupem" też dzwoniłam do znajomego w Policji podając ich numer Licencji, prawdziwy. Pytałam w lokalnym salonie Citroena czy to prawda, że ta firma "naprawiała" im kluczyki do całej partii 12 nowych aut w salonie, bo nie działały, a widziałam u nich podziękowania, prawda. Widziałam też certyfikat Audi i VW, potwierdzony. Jak dla mnie - fachowcy, zleciłam. Tylko głupia zapomniałam zadzwonić do Tesco...
    To, że zleciłaś do firmy, która się w tym specjalizuje nie jest niczym złym ale mówienie głupot na forum nie mając do końca pojęcia co się mówi i za co tak naprawdę zapłaciłaś już nie jest rozsądnym Przecież u ciebie nie była kwestia tylko zaprogramować kluczyk bo kupiłaś nowy czyli musieli dociąć grot, zaprogramować elektronikę (kluczyk), zaprogramować nowy transponder. Cena jak najbardziej rozsądna w porównaniu do ASO. Niemniej inne obudowy też pasują tylko trzeba się pobawić chwilkę a i zaprogramować samą elektronikę też można samemu. Całego surowego kluczyka samemu byś sobie nie zrobiła.

  2. #32

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    17 różnych obudów, żadna w 100% nie pasowała, bez docinania, przeróbek czy rzeźby. Jeśli Ty potrafisz zaprogramować nowy transponder (bo o to mi chodziło) samym kluczykiem od kluczyka to się w NASA marnujesz.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  3. #33
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    17 różnych obudów, żadna w 100% nie pasowała, bez docinania, przeróbek czy rzeźby. Jeśli Ty potrafisz zaprogramować nowy transponder (bo o to mi chodziło) samym kluczykiem od kluczyka to się w NASA marnujesz.
    Widzisz, nadal piszesz głupoty i jedynie coraz bardziej pogrążasz samą siebie bo raz, że nie rozróżniasz kodowania kluczyka od immo dwa, że wg Twojej teorii to cały ten wątek stworzony już lata temu jest zupełnie nie potrzebny i wszyscy się mylili. Dalsza dyskusja wg mnie nie ma sensu. Masz kluczyk, fajnie, że się udało i przy tym pozostańmy.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 26-01-2012 o 14:36

  4. #34

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Ja o chlebie, Ty o niebie. Polecam 1 post tego tematu do którego się odniosłam, post Arttura, o który mi chodzi, tekst o immo, i nie wiem czy wszyscy się mylili ale nikt jakoś nie podał sprawdzonego rozwiązania, tylko Ty szczególnie uzdolniony znasz rozwiązanie, lubisz sobie popisać ale jakoś Twojego (p)opisu jak to tanio i pewnie zrobić chyba brak. Acha, rozrÓżniam pewne sprawy, tyle w tym temacie.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  5. #35
    Awatar meta
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Warmia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    hmmm
    Posty
    295
    Z tego wszystkiego co wymieniłaś w warunkach domowych byłby jedynie problem z nowym grotem do kluczyka. Reszta jest do ogarnięcia , ale nie każdemu się chce i nie każdy ma do tego cierpliwość.
    Generalnie zauważyłem , że wiele osób myli pojęcia kodowania kluczyka pod central (czyli obsługa auta z pilota) z kodowaniem kluczyka na poziomie IMO (czyli "klonowaniem" transpondera.)
    370 zł hmmm za jeden kluczyk (o ile dobrze wyczytałem) troszkę skasowali, no ale zawsze masz ori i zrobiony przez FACHOWCÓW , oby służył jak najdłużej

    pzdr

  6. #36

    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    LUBLIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    21
    Prosty sposób na zakodowanie pilota, np po "wolnej" wymianie baterii:
    Wkładasz kluczyk w drzwi kierowcy, przekręcasz kluczyk i trzymasz i jednocześnie wciskasz przycisk otwarci drzwi i to wszystko.
    Sprawdziłem, działa, polecam.

Podobne wątki

  1. KODOWANIE ROZKODOWANEGO KLUCZYKA
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 17-06-2020, 08:07
  2. System BOSE kodowanie na standard
    Przez minibigii w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-11-2016, 22:33
  3. Kodowanie kluczyka, wymiana baterii
    Przez Limbo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-11-2016, 08:54
  4. Kodowanie ABS ESP i odpowietrzanie Pompy ( Audi tt 8N)
    Przez jery01 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2015, 09:03
  5. 8J Światła mijania - kodowanie ?
    Przez GrAsiK w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-08-2013, 21:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •