Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz by otworzono nowe forum dla MK1 ?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    11 52.38%
  • NIE

    10 47.62%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: O forum

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Ale portal nie jest o mk2 ani nasze forum, to auto porpostu najbardziej pasowalo wedlug mnie do loga jak znajdziecie mk1 podobna fotke to odrazu wrzucam. A odnosnie forum to prosze zaproponujcie jakie fora tematyczne mialo by zawierac wypiszcie mi zmieni sie nazwy istniejacych ewentualnie doda sie nowe.

    p.s. przyznaje sie bez bicia ze nia mialem czasu przeczytac wszystkich postow pobierznie rzucilem okiem ale chyba glownie o to chodzi jezeli cos ominolem a tak moglo sie stac poprawcie mnie prosze

    pozdro

  2. #17

    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    pruszkow
    Posty
    56
    pabloes, muszę sie przyznac: żadko zaglądam na forum /bo nie mam na to czasu, ale tego żałuję/. nie mogę powiedziec, że pomogę w każdym problemie /choc czasami mi się zdarza /. nie jestem mechanikiem ani osobą specjalizującą się w dziedzinie motoryzacji /cieszę się, że jestem dobra w swoim zawodzie/. nie złożyłam jednej ttki z trzech /jest od początku do teraz serwisowana/.
    ...i co ? tylko dlatego uważasz tego typu posty za zło, śmieci ?. i tylko dlatego jestem nie zbyt mile przez Ciebie widzianym gościem ??????? . i wiele innych osób ?
    forum jest po to, aby móc się wypowiedziec, porozmawiac... nie koniecznie dosłownie z tematem tt.
    ważny jest klimat, osoby.

    co prawda, można zrobic mały porządek... ale może zaoferujesz swoją pomoc. zamiast tylko wystawiac negatywne oceny. i tak jestem pełna szacunku dla osób tworzących to forum

    przejrzałam Twoje ostatnie posty.... bez komentarza. na Twoim miejscu było by mi wstyd w ten sposób sie wypowiadac. większośc powinna byc skasowana


    ps. a powiedz, dlaczego tu jestes jeśli Ci tak źle wśród laików. musisz strasznie się nudzic
    "Nie istnieje droga na skróty do miejsca, do którego doj?ć warto"

  3. #18
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    pabloes przyznam sie ze przeczytalem wnikliwie wszystkie wypowiedzi w tym temacie ale Pan do ktorego pisze torche przesadzil !! Uwazam ze portal sie przydaje bo dzieki wlasnie tym debil..ym artykulom ktore czytasz od roku jestesmy lepiej indeksowani na google samo forum pod adresem klubtt.pl chyba z tego co wiem by sobie nie poradzilo (jak sie myle prosze mnie poprawic) jezeli ci sie nie podoba to moze zajmiesz sie jakas pomoca przy forum czy tez portalu !!?? osoby ktore cos robia na forum a nie tylko narzekaja to jedynie Arttur, BarTTek, marcin_bs i ja, bez urazy dla reszty, ale niestety tak to wyglada szkoda zamiast tak narzekac zabral bys sie za pomoc bo jest tu troche do zrobienia okres swiat nadaje sie do tego najlepiej (duzooooo wolnego czasu) ! Daruj sobie na przyszlosc takie uwagi bo sa nie na miejscu !! a odnosnie sprzedania domeny to miales na mysli siebie ? ty pewnie zajmiesz sie wszystkim najlepiej jak chcesz kupic to pogadaj z jakas firma ktora nie wiem po co kupila klubtt.pl moze oni ci odstapia i wtedy zbudujesz swoje wymarzone i najlepsze forum bez glupiego portalu i bez glupich pytan ! a przypominam ci nie ma glupich pytan ! glupie moga byc odpowiedzi ... i wypowiedzi

    p.s. a z kwestiami finansowymi to juz mnie strasznie wpieniles !!! domena, wykupienie serwera i miesieczne oplata za jedno i drugie kosztuja !!! i po za osobami ktore wplacily kaske na rzecz klubu to dodatkowo forum moze zarabiac samo poprzez reklame google jak ci nie pasuje to na nie patrz ale odrazu ciebie informuje ze reklama bedzie w nagluwku bo nie zamierzam placic za wszystko z wlasnej kieszeni bo kaska nie ma sie co oklamywac wplacona przez uzytkownikow pokryla koszta w jakims % na swojej nowej stronie ktora stworzysz bedziesz za wszystko sam placil zero reklam z google bo to przeciez KICHA !!

    to tyle odemnie w tym temacie

    pozdro

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kolega pabloes sie nie odzywa chyba wytrzeżwiał
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    przecież nikt nikogo tu pod przymusem nie trzyma a jak sie koledze forum nie podoba to nie musi sie tu logować :P ciekaw jestem jak będzie wyglądało twoje idealne forum Pabloes

  6. #21
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Powiem szczerze ze nie czytałem wczesnej tego tematu..
    Ciekawy gosc ten krakus..
    Chcialby miec wszystko a glowno daje od siebie

    [ Dodano: |11 Maj 2010|, 2010 15:08 ]
    Nie wspominajac o tym ze Pan "czyscioszek" załozył temat nie w tym dziale co trzeba

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh no ja też nie...no ostatnio troszkę mnie irytowało że tematy typu body kit jakieś tandetne tylnie klosze i inne mało ciekawe z mojego punktu widzenia modyfikacje były świeżym tematem i sporo osób się tym zachwycała a jak było jakieś konkretne zapytanie techniczne to była cisza....choć mam nadzieję że troszkę się to rozkręci.....ale wypowiedź pabloes była bez sensu...jak mu się nie podoba to niech znajdzie sobie inne forum albo założy sam lepsze...jak będzie na nim sam to na pewno nie będzie tam śmietnika

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie bedzie, bo dawno juz nie jest userem, sprzedał auto i tyle po nim, ale Barttek dobrze to ujął, a na forum to tak jak w życiu, jedni lepsi drudzy gorsi, ale dla wszystkich jest tu miejsce
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Wiadomo są plusy i minusy. Każdy będzie chciał co chwilkę coś więcej, nie ma idealnego forum.. a na pewno się z takim nie spotkałem

Podobne wątki

  1. Czystki na forum?
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 23:03
  2. Ktoś z forum??
    Przez caponex w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 16:38
  3. PW na forum
    Przez Mari w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 09:21
  4. TOP Forum
    Przez Golas w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 04:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •