Na tym forum jestem nowy mozna powiedziec. Nie jest to moje jedyne forum. Nie bede pisal jakinne fora wygladaja bo kazdy to wie. Raz zadalem pytanie na temat krecenia licznikow, tzn czy mozna poznac po wskazowkach, to zostalem lekko zbesztany przez kogos, nawet nie chce mi sie czukac kogo. Na szczescie nie byl to post o pytaniu : gdzie jest stacyjka lub ktore kolo jest prawe a ktore lewe.
Dlaczego nie kasowac od razu niepotrzebnych postow? Forum to jest torszke zasmiecone, nie powiem, ale jest tu duzo waznych i potrzebnych rzeczy z ktorych sie duzo dowiedzialem i ciesze sie ze wogole to forum funkcjonuje. Moze niech ktos sie po porstu zajmie porzadkowianiem tego calego syfu.
Po kupnie samochodu kazdy wpada w jakas panike,tu cos puknie tu cos stuknie i od razu na forum, po to ono jest-sama nazwa na to wskazuje. Tu sie szuka pomocy i oczekuje sie od starszych uzytkownikow auta jakis odpowiedzi. Oczywiscie na glupie pytanie otrzymasz zapewne glupia odp. Ale z wielu odp. mozna wyczytac ironie lub po porstu brak szacunku.
Pozdrawiam
PS
Wiekszosc zarejestrowanych zuytkowniow to i tak tylko 'duchy', niektorzy nieaktywni od ponad roku albo dluzej..